Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    (#702) k-adi "Ennyire primitívek lennének a mostani fiatal gamerek? " Igen, és alapvetően kevés is az ember. Gondolom itt a PC-s multiról beszéltek azért írom, hogy kevesen vannak. Pedig most olyat tettem amit aztán tényleg nem hittem volna, hogy valaha az életbe tenni fogok. Megnéztem mennyibe kerül a Legacy edition.

    Én elsősorban cs-snek modom magam. (vagyis CS-s voltam) De viszonylag sokat játszottam a COD4 mutlijával Promoddal. És nagyon szerettem. Ezért még hajlanék is arra, hogy a remastereddel játsszak. De az a lobby rendszer PC-n egy gyilkos dolog. :(

    (#703) Edem05 Na most akkor megpróbálom összefoglalni és leírni, hogy miért próbáltam ki. (Nem csak neked szól persze) Igen, azt hiszem nevezhetem magam az elmúlt évek legnagyobb CoD haternének magamat itt a fórumon. Ennek egy része teljes mértékben szívből jött, egy része meg a poén volt. A poén részét már volt mikor nem értették a fórumtársak, és volt mikor túl is toltam. Ettől függetlenül én tényleg utáltam ezt a sorozatot. Ezt okoltam a játékipar elkorcsulásáért. Amiben azért van is valami. :U De mostanra már abszolút visszavettem. A z IW bejelentése után nem is igen írtam róla rosszat. Leszámítva a Dice-os fiúk trollkodását, azt imádtam. Alapvetően nem követtem a játékról szóló híreket. Itt elolvasgattam őket felületesen, de nem tudtam róla sokat. Kezdett nem érdekelni már ez az egész Cod téma. Amiket írtam is a játékhoz kommentekbe azok sem voltak rosszmájú megjegyzések szerintem (jó 1-2 lehet akad, én nem emlékszem). Ha haterkedni támad kedvem manapság akkor a DX12 és a faja pc-s portok a téma nálam. Mint a Mafia 3 pl... De az se haterkedés, hanem düh. Csak sokan ezt nem értik. Na szóval így elsikkadt nálam a COD. A sci-fit nagyon szeretem, és a CoD4 et is szerettem, nagyon meghatározó játék volt a CoD4 a maga idején.
    Aztán a megjelenés napján láttam, hogy "ingyenes" a játék (single player része). Mostanában úgy is szinte mindent megvettem, gondoltam kipróbálom ezt is. És nem úgy ültem le elé, hogy "na most majd jól utálni fogom", hanem inkább, hogy "letojom, lássuk milyen". És tetszik. Tegnap addig jutottam vele, hogy a genfi küldetés jön. És egyszer sem éreztem vontatottnak, nehézkesnek, unalmasnak. Ellenben mondjuk a Gears of War 4 első próba után, annyira semmilyen érzésekkel álltam fel a géptől, hogy nem tudom valaha folytatom e. A Battlefield 1 Single részét meg ki sem próbáltam. Nem azt mondom, hogy ezeknél jobb az IW. De nekem nincs vele bajom. A BF1 meg a GoW4 meg marad a talonba, "majd valamikor". Mert az IW után a remasteredet tolom végig.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák