Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.bettina91

    csendes tag

    válasz scope2007 #12439 üzenetére

    hát nálunk meg anno nagyon jól ment. srűn volt teltház, volt hogyén téptem a hajam a gép előtt hogy nem tok belépni....csak aztán jöttek gondok, és ip váltásra, majd zárásra kényszerültünk, most meg újraindultunk, de új ip-n megint, és nyilván mindent előről kellett kezdeni, de úgy látom most nem lesz olyan "könnyű" felfuttatni mint legelsőnek. pedig tényleg igyekszünk ottlenni, csalókat likvidáljuk, és vigyázunk a rendre, de akkoris most inkább üres a szeró folyton, max 1-2 ember befut...

    annó ugye jobb volt mert 5-en indultunk a klánnal és sok szabadidő volt, és ugye ha 3-4-en felmentünk, már jöttek utánunk....de most csak 4-en indultunk, szabadidő csak nekem van, én meg egymagam hiába ülök ott, mert üres szerverre meg egy emberhez senki sem szeret bejönni, így meg sem látják hogy milyen a szerver, pedig amúgy lehet tetszene :S

    igazából ha lenne ötletem hogy mit tehetnénk még a szerverért, megtennénk, de már ötlet sincs, pedig szeretnénk újjáéleszteni a régi látogatottságot és hangulatot, de néha úgy érzem belefogni is kár volt így másodjára....hatalmas a lelkesedés ne értsétek félre, csak időnként lepadlózik az ember....

    [ Szerkesztve ]

    .:BrutalTeam:. Rifle&Sniper -TDM- ~extreme+ v2.7~ 193.138.125.86:29030 www.brutalteam.clans.hu

Új hozzászólás Aktív témák