Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Qru

    MODERÁTOR

    válasz hszilard666 #88840 üzenetére

    Ne szívd mellre, biztos csak menstruál. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    #nincsbennetarcsi

  • Mercutio_

    félisten

    válasz hszilard666 #88840 üzenetére

    Vedd elő a Ken+Barbie-dat és játszd el velük, hogy kellett volna ennek történnie! :D

    Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz hszilard666 #88840 üzenetére

    Meg kellett volna vakarnod, amikor viszketett neki, nem tetted, öri hari. Ezek a cicusos ilyen önérzetesek és sértődősek. ;]

    Egyetemen egyszer beszélgettem egy sráccal a karról, először beszéltem vele. Odajött egy TF/TL évfolyamtársnője, magas, csinos, angyali arc, hosszú vörös, egyenes szálú haj, zöldeskék szemek, Alma keresztnév... A srác köszönt neki és úgy elkezdett dadogni, hogy nagyon. Mondom legyintve, hogy én is dadogok, ha ilyen szép lánnyal ele- ele- elegyedek beszédbe. Kiderült, ő tényleg dadogós, logopédushoz jár, meg egyebek. Amíg velem beszélt, nem tűnt fel. :D
    De Alma tetőtől talpig elpirult.

    Másik sztori: egy hozzád hasonló viráglelkű sráccal többedmagunkkal elmentünk tanárképős gólyatáborba. Ő elsírta a bánatát, hogy ott nem lehet csajozni... Győzködték a haverok jobbról, balról... Mire én:
    Ide figyelj! Van itt 60 fiú szervezőkkel együtt, meg kb 200 lány. A felének legyen pasija otthon, akkor van 100 facér. Abból mind jöjjön össze egy itte faszival, marad 40 facér. Ha minden este körbekérdezel a csajok közt, hogy "Jössz d*gni?" és csak minden 10. mond igent, már nem lesz magányos estéd! - És B+!, nem, ő ott nem tud csajozni.
    Nem vagyok egy nagy nőcsábász, élettársi kapcsolatban voltam, mikor ide elmentem, és utolsó este beálltam habpartira, mert fun. Csaj valahogy rámkattant, kis csini, cuki, rázza az öltáncot, majd a buli közepén benyögi, hogy visszavonulna a sátrába aludni. Jó, menjünk. Elkísérem a sátrához, majd ott is hagyom, hogy én is megyek aludni. ;] Azt a sértődést, hallod! :DDD

    7: Érdekes az első 2 esetben volt, a 3.-nál már gyanús, mostanra már egy jól kivehető séma követése a történet...
    De majd megjön Szilárdunk önbizalma a csajozás terén és legalább akkora tigris lesz a szerelemben, mint a bizniszben. :K

    Szerk.: :DDD

    ;]

    [ Szerkesztve ]

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák