Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz DeFranco #7487 üzenetére

    Ferdítesz (hogy akkor már átvegyem remek, cseppet sem tenyérbemászóra sikerült stílusod :D ):

    - "forgalominfo ohne" - nem azt írtam, hogy nincs, hanem azt, hogy nem tudom, hogy van-e, mert nem használtam, for the record
    - "push ohne" - Gmailt leszámítva van, sőt, amíg a Google nem volt szíves beinteni a nem Android-ot használóknak, addig Gmail-re is volt (én még azelőtt állítottam be, hogy megtörtént volna a beintés, nálam működik)
    - "youtube ohne" - megint csak fail olvasás a részedről, annyit írtam, hivatalos YouTube kliens nincs, van helyette YouTube HD, MyTube stb. és jó kliensek, csak épp 3rd party app-ok (nem Google vagy MS írta őket)

    Újabb fail:

    hogy "a helyedben" én mit választanék tökéletesen egyenlő ezzel: A helyemben: Y300-at vennél - szubjektív vélemény és még mindig: legfeljebb javaslat, nem pedig akár szelíd erőszakkal végrehajtott befolyásolási kísérlet, mint amit implikáltál a reakcióddal,

    Most azt mondod, hogy a kijelző nem számít, pedig ha valami azért számít egy csupa kijelzőből álló telefonon, akkor az - objektív(izált) ténymegállapítás - és, zavar, hogy leírtam azt az érvet, ami miatt én két modell közül a jobb kijelzővel rendelkezőt választanám? Eleve nem kötelező megfogadni, nem fogok megsértődni, ez az alapállás, csak egy szempont.

    Végezetül, akkor adjon neked segítséget, tanácsot, javaslatot a Hétszünyű Kapanyányimonyók! :P

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák