Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bitpork

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz DeFranco #33505 üzenetére

    Alapjában igazad van, de mivel semmit nem tudunk a képről, kár ezen megakadni szvsz. Tudok nem egy olyan nőt akin egyszerűen nem látszik a kora.
    Volt egy kellemetlen szitum egyszer. Kollégák kimentek az egyik szegedi közjegyzőhöz. Valamit a szervizben felejtettek, szóltak h vigyem utánuk. Kivittem, bekopogtam, beengedett egy nagyon helyre kislány ( akkor még csak 2x voltam, mentségemre szóljon). Mondtam ki vagyok, mivagyok, mért jöttem. Nagyon szépen mosolygott és kedves volt, uh amikor beadtam a kollégáknak a másik helységbe a cuccot, visszasomfordáltam kicsit "beszélgetni" vele. Elég jól is ment, már majdnem ott voltam hogy megkérdezem a valamelyik esti programját, amikor kolléga hulla fehér arccal kiszólt hogy menjek már át mert segíteni kellene. Átmentem, ahol az ajtó becsukása után leb@sztak hogy mit képzelek én hogy megpróbálom a közjegyzőnőt felszedni! Kiderült h kislány majdnem 40 éves , elvált van egy gyereke. És úgy nézett ki mint egy korombeli...nem kicsit volt kellemetlen :DDD

    https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

Új hozzászólás Aktív témák