Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz Ace owner #129687 üzenetére

    Én nem szoktam megköszönni, viszont ha olyan a forgalmi helyzet, inkább intek, hogy menjen át előttem. Nekem megéri, hogy 2-3 lépéssel később érkezem meg valahová még mindig zöldön átérve, ha az az egy 1-2 autó gördélekenyebb áthaladása másik 10-nek is segít.
    Mondjuk, aki meg beragad és a zebrán áll meg, be szoktam kopogni, hogy megkérdezzem, miért itt parkol? ;]
    De olyan is volt már, hogy az Allee mélygarázsból feljövő autó előtt a nem lámpás gyalogátkelőhelyen mentem át teljesen szabályosan, a jóember pedig fékezve kiordítva beszól. Megálltam, ahol voltam, a zebra közepén és visszaszóltam, hogy "Gyere, beszéljük meg egy kávé mellett!", majd mentem tovább.

    Egyre türelmetlenebbek az emberek, de az elmúlt 2-3 évben fel is gyorsult ez a folyamat.
    Persze új ellenség nincs, ugyanazokat utáljuk. Senki sem az ukrán háborúra, vagy Brüsszelre óbégat az utakon.

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák