Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz FoxiestFox #120180 üzenetére

    először írtam litániát az itthon fellelhető bútorok minőségéről áráról és designjáról de aztán kitöröltem mert ha van tapasztalatod akkor tudod ha nincs (és minden bizonnyal nincs mert különben nem feszegetnéd a témát) akkor meg fotellakberendezőnek minek magyarázzak bocccsssplíz

    én sem rajongok az ikeáért (pontosabban a nagybútoraiért, egyebekben zseniális) és nagybútorom nincs is onnan mert eddig nem volt rá szükség egyéb okokból, de annyira tré a hazai bútorkínálat úgy árban mint designban mint minőségben és elérhetőségben, hogy az ikea ezekből messzire kivilágít.

    persze meg lehet venni a niki "nappalisort" (3 laminált lap lebegőpolcnak, egy minimäl 30x30-as álló "szekrény" alul zárt felül üvegajtó, meg egy tévéasztal ami egy éven belül megsüllyed egy közepes tévétől) az eresben vagy a jyskben de abból az alapállásból én előre köszönnék az ikeának lehajtott fejjel.

    szóval azt javaslom tervezz meg egy random bútorelemet, aztán eredj kérdezz meg egy ácsot asztalost hogy mennyiért vállalja (legyen nálad 5 telefonszám mert 4 ilyen kis munkát nem vállal) és lepődj meg hogy két helyiséget akartál ennyiből berendezni, aztán váltsd ki a family klub kártyát és fojtsd le a sokkot egy kötbullárral.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák