Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Never George

    csendes tag

    válasz DigitXT #688 üzenetére

    Senkit sem támadok! Még a munkahelyemen is csak ritkán!
    A személyeddel, meg pláne nincs semmi bajom, effelől ne legyen kétséged sem! Kimondom: Sajnálom ha támadásnak vetted!

    Nem írtam sem csúnya jelzőket, talán ha írtam a legcsúnyább az volt, hogy "buta", de szerintem még ezt sem írtam!

    Neked is voltak megjegyzéseid, véleményeid magáról a nem is rólam, hanem inkább a BNet-ről, nekem meg voltak hozzászólások ezekre a hosszászólásokra :), na ezt jól leírtam!

    Azt hiszem semm gond sincs a stílusommal, már csak azért is mert 8 beszélgetésből 8 kötés, ami 100%, aminek örülök, bár még nem lett belőle egy életreszóló vagyon!
    Persze ez nem lesz mindig így, de kezdetnek nagyon jó!

    Mondok egy esetet! A sajátom: volt félretett pénzem! Relatíve sok! Vagy lakásvásárlás előtt álltam, vagy Befektetés előtt! Nehéz volt a 2 közül választani, hiszen ha befektetem, akkor nincs lakásra pénz, de hát nem sietek elvagyok én otthon is! A befektetést 3-4 évre tervezem, ami nem egy egetrengetően nagy idő!
    Ez még akkor volt, mikor még semmmi közöm nem volt a BNet-hez!
    Nem írok pontos számot, de X milliót fektettem be! 30% éves díj + 70% eseti kb!
    Azt mondta nekem egy Bróker bácsi, hogy mi lenne ha belépnék a rendszerbe én is ? Kérdeztem ,hogy ez miért lesz jó nekem ? Monda, hogy ha csak így ügyfélként befektetem, az jó nekem és neki is hiszen a jutaléka 750.000 Ft kb 1 óra alatt! De ha belépek, akkor ezt az üzletet megköthetem sajátmagamnak is! Így 30.000-be kerül Pesten a suli, de mivel megkötöm magammal az első üzletem így visszaugrik úgy 370.000 nekem, és neki is még 420.000 Ft kb!
    Tehát 30.000-be került, hogy kapjak még 370.000-et ami nem rossz! Plussz a legjobb barátaimnak is segítettem-segítettünk stb!
    Ezzel csak azt akartam mondani, hogy rossz üzletet szinte senki sem csinál, természetesen 3-4 év alatt lehet szarul zárni, de 15 év alatt szinte semmiképpen! Rosszul nem jár aki belép, rosszul nem jár aki befektet!
    Különben is, volt olyan, nálam is, hogy egy munkatársamnak is volt némi pénze, lejárt 1 életbiztosítása! ÉS berakta a Bankba lekötötte, hogy kamatozzon :)! És nem rögtön a BNet-et ajánlottam, hanem hogy sétáljon be a CIB-be, hallgassa meg amit a Pionner-ről mondanak neki és gondolkozzon el, hogy megéri-e évi 6% hozamra betenni évi 7-8%-os infláció mellett!
    Én nem vagyok az a gátlástalan , törtető, állandóan csak zavarkodó, idegeneket felhivogató porszívóúgynök, mint amikről te írsz, illetve nem csak te, hanem vagy 50-en! De megértem ezeket a hozzászólásokat is, csak mint írtam 100-szor, ne álltalánsítsunk!
    Gondolkodtam már, hogy ilyennek kéne lennem, biztos több pénzem lenne, csak nem visz rá a lélek! :)

    A stressz az, amikor üvöltve ébredsz fel, aztán rájössz, hogy nem is aludtál.

Aktív témák