Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • brickm

    őstag

    válasz Stauffenberg #30339 üzenetére

    Hát.én jártam astrával. H astrát még venni is akartam. De eléggé túlárazottak. Normális kinézetű és állagú nincs 1M7 alatt...namost egy maximum 1.6os opelről beszélünk...nameg ülj át egy astrából egy e46ba és meglátod melyik a szimpbb:D corsát is dicsérik
    . Azzal is járkáltam...ülj bele meg egy e46ba...aztán vissza.sírni fogsz... G astra....á hagyjuk.mint egy hamisított e36316i compact amiben gyujtásszegény 2henger.
    Alkatrészek terén meg nem hinném,hogy egy h astra sokkal olcsóbb lenne,mint egy e46. Erre legjobb példa, bárdi autón megnézed a főbb alkatrészeket egy 98as matizhoz meg egy 98as e46-hoz. Meg fogaz lepődni...
    És azért szívesebben költ az ember,legalábbis én tutira egy e46-ra, mint egy matizra :D

    Ha meg veszel egy 3ast 1M3ért átiratod, bebiztosítod még 1M450körül leszel, a fennmaradó 300at ha rátolod bőven jobban jársz mint az astrával, amire szvaz szintén kellett volna még költened vétel után.

    Mielőtt felhoznád, 2003-4-5ös accordpt is akartam e46 előtt, de alkatrészügyileg az se nyert...plusz nem annyira szép mint az e46. Meg az csak nem sor6... Plusz azt se kapsz normálisat 2M alatt jórészt,mert akinek van és jó hülye lenne eladni, akinek meg szar van eladó az a kutyának se kell így pang a piac.

  • NoZoli

    tag

    válasz Stauffenberg #30339 üzenetére

    Először is, el kell dönteni, hogy mit vársz el egy első autótól. Élményt, takarékosságot, olcsóságot, praktikusságot, megbízhatóságot... Olyan autó nincs, amiben minden tulajdonság megvan. Főleg nem, használt autókban. Az E46 sorozat ráadasul, már a 11-18 éves kategória, ami bármely típusnál/márkánál kritikus kornak számít. Főleg, abban a korszakban, amikor már az autóipar is a fogyasztói társadalomnak gyártja az autókat. Típushibákkal, elporladó karosszériával. Az E46 is rendelkezik, elég sok típushibával. Némelyik már az elporladó karosszériával is.
    De még ilyen korában és állapotában is prémium autónak számít, ezt be kell látni. Az E46 ezért, azoknak ideális, aki az élményt keresi elsősorban. Ugyanakkor, erre az élményre, hajlandó ráfordítani is némi pénzmagot, nem csak a vásárlásnál. Talán, túlzás nélül, az autód lesz a(z egyik) hobbid az E46-tal. Így, ezt a kérdést is célszerű feltenni magadnak a vásárlás előtt... Kell-e nekem egy új hobbi?
    Ezt én nem márka-, és/vagy típusrajongóként mondom, mert ez (még) nem alakult ki bennem az elmúlt 4 hónap alatt. Emiatt úgy érzem, elfogult sem vagyok. De az élményt sikerült megtapasztalnom és már csak azért megérte nekem az eddigi ráfordítás.

  • Skimaster

    senior tag

    válasz Stauffenberg #30339 üzenetére

    Aki egy BMW-T egy Opelhez hasonlít, annak csak Opelje volt,BMW vagy más prémium még biztos nem. Én 8 éve járok 10-12 éves prémium vasakkal, de már sosem fogok egy 5 éves nem prémium márkát venni.. Egy ilyen korú prémium nekem még mindig többet ér....

Új hozzászólás Aktív témák