Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz SpeedR #6826 üzenetére

    Biztos igazad van. :R Normális esetben nem csinálok ilyeneket. És igen, attól hogy én figyelek, lehet más nem figyel, és akkor kész a baj. Azért kell "megtanulni" mások helyett is figyelni. Legtöbbször lehet látni a másik autóson, hogy bizonytalan, vagy csak egyszerűen béna. Olyankor menekülni kell, mert az olyanok csinálják a bajt. És igen, figyelni kell, biztos így van. De ha az ember vezet, akkor alapból csak arra szabadna figyelni, valszeg akkor a balesetek száma is csökkenne, ha mindenki 100% -osan az utat nézné.
    A közút egy nagyon veszélyes hely, főleg itt Mo. -n. Tiszta balkán, a vezetési stílus, a hozzáállás a béka segge alatt van, Uniótól nagyon messze vagyunk. Ott vannak az Olaszok, mennek azok is mint a mérgezett egerek. De figyelnek a másikra, segítőkészek, és nem bunkók. Vagy ott vannak a Görögök. Anno mikor Athénban voltam, eltévedtem, és bénáztam, nem tudtam merre menjek tovább, sávok nem nagyon voltak felfestve, meg ott alapból olyan szokás van, hogy ha jönnek szembe, akkor is megelőznek. Sokszor volt olyan, hogy 3 autó ment el egymás mellett, ott ez természetes. Na mind1, eltévedtem, bénáztam, és nem ledudálták a fejemet, hanem az egyik kiszállt, és megkérdezte miben segíthet, hova szeretnék eljutni. És mikor elnyögdécseltem neki, mondta, hogy kövessem, és odavezetett.
    Most ilyet Te eltudsz képzelni Bp. -n? :) Vagy akárhol itt Mo. -n? Itt egyből az lenne, hogy hülye fideszes, vagy hülye komcsi...Ez a színvonal sajnos. :(
    Ember próbál alkalmazkodni, és menekülni a hülyék elől...És azt is most megmondom, hogy a sok álszent a Miért vezet mindenki úgy mint egy állat topicban az egyik legrosszabbak közé tartoznak, tisztelet a kivételnek. Mindig a gyorshajtással jönnek, de ahogy E-Max is írta, ők azok akik azt hiszik, hogy ha gyök2 -vel mendegélnek autópályán, akkor ők fasza gyerekek. De megnézném én, hogy ők a kresz mintapéldányai...Biztos mindig ott van nálunk a könyv, és ha valamit nem tudnak, gyorsan belelapoznak. Ilyenek szoktak engem a buszsávban meg lakott településen megelőzni, utána meg mikor lehet menni, mert nem veszélyeztetek senkit, és visszaelőzök, én vagyok az őrült állat. Hogyne... Szóval erről ennyit. Leírtam már többször is a véleményemet erről, amíg ezt tapasztalom, nem fogom megváltoztatni. :(

    dragonfx: Szervízkönyvben 2005 ös a dátum, elképzelhető, hogy egy utolsó kiadás volt. :U

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák