Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sándor -P20-

    senior tag

    Megtörtént amitől tartottam.
    Totál megnémult a csengető hangszóró a telóban. A fémreszelék, fémpor megtette áldásos hatását... :(
    Az alin nézegetem, 25 dodó lenne egy új hátlap... :( Ezt most kihagyom.
    Sajnos hangszórót külön nem lehet kapni, mivel az masszával légmentesen bele van ragasztva a hátlapba.

    Tehát nekiláttam és jó szokásomnak megfelelően "szétbarmoltam" szegény telót. (old meg a problémát ahogy tudod..)
    A hátlap levétele sima ügy.
    A hangszórót kibányászása már annál parásabb történet. A masszát óvatosan lekapartam a hangszóróról, hogy látni lehessen meddig tart a hangszóró, és hol kezdődik a hátlap. Miután nagyjából látni lehetett ki meddig tart, egy a cégnél előtte legyártott nagyon vékony acélpengével benyúltam a hangszóró, és a ház közé, majd kibillentettem a hangszórót.
    A hangszórót látva beigazolódott a félelmem. A légrésnél körbe vastagon ült a fémpor... :(
    Ezt egy jó erős neodium mágnessel óvatosan összeszedtem... :U
    Amikor a membrán könnyedén mozogni látszott, szépen óvatosan vissza az egészet, majd összerak.
    A masszát kihagytam. Úgy gondoltam a következő szétszedésig legyen ahogy van, úgysincs szándékomban fürdetni a telót, a porvédelem pedig így is tökéletes a fémreszeléket pedig úgyis a hangszóró fogja összeszedni, amíg ki nem eszelek valami a távol tartásra.
    Szal összerakás után mint újkorában... :K :U
    Ha jól megy, hétvégén tolok képeket...

    40 feletti kornak megvan az előnye és hátránya... Igaz, a betűket csak közelről látod, viszont az idiótákat már messziről észreveszed.

Új hozzászólás Aktív témák