Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    Részemről nézhet ki akárhogy is, úgyis megveszem, mert egyszerűen nincs más jó FPS (természetes multi részre értem, single részt csak akkor tolok ha véletlenül nincs internet)

    Engem aztán nem érdekel ha fizetős lesznek a ilyen olyan csili vili dolgok, legalább könnyebb lesz észrevenni a sok kis csírát :DDD

    Na de annak nagyon nem örülnék ha a fegyverekért járművekért is fizetni kéne, mert akkor a gazdagok előnyben lesznek főleg ha op fegyvereket lehetne megvenni
    (Mint az a tankos játék, hú de jó olyanok ellen játszani akik öntik bele a pénzt és veszik a hipper szuper felszerelések, és egyesek még tapsolnak is neki)

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • bul07

    nagyúr

    válasz l.skywalker #546 üzenetére

    Végén megyünk konzolra és veszünk bill+egér párost hozzá és alázunk mindenkit
    Auto aim-ot is bekapcsoljuk ;]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • bul07

    nagyúr

    Rombolhatóság

    Nem is csodálom hogy beígérték a nagy rombolhatóságot, már a BF1 egyes pályarészletei is jól rombolhatóak, de meg se közelítik BC2-be levő rombolhatósággal
    Ha visszahoznák a BC2 be tapasztalható rombolhatóságot már elégedett lennék

    Milyen jó is volt hogy kör végén más szinte minden le volt rombolva

    Az meg hogy átnevezett DLC lesz
    Biztos hogy fog hasonlítani az előző verziókra
    Aki nem látja a BF1-be a SW Battlefront-ot egyes elemit az nagyon elvakult hívő
    BF3->BF4 esetén meg nem is mondom hogy minek kell lenni hogy ne lássa az egyezéseket

    De mint számít ha jó lesz a játék

    Kérdés előrendeléshez
    Ha most előrendelem akkor csak megjelenéskor vonja le a számláról?
    Törölni az előrendelést minden gond nélkül lehet? (Mert majd mondjuk dobozosan olcsóbban jönne ki)

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • bul07

    nagyúr

    válasz voodoo98 #667 üzenetére

    BF1 fegyverek miatt rendelném elő, használnám míg nem közeledik a megjelenés, utána már úgyis toszok a BF1-re nem zavarna ha elvennék azokat a fegyvereket ha visszamondanám az előrendelést

    Pontosan mit jelent release - preload játék esetén? Mikkor elő lehet tölteni?

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • bul07

    nagyúr

    válasz zzola #704 üzenetére

    Tényleg csak ennyivel ad többet a Deluxe Edition?

    5 sets of Paratrooper Outfits
    Customize your soldiers with 5 Special Soldier Sets for British Special Air Service and German Airborne troops.

    Deluxe Edition Special Assignments
    The Deluxe Edition includes Special Assignments for the British Air Service and German Fallschirmjäger troops. Also test your skills on the battlefield with Starter Assignments.

    20 weekly Airlifts
    You'll receive vital supplies with 20 weekly Airlifts, each containing one customization Item.

    Már bocsánat de ki az a marha aki ezekért kifizet 20€
    Már az előrendelésből látni fogják mennyi marha van akit le tudnak majd húzni ilyen olyan ruhákkal meg medálokkal meg ilyen baromságokkal

    Bár ez nekem csak jó, megveszem az alap verziót és ugyan úgy halomra lövöm őket a csili villi ruháikban

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • bul07

    nagyúr

    válasz IntelKiller7 #708 üzenetére

    (#709) RudY

    Ej

    Na valaki mesélje már el hogy hogy lehet kiutazva vásárolni
    Én úgy tudtam hogy bezárták ezt a kiskaput, még a SW Battlefront-ot vettem Mexikóba kirándulva, de utána az új felülettel mintha bezárták volna a kiskaput

    Ha tilos itt akkor privátba s érdekelne a dolog

    Köszi

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • bul07

    nagyúr

    válasz nagybá #715 üzenetére

    Én azt írtam hogy sok marha van általánosságba, hülyét sehol nem írtam
    Bár lehet hogy más állatott kellet volna írnom, birka jobb lett volna tényleg

    (#713) zzola

    Komolyan kérdezed hogy miért sok pénz 20€ pár ruha festésért vagy fegyver festésért?
    Kezdjük ott hogy nem tudod hogy miket ad, lehet olyan fegyverekre vagy olyan ruhát ami soha nem fogsz használni
    Pár héttel a megjelenés után mikkor már tudod melyik fegyverrel szeretsz menni töredék áron megtudod venni a rá való festést, már ha ez a fétise valakinek

    Na meg persze ez részükről piac felmérés is, ha sok beeee megveszi a 25 valamit 20€-ért akkor adhatják horribilis áron a csili vili cuccaikat úgyis megveszik

    Na de mindenki arra veri el a pénzét amire akarja de akkor a kritikát és más véleményét is viselje

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • bul07

    nagyúr

    válasz lofagi #721 üzenetére

    Jó vegye meg ami tetszik neki de előre a nagy lutriba kifizetni 20€-t??? És az eredeti felvetés a sima meg a Deluxe verzióra költött összeg értelméről szolt.
    Meg szerintem ez a játék nem arról kellene szólnia hogy hó milyen csini fegyver festésem van

    Lehet én már túl öreg vagyok hogy megértsek ilyen felesleges pénzköltést :DDD

    És amúgy már most látom mi fog itt menni itt a fórumba, bf1-be az megy hogy ki milyen medált meg feladatott csinált meg, itt meg az fog menni hú milyen fegyver színezést vettem :F

    Írták itt páran hogy milyen jó lesz a csapatmunka, hát ha viszik tovább ezt a vonalat hogy teljesíts valami önző célt akkor kapsz valamit nem fog csapatmunkára ösztönözni(feladat volt hogy lőj le egy repülőt adott fegyverrel, a fél csapat ált egy dombon és lőtte a repülőket persze hogy bukott e miatt a kör, hú de csapatmunkára ösztönző feladat volt)

    Na de részemről annyi mindenki ott pocsékolja a pénzét ahol csak akarja, csak egy kritikát(véleményt) fogalmaztam meg

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • bul07

    nagyúr

    válasz voodoo98 #728 üzenetére

    Na igen korai hozzáférés, de mondjuk a 3napot nem látom sehol(bár lehet máshol említették ezért tudod)

    Hát nem tudom csak ez 20€-t nekem nem ér, főleg ha úgy jön ki hogy pont dolgozok

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • bul07

    nagyúr

    válasz zzola #730 üzenetére

    Szerinted ezt miért írtam bele
    (bár lehet máshol említették ezért tudod)

    Hát pont ezért mert máshol említették amit én nem láttam, nem azt írtam hogy nem úgy van

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • bul07

    nagyúr

    válasz zzola #777 üzenetére

    Win10-el sz@pok mint torkos borz, bár elég speciális eszköz, egy 13" laptop gyárilag 32GB-os tárhellyel, tettem én bele egy 250GB-os SSD-t de a rendszer marad a 32GB-on
    Egyszerűen nem megy fel a frissítés, a túl kicsi szabad tárhely miatt, Írja hogy kell neki 8Gb szabad hely, ha minden programot még a Win programjait is leszedném amit telepítésnél rak fel akkor talán lenne annyi szabad, megadtam én neki másik tárhely használatot is de nem hibát dob és annyi, ha ilyen egyszerű dolgot nem tudnak megoldani akkor megette a fene

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • bul07

    nagyúr

    válasz Gery9112 #779 üzenetére

    Ha túl bonyolítják még annyian se fognak éleszteni mint most
    Mert most csak egy pillanat hogy átvált és feléleszt, de sokan még erre se képesek

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • bul07

    nagyúr

    válasz lofagi #781 üzenetére

    Csak az a gond hogy én tök idegenekkel szoktam játszani, idegen+Squad hát
    Leéled rám már könyörgök lőszerért a chat ablakba is, de nem elfut és nem dobja le a lőszeres ládát, futok utána késel csapkodom vagy ha még a pisztolyba van pár lőszer rálövök de nem fut és nem dob lőszert
    És hiába lépek át másik Squad-ba ugyan ezt tapasztalom

    És ez a mentalitás szerintem nem fog változni

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • bul07

    nagyúr

    válasz kisza25 #798 üzenetére

    Nem én telepítettem a W10-et, öcsém kapta a gépem munkaadótól
    Ez egy Acer ES1-332-C6N0[link] 32 GB eMMC-vel, erre van alapból rakva a W10, slussz passz ennyi
    Ha én nem rakok bele plusz SSD-t akkor ennyivel kell boldogulni alapból, és akkor hogy is frissíti magát
    Van rajta 5.5GB szabad tárhely és nem elég neki

    És a SSD beépítés se úgy ment hogy SSD megvesz és bepattintom áá
    Mivel nincs plusz csatlakozó[link], rendelni kellet egy megfelelő kábel amit rendelésre szereztet be egy Acer gépekkel foglalkozó cég majd tőlük lett megvéve 4e Ft-ért, és így tudtam berakni a SSD

    Én úgy tudtam hogy frissítésnél meg lehet adni plusz adattárolót hogy menjen a telepítés, de nem W10 hibát ír és annyi nem frissül
    És állandóan ordibál a frissítés hiánya miatt. És nem tudom hogy hogy lehetne kikapcsolni a frissítést?

    Én ha tehetem mindenkinek a W8.1 telepítem, és nem is fogok váltani majd csak a W11-re jöjjön bármikor

    Trailer
    Én is a negatívra nyomtam hogy érezzék a törődést :DDD

    (#833) lofagi

    Elején kifejted hogy nem lesz olyan hogy valaki hamarabb játsszon a játékkal, hamarabb próbálja ki előnybe lenne , majd elmondod hogy aki előrendeli az hamarabb játszhat
    Tudom hogy te a megjelenő DLC-re gondoltál, de ezt nem mondtad, azt mondtad hogy a játékkal nem játszik hamarabb :D

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • bul07

    nagyúr

    válasz @rglaaf #859 üzenetére

    Hát nekem a BC2 még fent van a gépemen és ha ráunok a BF1 megyek pár kört, és nem unom, csak már ugye kevés a játékos meg jó szerver

    Szerintem gond az hogy kevés az új ötlet, BC2 milyen nagy szám volt mikkor megjelent, szinte nullára rombolható pályákkal
    Aztán jöttek a az újabb és újabb BF részek és szerintem a BF1 lett a mélypont, remélem hogy a öt az felfele fog lépni
    BF1 kevés fegyver kevés jármű a pályákon, úgy az egész kevés, na meg a sok hibája is, ha megjelenik a BF5 szerintem szinte nullára fog csökkenni a játékosszám a BF1-be, részemről is ahogy megjön az öt már törlöm is le
    (Battlefield: Hardline nem veszem bele mert az csak nevébe volt Battlefield, és szerintem azért is bukott meg, mert ha kapott volna egy teljesen új nevet akkor még sikeres is lehetett volna)

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • bul07

    nagyúr

    válasz SkyS1gn #897 üzenetére

    Nem vagy egyedül :DDD
    Ki is vehetnék, az érmeket is

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • bul07

    nagyúr

    válasz Horec #923 üzenetére

    Jól olvasom hogy multi részében is lesz V1 rakéta?

    Tudtok erről valami bővebbet

    Milyen vagány lenen már hogy lehetne kérni ilyen rakéta csapást, mint BC2-be volt anno a Mortar Strike

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • bul07

    nagyúr

    válasz lofagi #927 üzenetére

    Az jó lesz bár ha tényleg Squad leader fogja hívogatni hát
    Mindenki új Squad-ot fog létrehozni hogy ő legyen a squad leader és övé legyen a jogosultság

    Remélem ezt a részét jól átgondolják mert így is néha olyan b@lfaszok a squadba lévő csapatársak hogy nem igaz
    Repülővel berepülök kiugrok hogy tudjam foglalni a pontot és rám éledne egy is á nem

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • bul07

    nagyúr

    válasz fuvi #929 üzenetére

    Na igen de azért csinál újat hátha belépnek hozzá
    Aki kicsit is megy az ilyenekre az csinál újat, és a végén lesz sok sok, 2 vagy 3 emberes squad

    Ez milyet jót is tesz majd a játéknak :F

    Amúgy ez ilyen Cod-os izé, ott vannak ilyen behívható dolgok, emlékszek MW2-be milyen jó is volt hogy mindenki bujkált és próbálta 25killt összeszedni hogy behívhassa az atomot :DDD

    Az tuti hogy ha így hozzák be én mindig fogok csinálni egyet ahol én leszek a Squad leader :) , és hányan fognak így tenni

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • bul07

    nagyúr

    válasz lofagi #932 üzenetére

    Csapatjáték publicon
    Ha megjelenik egy szerveren 4-6 játékos akik egy klánba vannak, vagy csak beszélnek egymással minden kört megnyernek
    Egyszerűen azért mert már annyi összetartás több mint a másik oldalon a 30 ember által mutatott

    Ez a csapatjátékra ösztönzés nagy rizsa, egyszerűen nem lehet megoldani, már azért se mert a szerverek játékosai nem beszélik ugyan azt a nyelvet, és oké hogy vannak pár szavas utasítások kérések de az édeskevés, főleg ha mondjuk azt akarnád elmondani hogy a pálya jobb oldalán kerülnek oda menjen a tank

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • bul07

    nagyúr

    válasz oriic #937 üzenetére

    MW2-be 25kill kellet :DDD
    Hányszor hívtam be azelőtt hogy buktuk volna a kört, és ezzel nyertünk is, videó róla kis nosztalgia(nem az én videóm)

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • bul07

    nagyúr

    válasz Dave567 #940 üzenetére

    Meg a társaság is jó volt, volt ám akkoriba PH-s csoportkép is játékon belül, linkelhetem a hozzászólást ahol vannak a képek de sajna imageshack lettek felrakva és már nem elérhető [link]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • bul07

    nagyúr

    válasz S1M0N #1102 üzenetére

    Single részt tényleg kivehették volna, és akkor több erőforrás mehetne a multi részére

    Ez a fedezék építősdi meg nagy kamu
    Ahogy nézem előre meghatározott helyeken lehet csak építeni
    Tehát pálya indításnál nem lesz ott hanem neked kell nyomkodni a gombot hogy megjelenjen
    Na meg aki halad a játékkal nem fog egy helyben álldogálni és építeni a pontokat mikkor 5másodpercel később már fut tovább

    Az elő héten még lesz aki felhúzza ezeket de utána csak aki kempel

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • bul07

    nagyúr

    válasz lofagi #1113 üzenetére

    Nem értek valamit

    Ebben a videóban sokszor kiszáll a tankból de miért?

    Csak nem időlimites a tank és mindenképp kiszállít?

    Na az szép lenne ha nem lehetne addig tankozni míg ki nem szedik alólam a tankot

    Valaki mondja azt hogy nem ilyen kényszerítős kiszállítós rendszer lesz

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • bul07

    nagyúr

    válasz FollowTheORI #1128 üzenetére

    De akkor gyalogosok se kapjanak lőszer a páncéltörőhöz, míg a tank végtelen a gyalogosok meg ontják a rakétákat hú de jó

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • bul07

    nagyúr

    Nézegettem ezeket a multi videókat
    És azt vettem észre hogy aki belemerül a játékba nem épít semmit hanem megy és játszik
    Nem fog időt tölteni az építéssel hanem megy és aktívan játszik

    Jó és hú az építés de aki rendesen célra fókuszálva játszik nemigen fog ezzel időt tölteni

    Persze Rush módba lehet értelme védekező oldalon

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • bul07

    nagyúr

    Nem értem egyesek miért vannak kiakadva a repülőkön páncélosokon, ez BF nem COD
    Van olyan játékmód ahol nincs jármű, lehet menni TDM-et játszani ott nincs jármű

    Én simán elvagyok repülővel tankkal de gyalogososan is, nem vagyok szakosodott noob
    (szakosodott noob= aki csak egyvalamibe jó, csak repülni tud gyalogosként alig tud valamit, vagy csak tankkal megy de repülni nem tud, vagy csak gyalogosként tud repülni tankkal semmire nem megy)

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • bul07

    nagyúr

    válasz zzola #1402 üzenetére

    Egyszerűen egy gyökér :)

    (#1403) ForRedGlory

    Mert nem tud semmi mást
    És hagyjuk a valóságot ez egy játék

    Ha csak gyalogosként képes menni akkor viselje el hogy a tank megöli nem kell rinyálni, be kell ülni egy tankba és hajrá
    Ja hogy azzal semmi, két perc alatt kiszedik

    Az ilyenek szoktak lelépni ha mondjuk olyan szerver jön hogy nincs repülő, mert repülőbe istenkirályok de gyalogosként lótúrót nem érnek

    Való életbe ezeket szakbarbárnak nevezik

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • bul07

    nagyúr

    válasz ForRedGlory #1407 üzenetére

    Nem az a szánalom hogy egyesek szidják a járműveket hogy milyen OP meg minek az a BF-be
    Ja mert hogy azzal nem tudnak mit kezdeni, még ha bele is ül semmire nem megy vele

    Én nem vagyok egy hú de jó játékos de ha kell tudok repülni, tudok tankkal menni és gyalogosként is elvagyok, azzal megyek amire a csapatnak a legjobban szüksége van

    Mert klán szinten oké hogy szakosodik valaki, mert mindenkinek megvan szerepe de publikon egy sima játékos na ne már

    Mint tegnap egy Q8 klános, repülni azt jól tudott de ennyi, a csapata bukta is kört mert semmi mást nem tudott
    Jött a másik pálya nem volt repülő kelt bukott egész kör alatt

    BF a járművek miatt BF

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • bul07

    nagyúr

    válasz dergander #1409 üzenetére

    Na pont ez az, ő nem pro hanem egy szakbarbár

    Q8-at én is ki nem állhatom csak akkor tudnak ha többen vannak(jó persze ez se teljesen igaz mert egy két tagjuk egymagukban is jók)

    Amúgy most nem tudom mi van a BF1-el annyi de annyi csíra került ellő hogy élvezhetetlen a játék, régebben több jó csata volt, mostanában meg vagy jó a csapat vagy annyira sz@r hogy nem igaz
    És tele van alacsony rangúakkal minden, és mivel vége van az iskolának a kicsik is megjelentek így már éjszaka is rosszabb a helyzet

    Én ő vagyok :)

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • bul07

    nagyúr

    Na mi jött 19:07perckor

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • bul07

    nagyúr

    válasz mettek #1683 üzenetére

    Azért tettem ki mert hogy van esély és valószínűleg itt is fognak még jó néhányan kapni

    Első élményeim vegyesek, és vegyétek figyelembe hogy szokatlan az egész
    Véleményem még változhat ahogy többet játszok vele
    Ezek az első benyomásaim

    Egyes fegyverek irtó sokat kitakarnak a képből
    Távolra újra pötyögtetve kell lőni akkor pontos
    Animációk még irtó lassúak szerintem, légvédelmi ágyúból kiszállás, töltés

    Túl hosszú a haldoklás hiába nyomom hogy dögöljön meg hamarabb, ép hogy csak gyorsabb mintha hagynám lefutni, majd lemérem de 10sec biztos van
    És utána nem ám a térkép jön be hogy hova akarok leszületni nem , a sqad társ nézetébe jön a kép és nyomni kel gombot hogy rászületek vagy tovább a térképre, persze egy sarokban kempelő sqad társat dobta nekem mindig és még jó hogy nem rá akartam éledni a világ végére
    Tehát még az éledés is lassú

    Na és ami a legnagyobb gondom

    Járművek kivégzése

    Ha valakinek az volt a baja hogy a tank egy sarokban dombtetőn kempelve lődözött na most ez százszor jobban jelen van
    A két bázishoz közelebbi ponton túl hébe hóba jár tank, a kevés lőszer miatt meg hogy a javítás se megy fel teljesen
    Így nincs értelme menni a gyalogosokkal mert se perc alatt kivégzik a tankot, már volt olyan hogy senki nem ült bele a tankba pedig lett volna rá lehetőség
    Tank mozgása közben a domborzaton nem csak a tank pattog hanem a kép is, külső nézetbe olyan mintha belsőből látnák, nagyon idegesítő

    Repülők BF1 hasonlítva lomhák, azért durva hogy egy első világháborús repülő gyorsabban forduljunk-gyorsuljon és ha felfele húztam a gépet szinte megállt
    És nem csak a légtér tetején, nem, már ha a föld magasságából akartam felhúzni a csúcsponton szinte megállt
    Azért az röhej hogy 2db bomba van a stukán utána lehet tölteni és nem ám hogy odarepülök és fel is töltötte á nem, 2db ad és akkor még elkezdi a töltési folyamatot
    Épületekre nem volt hatása a fegyvereknek, csak a bombáknak, rárepülsz folyamatosan lövöd és nem omlik a ház, de még nyoma sincs a becsapódásoknak

    Játék jól fut grafikán nem sokat lehet állítani
    50-65fps megvan az én gépemmel
    FOV-ot jó lenne ha lehetne állítani mert nagyon szűk a látótér, lehet hogy lehet de én nem találtam meg vagy hiába és nem csinált semmit

    BF1 géphasználatom LOW grafika

    BFV géphasználatom

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • bul07

    nagyúr

    válasz Dtomka #1688 üzenetére

    Angol max fordítóval így kimarad

    (#1689) prokxy

    Nem tudom amúgy a karakter mozgás rendben van
    Viszont volt hogy nem futott fel kis dobra ugrani kellet, nem igaz hogy ezt se tudják javítani

    De biztos javítanak még a dolgokon, és remélem változtatnak még rajta nem kicsit

    Főleg a járműveken
    Legyen töltés de 18 lövedék szerintem kevés, vagy a pályán máshol is lehessen tölteni és javítani de az se jó mert akkor meg ott szórják széjjel az aknákat
    És a javítást is hagyhatnák 100% felfutni mert most túl könnyű a tankokat kilőni
    Na és igen nem elég ám hátramenni és akkor tölti áá, nyomni kell gombot és szép lassan tölti a fegyverzetet, ha sokk kel akár fél 1perc is lehet, jó játék ülni a világ végén és nyomni a gombot a lőszerért

    Csak tudjátok egy nagy baj van ezzel a bázison javítással meg töltéssel, nagy pályákon esély se lesz visszamenni, BF4 szintű nagy pályák szerintem kilőve
    Kifogy a lőszer kiszállás és hátrahagyni a tankot, vagy tényleg a bázishoz közzel kempelni egy dombtetőn és próbálni belőni a messzi célokat

    (#1691) scabi78

    Na igen, és oké hogy lehet tölteni de nem elég ám odafutni és automatán töltene hanem nyomkodni kell gombot is
    Bár ha majd megismerjük a pályákat akkor könnyebb lesz mert automatikusan megyünk lőszerért

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • bul07

    nagyúr

    Amúgy lehet képet megosztani?
    Videót nem tudok csinálni mert így is 100%-on megy a processzor(6600K) nem hogy még fel is vegyek

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • bul07

    nagyúr

    Na négy kép hogy mire gondoltam mikkor azt írtam hogy egyes fegyverek sokat takarnak a képből

    Biztos látjátok melyikkel van bajom

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • bul07

    nagyúr

    válasz SkyS1gn #1714 üzenetére

    Na jó de a kép egyharmadát kitakarni :(

    Jobb oldalra szinte vak az ember, mert pont abban a sávban ahol lehet az ellenség takar a fegyver, célozva meg még durvább

    (#1715) Dtomka

    Hát reméljük hogy nem marad így

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • bul07

    nagyúr

    válasz zzola #1717 üzenetére

    Oké persze

    Felső két képen lévő fegyvernél egyáltalán nem zavaró a kitakarás(azt azért is raktam be), na de az alsó két képen lévőnél szerintem vállalhatatlan

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • bul07

    nagyúr

    válasz dergander #1725 üzenetére

    Nem találtam FOV állítási lehetőséget

    De hátha tévedek és van, majd a többiek akik még játszanak vele kiigazítanak

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • bul07

    nagyúr

    válasz voodoo98 #1728 üzenetére

    Akkor megkeresem, persze majd holnap reggel mikkor hazamentem a munkából :)

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • bul07

    nagyúr

    válasz voodoo98 #1735 üzenetére

    Köszi meglett
    De én azt állítottam elsőre is, lehet kellet egy újraindítás hogy jó legyen

    Engem az bosszant nagyon hogy nem jegyzi meg hogy mi volt beállítva
    Akár meccs közben is elfelejti hogy mondjuk 4halálal azelőtt milyen repülő volt beállítva

    Vannak olyan értelmetlen dolgok hogy csak nézek mint Rozi a moziba

    Repülök és egyszer csak felrobban a gép, de hogy mitől :F
    Szemivel nem lőnek rám csak egyszer csak pukk

    De volt ilyen gyalogosként is megyek egy robbanás vagy nem tudom és meg is haltam, és nem ellenség ölt meg mert nem mutatja

    Snaperként van spot, vagy valami hasonló

    Engem mióta játszok vagy kétszer élesztettek fel, ez nem olyan jó túl hosszú idő éleszteni simán leszedik a medicet is

    Lőszer, EÜ csomag
    Nem elég ám ha ledobják még gombot is kell nyomni hogy felszedje, na de ezt miért kell (EÜ esetén nem biztos azt nem néztem meg pontosan)

    Bug is van még rendesen, bár ez még elfogadható ebben az állapotban

    Meglőnek lehasalok erre magam elé teszi a lábamat

    Meg tankozás közben egyszer csak valami elvakított, kiderült hogy a hegy bocsátja ki a fénynyalábot

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • bul07

    nagyúr

    válasz oriic #1740 üzenetére

    Hasalás volt

    Csak ezért visszamentem lőni pár képet, pedig már minden bajom van megyek is aludni

    Egy képen guggolás és hasalás

    Guggolva

    Hasalva

    Hopp átolvasva mit írtál nem hiába fáradt vagyok, tehát úgy érted hogy lehasalok és hátrafelé kúszás, de akkor is hogy jön egy irányba a puska meg a láb
    Már nem megyek vissza kipróbálni majd este

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • bul07

    nagyúr

    Több kulcsot is kioszthattak volna, most reggel alig találtam szervert amin lettek volna, annyira kevés játékos volt fent

    V1 behívásához, C gomb
    Szerintem ha nagyon tolja a squad akkor is max 2-3-at tud behívni egy kör alatt

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • bul07

    nagyúr

    válasz zzola #1824 üzenetére

    Fau 1 rakéta
    Archív videó
    848 kg AMATOL robbanótöltetet hordozott

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • bul07

    nagyúr

    Végső véleményem
    Jó jó lesz ez de nagyon sokat kell még alakítaniuk rajta

    Gyalogos harc jó, gyalogos fegyverek jól viselkednek, egy két finomhangolás még azért kell
    Mennyit takarjanak ki a fegyverek, gránát irtó hosszú idő múlva robbant eldobás után

    Távcsöves fegyvernek lehetne nagyobb a sebzése, mert az 70-80m távolságról test lövés nem halál elég gyenge
    Persze lehet más fegyver erősebb lesz de ugye csak egy fegyvert próbáltam

    Szerintem a gyógyulást meg a lőszert is vissza kellene állítaniuk automatikusra
    Mert most nem elég oda menni egy ledoboz lőszeres ládához még gomboz is kell nyomni persze akkor meg lőni nem lehet
    De ez igaz a EÜ dobozra hiába dobja oda a sérült csapatárs háta mögé gombot kell nyomnia hogy gyógyulhasson, persze addig semmi mást nem tud csinálni csak nézni kell az EÜ ládát, és simán letámadják

    Járművek

    Nagyon át kell alakítaniuk mert ez így sz@r

    Tank
    Semmi másra nem jó csak kempelésre, ha kicsit is közelebb megy az ember gyalogosokhoz se perc alatt kiszedik, irreálisan gyorsan
    Nem is tudom hogy ezen hogy lehetne jól alakítani
    Gyalogosra sebzés gyatra, agyú részével mellé lövök és túléli, na ne már
    Lőszer töltés nem ám annyi hogy oda kell menni egy ponthoz áá, gombot kell nyomni, persze közben nem lehet védekezni nem lehet lőni még gépágyúval se
    18 tank lövedék kevés, főleg egy nagy pályán, olyan 25-29 már jó lenne
    Míg játszottam vagy kétszer vagy háromszor ölt meg tank annyira nem tényezők, semmik a pályán a játékot nem befolyásoló tényezők
    Nem értem miért kedveznek ennyire a gyalogos harcnak lehet sok volt a rinya hogy bf1 túl erősek a harckocsik, erre legyengítették őket a picsába

    Repülő

    Irányítás még csak csak, de lomha, erőtlen, gagyi
    Nagyon lassúak, és képes a levegőben megállni és leesni és hiába nyomná neki az ember nem reagál, és nem ám a magassági csúcs közelében
    Gépágyú hatástalan a gyalogosokra ha pont telibe találja akkor sebzi kicsit
    Bomba hát az meg mintha nem is lenne alapból egy kioldásnyi van, az meg mi
    Lehet menni tölteni már ha megtalálja az ember hogy hol is van a pont a levegőben, két síkú a jelzés, és nem is látszik bizonyos szögekből, távolról meg egyáltalán nem
    És ha oda is repül az ember nem ám egyből feltölti hanem elkezdődik a töltési folyamat kel tenni egy plusz kört mire vissza lehet fordulni a csatatér felé mert nem lenne mit ledobni
    Bombák sebzése gyalogosokra csekély, és páncélokosra se sok, épületeket alig rombolta
    És a legnagyobb gond hogy célozni se nagyon lehet vele mert hol jobbról hol balról oldja a bombákat így össze vissza esnek le

    Ez a lőszer töltési ízzé azt fogja eredményezni hogy irtó kicsi pályák lesznek BF 4 szintű pályákat szerintem el is lehet felejteni

    Szerintem igen sokat kell még javítani rajta, remélem a járműveken sokat változtatnak mert ez így nagyon gyenge

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • bul07

    nagyúr

    válasz mettek #1840 üzenetére

    Hát nem tudom én BC2 óta játszok a BF sorozattal(kicsit belecsíptem a BF2 meg a BF 2142-be is) de eddigi tapasztalatom alapján eddig a BF 5-ben a leggyengébbek a tankok

    Változtatni kell rajta nem kicsit

    (#1850) prokxy

    BF1-ben azért nem lehetett ezt a gyenge tankot annyira észrevenni mert állva csípőből nem lehetett rálőni

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • bul07

    nagyúr

    válasz ForRedGlory #1890 üzenetére

    Na persze
    Ha nem olyan lesz mint a BF4, ott a Beta jól futott majd megjelenés után épen csak döcögött sokáig

    Majd ha kijött és játszottunk vele akkor lehet biztosat mondani

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • bul07

    nagyúr

    válasz ForRedGlory #1892 üzenetére

    Na igen
    De BF1 is jobban futott a megjelenés környékén és utána kicsit, majd jöttek a frissítések és egyre nagyobb lett a gépigénye, FPS droppok, meg számtalan hiba jött elő

    Így simán meglehet hogy BETA f@szán fut, és megjelenés után nem kicsit növekszik meg a gép igénye

    Most is BF1 utolsó frissítése után egyeseknek pálya váltások esetén fekete képernyő és Alt+F4 segít rajta
    És mennyi ideje is jelent meg a BF1?

    Én csak a szememnek hiszen ha kijött meglátjuk :)

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • bul07

    nagyúr

    válasz l.skywalker #1957 üzenetére

    Ó a végéig olyan lesz, BF1-be olyan jó kis hibák kerülnek bele egyes frissítésekkel(még most is) hogy öröm olvasni a fórumát

    És jönnek mennek az ilyen hibák még ki se lehet szűrni

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • bul07

    nagyúr

    válasz lofagi #2030 üzenetére

    Inkább úgy írd hogy bérelsz játékot, nem megkapod

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • bul07

    nagyúr

    válasz lofagi #2035 üzenetére

    BC2-vel a mai napig szoktam játszani, rendesen fel van telepítve a gépemre

    Így igen 8+éves játékkal is szoktam játszani
    Sőt Command & Conquer: Red Alert 2-vel is szoktam játszani néhanapján(2000-res játék), laptopomra az van feltelepítve

    Nincs gond a bérléssel ha ésszerű áron van, bár lehet hogy 100€/év csak számomra sok :)
    Meg hogy nincs meg a tulajdonszerzés öröme

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák