Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz kisza25 #798 üzenetére

    Nem én telepítettem a W10-et, öcsém kapta a gépem munkaadótól
    Ez egy Acer ES1-332-C6N0[link] 32 GB eMMC-vel, erre van alapból rakva a W10, slussz passz ennyi
    Ha én nem rakok bele plusz SSD-t akkor ennyivel kell boldogulni alapból, és akkor hogy is frissíti magát
    Van rajta 5.5GB szabad tárhely és nem elég neki

    És a SSD beépítés se úgy ment hogy SSD megvesz és bepattintom áá
    Mivel nincs plusz csatlakozó[link], rendelni kellet egy megfelelő kábel amit rendelésre szereztet be egy Acer gépekkel foglalkozó cég majd tőlük lett megvéve 4e Ft-ért, és így tudtam berakni a SSD

    Én úgy tudtam hogy frissítésnél meg lehet adni plusz adattárolót hogy menjen a telepítés, de nem W10 hibát ír és annyi nem frissül
    És állandóan ordibál a frissítés hiánya miatt. És nem tudom hogy hogy lehetne kikapcsolni a frissítést?

    Én ha tehetem mindenkinek a W8.1 telepítem, és nem is fogok váltani majd csak a W11-re jöjjön bármikor

    Trailer
    Én is a negatívra nyomtam hogy érezzék a törődést :DDD

    (#833) lofagi

    Elején kifejted hogy nem lesz olyan hogy valaki hamarabb játsszon a játékkal, hamarabb próbálja ki előnybe lenne , majd elmondod hogy aki előrendeli az hamarabb játszhat
    Tudom hogy te a megjelenő DLC-re gondoltál, de ezt nem mondtad, azt mondtad hogy a játékkal nem játszik hamarabb :D

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák