Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz @rglaaf #859 üzenetére

    Hát nekem a BC2 még fent van a gépemen és ha ráunok a BF1 megyek pár kört, és nem unom, csak már ugye kevés a játékos meg jó szerver

    Szerintem gond az hogy kevés az új ötlet, BC2 milyen nagy szám volt mikkor megjelent, szinte nullára rombolható pályákkal
    Aztán jöttek a az újabb és újabb BF részek és szerintem a BF1 lett a mélypont, remélem hogy a öt az felfele fog lépni
    BF1 kevés fegyver kevés jármű a pályákon, úgy az egész kevés, na meg a sok hibája is, ha megjelenik a BF5 szerintem szinte nullára fog csökkenni a játékosszám a BF1-be, részemről is ahogy megjön az öt már törlöm is le
    (Battlefield: Hardline nem veszem bele mert az csak nevébe volt Battlefield, és szerintem azért is bukott meg, mert ha kapott volna egy teljesen új nevet akkor még sikeres is lehetett volna)

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák