Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • prokxy

    veterán

    válasz bul07 #15605 üzenetére

    Egyes repcsiknek is van spot + csipa specializáció, ha pl meglövöd, akkor egy ideig látszik a mapon, de van ilyen supportnál is, ill. spot flare, spot scope vagy mi a neve.

    btw. mi is szoktunk bosszankodni, de nem a játék hülyeségei miatt legfőképp, hanem a játékosközösség miatt, ami tegnap is volt, azt látni, hallani kellett volna, leszülettünk bárhová és csak sniper puskák lövedékének suhanása hallatszott végig Arras-on. Devastation-ön meg kemperek hada, de a játékra egy rossz szavunk nem volt, max én morogtam kemperek (+fáradtság :D )miatt.

    Néha vannak dolgok, amik bosszantóak, nem ugrik át a küszöbön a karakter, stb, de ezek közel sem olyanok, hogy a közös játékélményt ilyen szinten elrontsák.
    Közösségben, ismerősökkel próbáld ki, úgy azért sokkal jobb. :K
    Ha a Viktorék, Oriék, fagiék, gyikuék, sorolhatnám a Srácok neveit, nem lennének, nem lenne esti közös játék, akkor én már lehet leraktam volna, de a hibáival együtt, beleértve a 9 mapját, tetszik a játék, nagyon. :B :R

    Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Új hozzászólás Aktív témák