Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kriszpontaz

    veterán

    válasz @rglaaf #79789 üzenetére

    nekem ne akarja senki be magyarázni hogy 40-50 óra alatt nem lehet megtanulni célozni akármivel

    Én csak tankkal tudok, Sniper fegyverrel nem :DDD.
    Amúgy eddig sem volt sok haszna az AP-nek, most meg már 2,5mp lesz az aktív idő, csodás. Majd a bokorszaró MBT-LOW team megint szétszed 10mp alatt menekülés közben, és még le sem tudom majd szedni őket HMG-vel mert állandóan túlhevül.

    Previously, the protection would get cancelled earlier than
    the expected 5 seconds from specific weapons. This will no longer be the case and will continue for the full duration.

    Ehhez meg külön tudok nekik gratulálni hogy 2 év után rájöttek.

    [ Szerkesztve ]

  • bucketb0b

    őstag

    válasz @rglaaf #79789 üzenetére

    Persze, hogy meglehet.. csak nem tudnak és inkább nyugtatják a lelküket azzal, hogy tanknoob vagy meg kd kickereket raknak a szerverre, mert ők csak "szórakozni" járnak oda. :((( És az ilyenek miatt van elbaszva a játék, mert ők vannak többségben nekik kell csinálni a játékot, ők"szórakoznak" a tetőn c4 sniperként és várnak arra a 2 killre ami egész körben jut nekik, mert arra jár egy hülye tankos aki megy foglalni ő meg fentről c4et szór a jó népre.

    (#79791) Godlike79: ja, hogy ez eddig amúgy 5 mp ig tartott? Fura is volt, hogy a másik ap után 2 találattal többet tudott bevinni nekem, mint én neki.. igaz a tehetségesebbje még így sem tudott megölni, mert mire odaért hozzám én már előtte bevittem pár találatot..

    (#79793) NetTom: van 2 választási lehetőség, az egyik erősebb, de lassabb, a másik gyengébb, de gyorsabb. Most gyakorlatilag inkább az lmg-t éri meg használni, ez nem választási lehetőség.

    Az AAnél 1 nerf lenne elfogadható, ha kivennék a játékból. Mi abban a nerf, hogy kicsit csökken a range pl. ? Akárkit lekapsz 3 mp alatt az égről normális távolságon belül ha nem vagy full retard a játékhoz és ehhez active radar sem kell.. elég simán a löveg. Ahonnan a helivel/jettel elkezded osztani az ellenfelet az AA már rég szétlőtt.. 2ben rögzített AA volt csak még sem sírt minden kis 10éves, mert meghalt a helitől vagy jettől.. pedig ott volt egy olyan "kis" dolog, mint a bombázás vagy a heli lövege 1000x veszélyesebb volt.. a tvről már nem is beszélek inkább.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák