Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    válasz pendre54 #84548 üzenetére

    Elő is kaptam ezeket, még az is lehet, hogy kedvet kapok újra rájuk, bár nem tudom, hogy a Win 10-hez mennyire fognak nyekeregni.

    [/L]

    Csak a történeti hűség kedvéert, engem anno, pont a Medal of Honor indított el a lejtőn játékügyileg. Úgy jó 10 évvel ezelőtt, túl az 50-en eszembe se jutott volna, hogy számítógépes játékokkal játszak. Egy vasárnap délután elmentünk az öcsémhez, akinek az akkor alig tizenéves fia játszott a gépen. Azt rögtön kiszúrtam, hogy valami II vh-s játék, a gyerek meg szentségelt, mert nem jutott tovább az adott szituban. Mondom, hogy engedjen már oda pár percre, majd segítenek neki. Ebből a pár percből egy jó óra lett, ugyanis pont a partraszállós jelenetnél tartott a srác, és én is csak estem keltem, a gyerek meg visítva röhögött rajtam.
    Na, mondom ez azért mégse járja, pár nap múlva megvettem a játékot, és onnantól már csak lefelé csúszok a lejtőn. ;]

    [ Szerkesztve ]

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák