Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • laposonly11

    senior tag

    válasz @rglaaf #54159 üzenetére

    Erről van szó, az ilyen bubuka lelkületűek biztos azt hiszik hogy egy háborúban is megválaszthatják az ellenfelüket! :D Komolyan mondom síró görcsöt kapok a röhöséstől, az nem tetszett nekik hogy "ingyenes játékosok játsznak" mintha azok különbek volnának a prémiumosoknál, csalók meg eddig is voltak hébe-hóba, akkor meg mi volt a gond?! :C :W
    Szerintem egyeseknek szingöl pléjer Marioval vagy Sonic-al kellene játszaniuk(én is imádom ezeket kifejezetten relax játékok a BF4 hez képest), nem pedig taktikai reflex játékokkal, mert itt bizony a kuikebb és szmartebb viszi a pontot! A legjobb a hardcore ahol nem is látod honnan lőnek csak egy zutty és már fekszel is mindössze 2-3 golyótól! :DDD
    De most őszintén a normal módot szerintem idiótáknak találták ki, gyakorolni jó, egyéb értelmét nem látom, hogy visszagyógyulnak a gyalogok-járművek, fél tár kell egy ember kinyírásához, és nem a szemmemel keresem az ellent ahogy az illene, hanem a Q sűrű nyomkodásával derítem fel a terepet, és ha már megvan az áldozat akkor már csak a narancssárga pont alá kell lőni...vicc! :C

    Ordo est anima rerum.

Új hozzászólás Aktív témák