Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ace05

    senior tag

    Sziasztok
    A Nvidia 9600m gt videokártyáról szeretnék kérdezni.A kártya az MSI gx 701 laptopban teljesít szolgálatot.Amikor használtan megvettem februárban a volt tulaj szerint a legújabb driver kifagyasztja.Konkrétan 257.21 fölött egyik se jó rá.Ez miért van?A másik gondom ,hogy oprendszerrel adták amin ha hd filmet néztem a VLC néha beszaggatott.A divxnél is előfordult.Teljesen lepucoltam a gépről az oprendszert és újat tettem fel. Ekkor jó volt minden. Ha fireox ment , flash weboldallal a hd film alatt akkor nem szaggatott.A gta 4 is közepes beállításokkal szaggatás nélkül futott.Most májusban azt vettem észre ha firefox megy flash weboldallal hd vagy divx film alatt akkor becsíkozódik körübelül úgy mintha nem lenne rajta videokártya driver , ez alig észre vehető módon látható. A gta 4 is picit beszaggatott . Most júniusban pedig ha flash weboldal megy hd film alatt akkor picit szaggat a csíkozódást körübelül egyszer vettem észre, a gta 4gyel meg nem merek játszani mert félek hogy megfő a gép! Ja és firefox alatt néha felpörög a proci maxra. Kérdésem a videokártya készül megadni magát vagy csak telepítsem újra az oprendszert?

Új hozzászólás Aktív témák