Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • persil

    nagyúr

    Sziasztok!

    Hd4870-esem van, gigabyte-éktól.
    Na most, ha a catalyst-os ccc van fent, akkor windows-ban(!!!) 70 fokon áll a cucc és 20%-on pörgeti a ventit. Én bízom az amd-ben, biztos nagyon fantasztikus ötlet, hogy gyárilag szétégetjük a videókártyát, a user úgyis vesz másikat, de én azért nem bánnám, ha win alatt nem lehetne rajta tojást sütni.

    Ha felteszem az att-t, akkor fainul be tudom állítani, hogy mely hőmérséklet értéknél hány %-on járjon a venti, viszont ezt a beállítást csak úgy jegyzi meg, hogy elmentem neki profilba, ezzel viszont az a bajom, hogy be kell hozzá állítanom a frekiket is, amit szintén elment. Szóval vagy windows-ban is megy 750/900-on a kártya, vagy játékok alatt is kevesebb.

    Látom van itt ilyen 2d/3d setting az auto overclocking fül alatt, de amíg nem vagyok benne biztos, hogy mit csinálok, addig nem szeretnék belenyúlni.

    Tudna nekem valaki segíteni lépésről-lépésre, hogy 3d-ben játékok alatt 750/900-on menjen, mondjuk max 70-75fokig, windows-ban pedig valami energiatakarékosabb üzemmódban? Megköszönném.

    Venti hangja nem különösebben érdekel, bár viszonyításképp leírom, hogy 27%-on kerek 60fokon tartja. Olyan 30%-ig nem nagyon hallani, a felett viszont kezd zavaróvá válni kissé.
    Játék közben 35%-ig sem nagyon zavar, mert nem hallom a játéktól :)

    Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Új hozzászólás Aktív témák