Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Killl

    csendes tag

    Üdv mindenkinek nekem olyan kérdésem lene hogy van e itt köztetek olyan ilető akinek GARMIN nüvi 205W GPS készüléke van mert tegnap vetem és nagyon nem vagyok vele megelégedve mert elég sok hibát észleltem rajta pl:Pegnap voltam kint vele Bécsbe és Sopronba akartam haza meni és amikor be ütötem a készülékbe az adatokat és rákatintotam hogy indit nem csinált szinte semit csak anyit irt ki hogy a kordináta nem megfelelö ezért csak Györt tudtam beletáplálni ugy hogy egy 50 km pluszom volt, örültem neki nagyon de legaláb valahogy haza keveredtem vele, na mindegy én még ollyan problémát is észleltem hogy határ közelében megbolondul és visza akar forditani ha nem fordulok visza újra tervezi az utvonalat és kész de hogy ez miért van azt nem tudom a térképével se vagyok nagyon meg elégedve nagyon hiányos kb 5 vasuti átjárot ki se jelzet meg 1 körforgot ki is hagyot szoval nem tudom tehát ebbe kérném a segitségeteket hogy lehet hogy hibás a beálitásom vagy valami frisités kelene rá csak nem tudom hogy hogyan kell csinálni és hol található a frisités letöltése?Lehet hogy ez segitene rajta vagy ha valakinek van valami beálitási javaslata szivesen fogadnám köszönöm elöre is a segitségeteket.

Új hozzászólás Aktív témák