Hirdetés

2019. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Navigációk  »  Azonnali navigációs kérdések órája (kiemelt téma)

(#651) picur220 válasza Viktor0610 (#650) üzenetére

picur220
(PH! kedvence)

Ezt én is alátámaszthatom!! :R Garmin :R

(#652) fidig válasza picur220 (#651) üzenetére

fidig
(kvázi-tag)

No warez!!! :(((

[ Módosította: Viktor0610 ]

A remény hal meg utoljára...mert ő a gyilkos :)

(#653) fidig válasza fidig (#652) üzenetére

fidig
(kvázi-tag)

Köszi, és bocs...

A remény hal meg utoljára...mert ő a gyilkos :)

(#654) bluepanther

bluepanther
(újonc)

Sziasztok!

Irtó nagy kérésem lenne, van egy WayteQ N470 kellene hozzá ROM-frissítés és telepítési leírás, mert az eredeti wince meghalt, csak a win logó látszik. :O

Előre is köszönöm a segítségeteket! :C

(#655) picur220 válasza bluepanther (#654) üzenetére

picur220
(PH! kedvence)

Tuti nem hardveres a hiba?
Gyártó weboldalán nincs semmi infó? :F

(#656) Speed(R)

Speed(R)
(HARDVERAPRÓD)

Hye4all!

Egy gyors kérdés lenne, ill. gyors válasz kéne ;p

Mio C720ra mennyire bonyolult (ill. hogy kell) IGO8at felvarázsolni?
Priviben is jöhet az infó ha alapelvekbe ütköző ;]
Előre is köszi.

Raktársöprés, mindenféle ritka jóság! => tinyurl.com/aprohirdeteseim

(#657) SoLo83

SoLo83
(újonc)

Sziasztok!

Tudátok segíteni abban, hogy hogyan tudom a mio c710 pna mat összekötni usb n a laptopommal?!

Már probáltam az activesync el, kerestem miotools t...
Semmi nem segített. Sajnos kifogytam az ötletekből, és az utánna olvasás sem segített.

Aki tud, kérem segítsen.

Köszönöm!

SoLo

(#658) Meiser

Meiser
(kvázi-tag)

Sziasztok!

Ti melyiket választanátok a következő navik közül és miért?

IconX A410
Garmin Nüvi 765t
Asus R700t

Köszi előre is!

(#659) SoLo83

SoLo83
(újonc)

Tud valaki esetleg segíteni? Már csak itt tudok kérdezni.. ha itt sem tudok segíteni.. hát nincs remény.. :)

SoLo

(#660) Viktor0610 válasza Meiser (#658) üzenetére

Viktor0610
(Jómunkásember)

A három közül a Garmint választanám.
Az Asus a frissítés bizonytalan mivolta miatt esne ki, az iconX-et pedig a forgalmazó csődje miatt nem választanám.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni) - "Egy csúcsteló és a Zs kategóriás gyártótól származó rizskályhád között van még néhány átmenet." :-DDD

(#661) SoLo83

SoLo83
(újonc)

Tudom, hogy csaj újonc vagyok... de nagyon jól jönne a segítségetek!
A géppel sem tudom felismertetni a mio c710 em. Kérlek titeket segítsetek ha tudtok!

Köszönöm!

SoLo

(#662) Viktor0610 válasza SoLo83 (#661) üzenetére

Viktor0610
(Jómunkásember)

Én nem a rangod miatt nem segítek, hanem mert nem tudok... :(

Aláírás (nem kötelező megadni) - "Egy csúcsteló és a Zs kategóriás gyártótól származó rizskályhád között van még néhány átmenet." :-DDD

(#663) Jano

Jano
(senior tag)

Nekem amikor hozzá kötöm a GPS-t a gépemhez akkor bejön rajta egy ikon és ott kell rákattintani hogy a számítógépre csatlakoztatom, ha nem kattintok rá nekem se ismeri fel a gépem.

A tudás érték!!!

(#664) bluepanther válasza picur220 (#655) üzenetére

bluepanther
(újonc)

Nem hiszem. Volt már szervizben, azt mondták alaplapos és kicserélik de az fizetős:
12 000FTt, pedig még garos, de az én hibám, hogy tönkrement. Az alaplap maradt a régi mégis megcsinálták, de a pénzt akkor is elkérték. SI-vel használtam és valami vírus lehet a gond szerintem. Az SD kártyát jelzi hanggal ha bedugom, ha töltöm eltűnik a win logó, de nincs kapcsolat a géppel. :O Segíts Kérlek! :R

(#665) korpicschess válasza SoLo83 (#661) üzenetére

korpicschess
(PH! kedvence)

Sajna ebben én sem tudok segíteni. De miért kell összekötni? Vegyél el kártyaolvasót, és akkor a kártyára tudsz pakolni és gyorsabb is. Esetleg nézd meg a gyári könyvében tuti írnak valamit!

Aktuális hirdetésem: TEAC A-H01, Musical Fidelity E11, Xbox360 20k ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#667) Viktor0610 válasza szatocs (#666) üzenetére

Viktor0610
(Jómunkásember)

Gubro arra gondol, hogy egy csomó adatot képes rögzíteni, amiből mindenféle statisztikákat képes számolni -KSH=Központi Statisztikai Hivatal. :D

Az iGO8 mindegyik verziója tartalmazza ezt a funkciót. ;)

[ Szerkesztve ]

(#668) sgamez

sgamez
(tag)

Sziasztok. Mio A702 re hogy lehet billentyűzárat varázsolni?

(#669) Viktor0610 válasza sgamez (#668) üzenetére

Viktor0610
(Jómunkásember)

A piros gomb hosszú nyomására lezár -legalábbis az én Touch Pro gépem igen.

Elvileg a Start - Settings - System fül - Long Press End Key ikon alatt beállíthatod, mit tegyen a gomb hosszú nyomásakor.

(#670) sgamez válasza Viktor0610 (#669) üzenetére

sgamez
(tag)

A piros gombra hangot akar rögzíteni, a menüjében meg nemtaláltam olyat amivel belehetne állítani.

(#671) Viktor0610 válasza sgamez (#670) üzenetére

Viktor0610
(Jómunkásember)

Akkor viszont Start - Settings - (Personal fül) - Today ikon - Items fül. Itt van egy "Device Lock" névre hallgató lehetőség, tégy mellé pipát, ez kitesz egy sort a Today képernyőre, amire kattintva lezárhatod a géped.

(#672) szatocs válasza Viktor0610 (#667) üzenetére

szatocs
(PH! addikt)

Jaaa, értem. :D Azt hittem már valami program az is. :D

[ Szerkesztve ]

=== Szatocs ===

(#673) sgamez válasza Viktor0610 (#671) üzenetére

sgamez
(tag)

Ezaz! Ezt kerestem, köszi a segítséget!

(#674) sgamez

sgamez
(tag)

Az a probléma mitől lehet, hogy ha elindítom az igo -t megy egy darabig, majd lekapcsol a kijelző. Ebből az állapotból csak úgy tudom visszahozni, hogyha megyomom a bekapcs gombot, ekkor visszajön az igo, csak a felsősor hiányzik. Nincs start menü, így nemtudom a futó programot sem bezárni (nincs meg az x a sarokba) Ez egy Mio A702 es lenne

(#675) Viktor0610 válasza sgamez (#674) üzenetére

Viktor0610
(Jómunkásember)

Ez azért lehet, mert az iGO energiagazdálkodási beálításaiban készülékbeállításokat használ.
Ennek módosítására az iGO Beállítások részén, az Eszköz ikon alatt kell beállítsd az Energiagazdálkodás alatt Folyamatos háttérvilágításra (nálam Foly. háttérvil.)

(#676) sgamez válasza Viktor0610 (#675) üzenetére

sgamez
(tag)

Siker köszi!

(#677) Schaf válasza sgamez (#668) üzenetére

Schaf
(tag)

Nem adtak hozzá részletes HU leírást? Mio-hoz elvileg van a DVD-n :-)

[ Szerkesztve ]

"...A fénynél csak a közösségi hálókon terjedő hülyeség a gyorsabb...."

(#678) Schaf válasza SoLo83 (#661) üzenetére

Schaf
(tag)

A Mio C710 felismeréséhez a saját programja kell. Amit a hozzá kapott CD-n vagy DVD-n megtallálsz. AS-sel (ActyveSync) nem fog menni...

(#679) Schaf válasza Viktor0610 (#675) üzenetére

Schaf
(tag)

Elvileg a jogtiszta iGO-ban ilyen probléma nincs, mivel a készülékspecifikus ini file-ba az NNG a készülék beállításokat beleteszi. Ennek megfelelően az induló iGO8 az adott készülék hardverbeállításait veszi át. Semmiképp sem fagy ki.

A jelenség 99%-ban warez iGO8-at feltételez... főleg egy A702 esetében. :)

(#680) interapo

interapo
(újonc)

Egy kis segítséget szeretnék kérni, beírom a PNA -ba (Bluepanther v480) az uticélt, de sajnos ezt írja ki: Nem található útvonal, a térképek nem összefüggőek. --- mit kellene tennem ahhoz hogy jó legyen és összefüggőek legyenek térképek?

(#681) tomi07 válasza interapo (#680) üzenetére

tomi07
(kvázi-tag)

Ne keverd össze a tele atlas és topmap térképeket. Nem véletlenül csomagban szokták frissíteni. A leírtak alapján valószínűleg a magyar térképet cserélhetted és az utak az országhatárnál nem illenek össze.

(#682) szatocs

szatocs
(PH! addikt)

[link] - Ez valami plusz program hozadéka?

gpx formátumból ilyet hogyan lehet kapni? Meg mikor visszajátszanám az utam, akkor (bringával mentem) 95km/h - kat is ír, meg 60-akat. Közben jó, ha max 40-el mentem.

Ez a formátum ment mindent? Úgy értem ha a gépen nincs bekapcsolva a 3D dombor meg ilyenek, akkor is elő tudom csalni őket más progival?

Amit most a pda kiír, az az átlag 15km/h, a táv 5.6km, meg 22 perces idő volt, valamint a tól-ig időpontokat.

Nav N Go IGO 8 8.3.2-es a progi.

[ Szerkesztve ]

=== Szatocs ===

(#683) interapo válasza tomi07 (#681) üzenetére

interapo
(újonc)

Köszöntem a segítséget, így már minden ok, kicseréltem a görög térképet, most már perfekt.

(#684) sgamez

sgamez
(tag)

Helo
Mio C520 sd kártyájára hogy lehet igo8-at beállítani. Ha valaki tudja elküldené privibe?

(#685) roti86

roti86
(őstag)

Sziasztok.
Adott egy wayteq N720 PNA. A PNA-ról eltűntek a betűk, csak ikonok láthatóak.

Próbáltam rátelepíteni navigációt, de hibaüzenetet írna ki, ha lennének rajta betűk.
Esetleg egy Romfrissítés megoldaná a problémát?

(#686) zozoka79

zozoka79
(tag)

sziasztok.most akarok autós navit venni,de nem értek hozzájuk.csak magyarországra használnám,és 25000nél többet nem tudok rákölteni.fontos az egyszerü kezelhetöség.egyedül a mio 200mov-ról halottam pár dolgot,nem tul jokat.mi a vélemény erröl a készülékröl?légyszi segítsetek.

(#687) Schaf válasza zozoka79 (#686) üzenetére

Schaf
(tag)

Egy iGO8 EU TMC térkép kb 30e Ft... (PNA esetében az OEM ár 15-20e)

Innentől gondolkodhatsz az áron, minőségen és miegymáson....

(#688) Norbi46

Norbi46
(fanatikus tag)

Sziasztok!
Nagyon sürgösen kellene nekem mio C720-hoz müködö sys.txt Igo 8.3.2.93112 verziohoz!
Légyszi segítsetek mert pár óra mulva müköködnie kellene a készüléknek!!!

Előre is köszi mindenkinek!!! :R :R :R

Asus P5Q Deluxe; Intel Q 9550 (Hyper 212 Plus); 2x2 Gb Corsair Dominator 1066 Mhz DDR2; Geforce GTX 275; Corsair TX 650

(#689) Norbi46

Norbi46
(fanatikus tag)

Sziasztok!

Initializationerror: no language files were found Ez mit jelent és mi a hiba

Help PLZ sürgős! :R :R :R

Asus P5Q Deluxe; Intel Q 9550 (Hyper 212 Plus); 2x2 Gb Corsair Dominator 1066 Mhz DDR2; Geforce GTX 275; Corsair TX 650

(#690) tomi07 válasza Norbi46 (#689) üzenetére

tomi07
(kvázi-tag)

Nincs nyelvi fájl, pótold!

(#691) mayerlaci

mayerlaci
(őstag)

Sziasztok.
Nem tudom mennyire fér ide a kérdés.
Nokia 5800 telefonomon van Garmin XT full magyarország térképpel.A kérdésem az, hogy teljes EU térképet honnan tudok rá szerezni?
Köszönöm.

(#692) Viktor0610 válasza mayerlaci (#691) üzenetére

Viktor0610
(Jómunkásember)

Itt megtalálsz minden, térképekkel kapcsolatos infót.

(#693) runner 125 válasza mayerlaci (#691) üzenetére

runner 125
(PH! félisten)

Vagy itt.

Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#694) mayerlaci

mayerlaci
(őstag)

Köszönöm!

(#695) flurider

flurider
(fanatikus tag)

Hi !

Van egy NEVERLOSS N627 PNA.
Bekapcsolás után annyit tud, hogy semmit.. Bejön a képernyő, amin lehet választani navit, beállításokat mappatallózást, de ha bármire rányomok, nem tesz egyebet, csak klattyog. Olyan klattyogás ez, ami természetes, de utána be kéne lépnie a menübe, de semmi.
A tulajdonos szerint (aki ideadta, hogy nézzem meg) egy idő után bejön a navi vagy bármi, csak várni kell.... Én inkább a fenti hibát tapasztalom.

Nem tudtok valami (hard) reset megoldást?
(soft reset gomb van rajta, újraindulás, majd klattyogó menübe benemlépés a reakciója)

Kösz előre is

Csillagkörü Litér

(#696) swarb1

swarb1
(kvázi-tag)

Hello
Szeretném megkérdezni azoktól akik Bluepanther Diamondot használnak hogy mennyire vannak megelégedve a készülékükkel?

(#697) Kimmuriel

Kimmuriel
(fanatikus tag)

Üdv!

Szeretném megkérdezni, hogy milyen szoftvert ajánlanátok GPS trackerrel rögzített útvonal koordináták (.gpx formátum) korrigálására/szerkesztésére? Ti mit használtok/használtatok, melyik mit tud vagy nem tud? :F

(#698) kormi0312

kormi0312
(senior tag)

sziasztok.
van nekem egy Mio H610 típusú PNA készülékem. Vásárlás óta nem volt frissítve és ez a napokban ki is derült, hogy sokat hibázott utvonaltervezésnél. Tudnátok segíteni benne, hogyan lehetne frissíteni? Hivatalos honlapján nem találtam semmit :(
köszi előre is a segítséget!

(#699) monosz

monosz
(őstag)

Hi!
Egy kérdéssel fordulok hozzátok.Arról lenne szó,hogy egy Garmin Nüvi 660-ra lehet-e,
IGO8-as,vagy Amigo-s térképet feltenni,ill.elindítani,hogy működjön.Természetesen SD kártyáról kéne hogy menjen.
Meg köszönném,ha esetleg valaki ez ügyben feltudna világosítani.
Üdv.mindenkinek!

A fontolgatással gyakran elmúlik az alkalom...

Útvonal

Fórumok  »  Navigációk  »  Azonnali navigációs kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.