Hirdetés

2019. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Navigációk  »  Azonnali navigációs kérdések órája (kiemelt téma)

(#551) betyko válasza betyko (#549) üzenetére

betyko
(újonc)

megoldottam, koszonom !!!
:C

Üdv: Betyko

(#552) hábé válasza Jano (#539) üzenetére

hábé
(újonc)

Szia!
Nekem is ilyen készülékem van és az enyém is ezt produkálja. a disztribútor szerint activesync progi kell hozzá, de nekem azzal sem megy. maradt az usb-s kártyaolvasó...

[ Szerkesztve ]

(#553) runner 125 válasza riov (#546) üzenetére

runner 125
(PH! félisten)

Szinte naponta alakulnak az újabbnál újabb "gyártók" (nevek). Win CE alapú legyen. :K

Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#554) runner 125 válasza riov (#548) üzenetére

runner 125
(PH! félisten)

Alapelvek, fórumon a warez tiltott. :N

Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#556) Deliches válasza Deliches (#555) üzenetére

Deliches
(újonc)

megoldottam, nehezen de sikerült, akit érdekel tájékoztatom

LMFAO: Every day i see my dreams

(#557) d0d3$z

d0d3$z
(lelkes újonc)

Szasztok!
GPS (PNA mindenféleképpen) vásárlása előtt állok és ajánlataitokat szeretném kérni.
65000Ft-os keretem lenne rá,TMC-s készüléket szeretnék és 2 alternatíva jöhet szóba: 1.Garmin 2.iGO-s készülékek
Ezekkel a feltételekkel kérném segítségeteket,milyen navik a legmegfelelőbbek ebben a kategóriában?!
Válaszaitokat előre is közönöm!
üdv.: dodesz

(#558) szkita

szkita
(újonc)

Azonnali. Ha én leszedtem a fóliát mer tiszta hólyagos volt akkor a további karcolások megmaradnak örökre, vagy valamit lehet tenni?

(#559) Joc11

Joc11
(újonc)

Sziasztok!
Én egy wayteq n410-es gps-en akartam iGO szoftvert frissíteni. Letöröltem a régit és átmásoltam rá az újat de nem megy!
Valaki leírná nekem, hogy pontosan hogyan kell csinálni egy ilyen szoftverfrissítést?
Előre is nagyon köszi! :R

Q6600@ 3,26Ghz 4GB Ram, MSI 8800GTX OC 621\1620\2000

(#560) evo87

evo87
(senior tag)

Sziasztok!

Nyertem egy Blaupunkt Travelpilot 100-as PNA-t. A gépen az előre telepített, kicsit átszabott igo8 található, Kelet-Európa államainak térképeivel. Sajnos a cég honlapján semmilyen frissítést nem találtam.
Az lenne a kérdésem, hogy esetleg az megoldható-e hogy egy PDA-hoz vásárolt igo8 SD kártyájáról a nyugat-európai államok térképeit feltöltöm a PNA-ra vagy ilyen megoldás nem lehetséges?

Huawei Mate 20 lite / Seiko Samurai / Panasonic GX80 / Mitsubishi Lancer Ralliart

(#561) Balinov

Balinov
(PH! félisten)

Udv Uraim,

egy kerdesem lenne a nemregiben vasarolt Navigon 2310es PNA-mmal kapcsolatban.

A Navigon honlapjan talalhato datasheet szerint SiRF Atlas III + Instant Fix II a GPS vevo tulajdonsaga. Eletem elso GPS-es kutyuje ez, de korabbi okostelefonos forumok olvasgatasa soran az szurodott le, hgoy a SiRF III-as egy korrekt darab. A kerdesem az, hogy mennyire normalis, hogy a kocsiban, bekapcsolas utan kb 4-5 perc, mire megtalalja a muholdakat. Egyebkent semmi gondom nincs vele, teszi a dolgat, ahogy kell.

Ha megtalja a muholdat, akkor a GPS statusz azt mondja nekem, hogy 9db muholdat lat.

koszi
Balinov

3yrs, 13.5kg :) HTC U11, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#562) runner 125 válasza evo87 (#560) üzenetére

runner 125
(PH! félisten)

Azok elvileg írásvédettek, nem fog menni.. :U

Üdv.M

(#563) evo87 válasza runner 125 (#562) üzenetére

evo87
(senior tag)

Kár, pedig reméltem, hogy valamit tudok kezdeni.

Huawei Mate 20 lite / Seiko Samurai / Panasonic GX80 / Mitsubishi Lancer Ralliart

(#564) evo87 válasza runner 125 (#562) üzenetére

evo87
(senior tag)

És ezekre a pna-ra előretelepített igo8-akhoz extrákat lehet valahogyan feltenni? Pl gondolok itt arra hogy többféle éjszakai szín vagy háttér vagy ilyesmi.

(#565) ahmedka

ahmedka
(újonc)

lucca mp3 hogy rakjam fel az igo 8-at?

Michael Jackson Pop királya!A legnagyobbbbb! RIP

(#566) atesss

atesss
(PH! addikt)

Üdv !
Egy barátomnak FuSi N560-as PDA-ja van, és 4GB-os SD-t akarna hozzá venni.
Ahogy körbenéztem a topicjában, alapból nem támogatja az SDHC-t, esetleg ROM buherával, de azt meg nem akarunk rajta.
Viszont létezik 4GB-os nem HC-s kártya is, de amit eddig találtam, az feleslegesen baromi gyors (150X), és - valószinüleg emiatt - baromi drága is, 9700 ft a legolcsóbb helyen:
[link]
Itt [link] meg találtam egy listát néhány 4GB-os sima SD-ről, de a többsége 150x ugyanúgy (ugyanilyen árban) , vagy nem is lehet itthon kapni.

Van valami tippetek nem horror árú, lassabb 4GB-os nem HC-s SD-re ?

[ Szerkesztve ]

(#567) runner 125 válasza atesss (#566) üzenetére

runner 125
(PH! félisten)

Hali!

Annó volt N560-anam, valóban a WM 5.0 alapból nem támogatja az SDHC karikat, létezik hozzá SDHC driver, próbát megérhet, bár akkor sokaknak nem ment tőle a Wifi.. :F

..egyébként ha kerestek rá egy 6.0-ás ROM-ot, megoldódik az SDHC kezelés.

Nekem is egy 150x-es 4gb-s sima SD volt benne, köbö 15-ért vettem akkor. :)
Akkor is ritka volt, pláne most. Lassabb kártyát meg ne vegyen bele, mert pölö filmeket be fogja szaggatni.

..én a ROM csere mellett döntenék.

Üdv.M

(#568) runner 125 válasza evo87 (#564) üzenetére

runner 125
(PH! félisten)

Ennyire nem másztam bele, de nem tudok róla, h lenne rá.

Maximum a "Poi"-kat, térképeket tudod bővíteni.

Üdv.M

(#569) atesss válasza runner 125 (#567) üzenetére

atesss
(PH! addikt)

Hát a "moddolt" ROM-ok nem a stabilitásukról híresek az a gond...
És ahogy tudom főleg csak zenehallgatásra, de ami a fő lényeg IGO-ra van használva a gép, utóbbi miatt is lesz most véve az új kártya (FullEU elférjen rajta).
De az SDHC driverrel biztos nem próbálkoznék, akkor már a WM 6.

"Lassabb kártyát meg ne vegyen bele, mert pölö filmeket be fogja szaggatni."
:Y Filmekhez miért kellene 150*0,15Mb/s = 22,5MB/s ??

[ Szerkesztve ]

(#570) runner 125 válasza atesss (#569) üzenetére

runner 125
(PH! félisten)

Nem feltétlen igaz, de ahogy érzitek.

..700 / 1,4 gb-s AVI filmekre gondoltam, én egy az egybe ráhúztam azokat, s vitte is hibátlanul, egy barátom N560-ában egy olcsó 2gb-s SD volt, neki akadtak.

Üdv.M

(#571) Deliches válasza evo87 (#564) üzenetére

Deliches
(újonc)

próbálkozni kell, nekem elfogadta de csak azt a térképet amelyik nem volt nagyon sokkal frissebb mint a progi verziószáma.
alapesetben mindent tudtam bővíteni rajta, de ahogy a master írta az eredeti kártyáról (mondjuk Sd) már pl. micro sd re sem lehet átrakni, mert a kártyába van "sütve" a key.

LMFAO: Every day i see my dreams

(#572) iref-h

iref-h
(kvázi-tag)

Sziasztok!
Sima ASUS R700 - as készülékre lehet e TMC vevőt, és antennát csatlakoztatni. Működik e Bluetooth kapcsolattal. Úgy tudom a szoftver és frissítés ugyan az mint az R700t - nél.

Üdv. iref-h

(#573) Anubis_9

Anubis_9
(PH! addikt)

Sziasztok!

Meg tudná nekem vki mondani, hogy mennyit érhet a 2007-es MIO C320-asom? A legutolsó hivatalos teljes EU térkép van rajta. Minden kiegészítője megvan. Abszolút hibátlan, karcmentes, stb.

Köszi!

Eladó alig használt Courui D01 LED lámpám!

(#574) runner 125 válasza Anubis_9 (#573) üzenetére

runner 125
(PH! félisten)

..van valami beárazós topik, keress rá. :U

Üdv.M

(#575) hábé válasza Jano (#539) üzenetére

hábé
(újonc)

megvan a megoldás az usb-s használathoz: amikor összekötöd a géppel, megjelenik két ikon a kijelzőn. a bal oldalira "klikkelve" létrejön az usb-s kapcsolat.

(#576) Jano válasza hábé (#575) üzenetére

Jano
(senior tag)

Köszi szépen igazad volt, úgy tényleg megy most már csak az MP3 lejátszással van problémám.

A tudás érték!!!

(#577) Jano

Jano
(senior tag)

Az a problémám az MP3 lejátszással meg a Video lejátszással hogy azt írja hogy Error unknown file format, pedig egyszer már lejátszotta azt a fájlt, neked megy rendesen az MP3 lejátszás, meg Video lejátszás?

A tudás érték!!!

(#578) szgabor49 válasza riov (#548) üzenetére

szgabor49
(újonc)

Helló

Nekem is kellene ilyen info, mert pont ilyen készülékem van és ezzel a GoPal nem vagyok megelégedve (összevissza navigál)

(#580) #67688960 válasza szgabor49 (#578) üzenetére

(törölt tag)

Az igo8, se egy leányálom!
Most garmint próbálgatom, hát pff., meglátjuk.

(#581) szgabor49

szgabor49
(újonc)

Ebben a pillantban fejeztem be Sikerült meghagytam az eredeti navigációt ( a GoPal-t ) és SD kártyára feltelepitettem az iGo8-t v8.3
Az információt egy német fórumról vettem, ha valakit érdekel szóljon a MEDION E3230 MD97540 típus -ról van szó

(#582) Beast_

Beast_
(kvázi-tag)

Sziasztok

Olyan kérdésem lenne hogy frissítettem az IGO8 -amat a 8.3.2.91972 verzióra és azóta a navigációs kép lelassult.
Maga a szoftver nem lassult le sem a menü sem a hang navigáció (zoomolás, keresés, scrollozás minden normális) sem, csak egyszerűen amikor megyek és navigál olyan 1.5, 2 másodpercenként frissíti csak a pozíciómat, és ez már eléggé darabos

Van erre valamiféle megoldás?
Esetleg sys.txt-be valami beállítási lehetőség
ASUS P535 készülékem van.

Köszi

Keep It Real !!!

(#583) Motion_Blur

Motion_Blur
(PH! félisten)

Üdv!

Van egy majd 2 éves Mio C520-as készülékem KEU térképpel. Minden a gyári állapotban van, de a nyaralás miatt frissíteni szeretném. Hogy és hol tudom ezt megtenni a legegyszerűbben? Legálisan, ha lehet.

mod: lehet, hogy C320-as van, nem vagyok benne biztos :((

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#584) ALI_G

ALI_G
(PH! kedvence)

Hi!

Van előttem az asztalon egy MIO C720, CE core 5.0-val és gyári origi szoftverrel amiben elég öregecske a térkép.
Lehet rá frissíteni térképet, ami hivatalos? A honlapjuk egy kalap kaki, de találtam már rajta mindent, de azok régiek én meg nem értek hozzá annyira.
gányolni nem akarok és/vagy warezolni.

thx, üdv

(#585) Csabee. válasza Motion_Blur (#583) üzenetére

Csabee.
(PH! félisten)

gondolom miomapod van, akkor a honlapjukról elvileg frissítheted! :)

Üdv: Csabee.

(#586) V.Stryker

V.Stryker
(PH! nagyúr)

Sziasztok

Tudna valaki segíteni, hogy hol lehet kapni konkréten RoyalTek RBT-1000 -es vevőhöz autós töltőt? (a speedshop oldalán találtam, de azért 4k-nál olcsóbban kéne,mert annyit az egész nem ér. :W )

Már szétgugliztam a fejem.....

[ Szerkesztve ]

-

(#587) V.Stryker válasza V.Stryker (#586) üzenetére

V.Stryker
(PH! nagyúr)

Találtam a Déli Shop-nál. :C

-

(#588) ronson

ronson
(őstag)

Valaki tudna esetleg segíteni, hogy komplett magyarország poi adatbázist honnan lehetne letölteni.

A POIplaza jó lenne, de ott csak darabonként lehet, vagy csak én vagyok béna.

(#589) tomi07 válasza ronson (#588) üzenetére

tomi07
(kvázi-tag)

[link] Tessék.

(#590) ronson válasza tomi07 (#589) üzenetére

ronson
(őstag)

Köszi, de

Valami rendes .kml kiterjesztésű kellene, hogy fel is tudjam tenni.

Eredeti IGO8 van a készüléken így a bemásolgatós cuccok nem játszanak.

(#591) Csabee. válasza ronson (#590) üzenetére

Csabee.
(PH! félisten)

attól hogy eredeti, attól mért ne jáccanának?:) szted frissítened hogy kell?:) leupdateli magának? nem.. manuálisan

(#592) 04

04
(tag)

Szép napot uraim!

Lenne egy Yakumo Deltax 5 BT Pcket PC-m, de a windows lefagy, nem működőik!

ROM-ot kellene frissíteni, de nem találok hozzá ROM-ot, vagy hogy hogy kellene!
Esetleg Activesync felismeri, azzal valahogy nem lehetne?

(#593) zsolt1129

zsolt1129
(PH! addikt)

Egy kis segitségre lenne szügségem. Az egyik cimbi odaadta a Navon N350-esét,hogy frissitsem. A baj az hogy a Naviextras Toolbox nem ismeri fel,és ha Win alatt bele akarok menni a navi meghajtójába,akkor vagy fagyizik a rendszer vagy olyan mintha az ég világon semmi nem lenne a memóriakártyán. Ez mi lehet? Tényleg tanácstalan vagyok.

(#594) ronson válasza Csabee. (#591) üzenetére

ronson
(őstag)

akkor úgy mondom, hogy értsd:

hiába másolom be a helyére nem müködik

azért annyi eszem van, hogy egy ilyen alap dolgot már kipróbáltam

Egyébként az eredeti igo-k nem szokták megenni ezt a bemásolós felülirogatós módszert.
Tehát annyira zártak, hogy amelyiknek pl. nincs a licenszébe térképfrissítés, azt nem is tudod frissíteni sehogy, mert a sajátjain kívűl az égvilágon semmilyen térképfájlal nem hajlandók működni.

Igazából nekem egy magyar poi készlet kellene egyben *.KML telepíthető formátumban.

(#595) Csabee. válasza ronson (#594) üzenetére

Csabee.
(PH! félisten)

így már értem a problémádat.. hát sajnos nem tudom hogy mit lehet tenni talán a térkép fájlok melletti licencet kell lecserélned a poi-hoz mellékelt licencel( ha van)

(#596) zsolt1129

zsolt1129
(PH! addikt)

:F

(#597) D4rkm4n

D4rkm4n
(őstag)

Valakinek van tapasztalata az iconx410 CEU-ról? :F

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#598) Fenyo12

Fenyo12
(kvázi-tag)

Üdv!
BluePanther Diamondnál hogy lehet kijutni a CE felületre?
Esetleg hogy lehet elintézni hogy CE-re kimenjen a gyári menüből?

(#599) zsolt1129

zsolt1129
(PH! addikt)

:F

(#600) zerge861

zerge861
(őstag)

Sziasztok egy olyan kérdésem lenne, hogy melyik navigációs szoftver a jobb?
Garmin nüvi vagy az IGO?
Válaszokat előre is köszönöm!

Útvonal

Fórumok  »  Navigációk  »  Azonnali navigációs kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.