Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mzso

    veterán

    válasz mzso #47236 üzenetére

    Nos a kijelző része sikeres volt a telefon összerakásnak. Először volt egy kisebb narancs folt az alsó peremnél, ami akkor eltűnt amikor rányomtam a csipesz helyére. De úgy nézki most már végleg eltűnt

    Sajna a mikrofon úgy néz ki, hogy az örök vadászmezőkre távozott. Próbáltam csinálni szilikon gyurmából ilyen hangvezetőt, amit kispóroltak a telefonból...
    De arra nem gondoltam, hogy abba a pici lyukba bemegy és bele is szakad a gyurma. Kiszívni nem tudtam, úgyhogy végül tűvel piszkáltam/nyomtam be. Úgyhogy mos már zajt sem rögzít, csak csendet. Nem tartom valószínűnek, de lehet hogy valami más miatt nem működik? És csak véletlen egybeesés, és esetleg könnyen javítható?
    Bár gyanítom, hogy ezt elcsesztem, nem gondoltam rá, hogy leragasszam

    Amúgy meg be lehet ilyen kis mikrofont? Mármint emberi áron (akár bontva). Nem tudom a forrasztás mennyire lenne bonyolult, gondolom valami SMD, ami elég szívás.

    Alternatív megoldásként tud valaki egy Jack-es mini mikrofont ami olyasmi méretű mint a Mi Button?
    Én csak ezt találtam különböző verziókban ami elég ormótlan:
    https://ae01.alicdn.com/kf/Hdb288d18611c4da382c92f214e11cf5aU/3-5mm-Jack-Mini-Microphone-Portable-Small-3-5-JACK-Microphone-Recorder-For-Laptop-Smartphone-Android.jpg_Q90.jpg_.webp

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák