Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • máyköl

    veterán

    válasz Mawyx #6658 üzenetére

    Üdv! Menj át ide, ez a topik erre a célra van kitűzve, és sokkal látogatottabb mint ez.

    Azért pár szót mondok:

    EOS 400D kitobival 65k-ért nagyon megéri, olcsón adja, érdemes lehetn e megvenni, ha olyan 10k expo környékén jár a gép.

    EOS 400D kitobival, 5k expo-val, 100k-ért: Ezt kicsit drágának találom.

    Nikon D40 kitobival, 2k expo-val, 75k-ért: Ez egy jó gép, amit jó áron adnak, és kevés expo-san, valószínűleg gari is van rá. Annyit tudnod kell róla, hogy elég kicsi, és kicsit a fogása is sz@r, de meg lehet szokni. Ráadásul nem minden Nikon obit tehetsz rá, vagyis rárakhatsz minden Nikon obit, csak nem mindegyikkel lesz autófókuszod. Tehát ha egy AF-S obit raksz rá, akkor be tudod állítani az obin, hogy legyen autófókusz, vagy kézzel keljen-e fókuszálni. Viszont ha AF-D obit raksz rá, akkor nincs választási lehetőséged, csak kézzel fogod tudni állítani a fókuszt. Ez azért van, mert a D40-be (meg a D60-ba) nincs a vázban lévő motor. :)

    Nikon D40 kitobival, 90k: Ezt nem is értem, miért írtad be, az előző D40 ugyanezekkel a feltételekkel volt 75k. :F

    EOS 350D kit, + Tamron tele, 90k: Ennyiért szerintem abszolút jó az ár, az exposzáma is rendben van. Sokan szoktak panaszkodni a 350D fogására. Pár hete kipróbáltam egyet, tény, hogy rossz, de ki lehet bírni, és hozzá lehet szokni.

    Fuji S9600: Ezt nem ajánlom, ennyiért DSLR-t kapsz, ég és föld a különbség.

    D50 kit + 2 obi: Ennyiért szerintem ez is megéri.

    D70+ tele: Jó gép, de nem tudom, hogy kb. mennyit ér, ezért nem merem mondani, hogy vedd meg. :)

    Remélem tudtam segíteni!

    Máyköl

Új hozzászólás Aktív témák