Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • koko52

    veterán

    Helló!

    Van valakinek valami ötlete erre:

    Gigabyte z97x gaming 3 + i54590k+1060 6gb oc+2x16gb 1600mhz
    Előzmény: LAN port gép összerakás és win install után megszünt kommunikálni.

    Ezután:

    Egy számomra érthetetlen jelenség ami megoldódott: miután kapott egy LAN kártyát és lett netem gondoltam egy utolsó chipset telepítés próbát megér hiába van fenn a legfrissebb csomag, amit a gyártó oldaláról töltöttem le. A gyári App szoftverfrissítő csomag szépen felment a Gigabyte oldalára és töltött, telepített és ekkor kiírta, hogy egy régebbi verzió van fent, biztosan cserélem? Mondom legyen, mit veszíthetek? Amint felrakta a régi chipset drivert megjelent egy új ablak az értesítéseknél, hogy új hálókártya van, ami gyorsabb a mostaninál. Bedugtam hát a routerből egy másik lan kábelt és láss csodát életre kelt a LAN port. Próbaképp újra frissítettem az Appal újra és lecserélte az új driverre és amint települt elszállt a LAN port. Újra visszaraktam a régit és újra van. Így marad :) Ezt hogy hozta össze a Giga? Csak nálam van ilyen? :U

    Következő furcsaság:

    Az hogy lehet, hogy 3470, ASRock B75 pro-ról váltottam 4690k, Gigabyte z97x gaming3-ra (minden más maradt) és kevesebb az fps far cry 5-ben (mással nem játszom). 82/70/58- ról 72/64/55 lett. Tiszta win telepítés+minden driver és ugyan az a driver nvidia mint az előző gépben, tehát ott sem siklik el.

    ?????? Más is járt már így, hogy 1 generáció ugrás (ráadásul Z-s lap és K-s proci) és nem kevés pénz után lett egy 10%-al lassabb gépe?

    "Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

Új hozzászólás Aktív témák