Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gaben92

    őstag

    válasz mpo #6664 üzenetére

    Kinek mi éri meg. Az én gépem most a legolcsóbb normális boltban 385.000, van aki már ezt is megkérdőjelezi mert vannak automaták 200 alatt. Első gépnek nem akartam nagyon drágát amiatt lett ez, de ha most kellene vennem gondolkodás nélkül tenném le az 1 milláz a Z10-ért. Nekem megéri, másnak nem feltétlenül.

    Hasonlóképp ott az iPhone ára is. Az Android használok sokszor hőzöngenek milyen drága, másnak nem kellene a droid ingyen sem. Autónál is mondják, hogy a Lexus csak egy túlárazott Toyota, és az emberek egy része nem érti miért vesz valaki Lexust mikor ugyanaz a motor, stb. van benne mint a Toyotában. Aki meg ült már Lexusban nem akar Toyotát és inkább kiköhögi az extra milliókat. Bicikliknél is el lehet verni rengetek pénzt karbon cuccokra, de boltba járni jó a Tesco gazdaságos is. Aki boltba jár annak felesleges a drága cucc, aki sportolni jár az meg boldogan adja le az 1-2 millás bringákra a rendelést. Tuti neked is van olyan dolgod amit mások nem értenek, hogy miért fizetted ki mert van olcsóbb is, ahogy nekem is, meg szerintem szinte mindenkinek.

    If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

Új hozzászólás Aktív témák