Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #00809728

    törölt tag

    válasz Batman2 #6842 üzenetére

    Hy!

    Olvastam a hsz-et és pár dolog mint látom nem világos számodra igy leírom.
    Neolux ha azzal te bármit lefújsz és az nem kerítés attól jót ne várj.
    1k-s anyag,lassan szárad,nem takar,nem tartos stb...
    2k-s anyagok önmagukban száradnak normál ill expressz lehet 4órás ill. 30perces hőmérséklet fűggö is.
    Meg vannak az ugymond "bázis" festékek ezek matt ,jól takaró,gyorsan száradó de meg követelik a nagyon preciz aládolgozást azaz a tükörsima fellületet mert nem "husossak"
    Majd mivel a mondatomban benne volt matt ill. nem ellenálloak csak egymagukban igy kell rá egy fedő réteg amit lakknak hivnak.
    ezeket hivhatjuk metal festékeknek.

    Akkor ha jól értem, a nagyobb felületi hibákat kittel kézileg kitapaszolom, majd simítás után, az egész felületet, a korábbi festés felületét is befújom szóró kittel ?

    Ha kell akkor előtte a fémet kezeld rozsda átalakítóval ill. csiszold meg majd alapozó festék.Ha mély a horpadás akkor lakatos.Ha még mindig úgy érzed akkor a üvegszállaskittet javaslok majd szóró.

    Szorót érmesen vastagon fújni és legalább 2.0 feletti tűvel amihez nem kell csak 3-4bár.
    Te esetedben lehet kelleni fog az 5 bár
    Kompresszort ill. a pistolyt nem láttam de már igy is előre megemlíthetem kevés lesz.Folyamattos fújáshoz sajnos az én 2 dugattyus 550liter/perc is kevés.

Új hozzászólás Aktív témák