Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #10726912

    törölt tag

    válasz bta1 #108 üzenetére

    Alapjaiban jó, ahogy elindult az jó...hogy ott a hangulat miképp mérgesedett el, ezt a történetet ismerem, nem a mostani állapotra értem. A hifi általánosságban topik megmarad a szórakoztató készülékeknek, itt pedig lehet a klasszikus hifi irányzatról beszélgetni, igy annak a topiknak is helyre áll a békéje :) Nem az a topik felesleges ott, hanem a klasszikus hifi irányzat nőtte ki, talán már a kezdetektől. Igy értettem a jó topik jelzőt :)
    Lancerboy: az ésszerű határt a megépitett rendszered értéke, tudása adja. Ahhoz, hogy ezt az értéket megismerd, kell, hogy meghallgasd más emberek rendszerét. Iránymutató lesz. Másik variáció az, hogy vakon megbizol valakinek a tapasztalatában (neveket lehet sorolni, van ezen a fórumon is bőven), hiszen tudás nélkül VAK vagy a hifi világában, és annak az embernek a tudására bizva magad, vele megbeszélve, egyeztetve vásárolsz, épitesz. A kettő együtt a legszerencsésebb, miközben tapasztalatot szerzel, közben beszélsz valakivel, akinek van ehhez türelme és ideje, aki el tudja mondani a miérteket, ok-okozatokat, ökölszabályokat, azaz a saját tapasztalatod megbeszéled olyannal, aki Tudja, miért azt hallottad, tapasztaltad azon a rendszeren, amit hallottál.
    Jómagam ezen az úton mentem végig, s eljutottam egy rendszerhez, ami első hifim, rengeteg tanulás, gondolkodás, beszélgetés (kammererrel :R ) és munkám van, mire össze csiszoltam. A véget nem érő hifizés alsó határa?...na ez a csillagos ég :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák