Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Márton111

    aktív tag

    válasz jimy_l #8673 üzenetére

    És én feltételeztem rólad hogy olvastad :)
    Nem, a felső tízezer él belőlünk.Van köztük sok sznob, meg nem csak köztük .Ez kb olyan minta azt mondanád ne bántsd a bankot, kaszinót, lottócéget mert belőlük élsz.Már aki deviza kölcsönöket halmoz, illetve szerencsejátékot játszik , én nem.Nem , a felső tizezer elvesz sokat sok embertől ,és ettől gazdagodik meg és ebből tartja fenn a pazarló életét.Maguk szája íze szerint saját hasznukra írják a törvényeket . A zembereknek ebbe semmi beleszólása nincsen. Semmi.A gazdagok visszaokádnak egy keveset jótékonykodva az összeharácsolt pénzből,az általuk nyomorba taszított kisemmizett nincsteleneknek,könyöradomány gyanánt, ez minimális csak a látszat a forma kedvéért történik.A többi piár , vakítás:"én munkát adok az emberekenek." "Én rengeteget dolgozom azért vagyok gazdag" "Én fontos ember vagyok ,azért jár nekem, az a pénz"
    Nincs nélkülözhetetlen ember ,sok más sokkal olcsóbban, és jobban megcsinálná azt a "munkát". Ha a zembereket nem semmiznék ki ,sokkal több kismegrendelőm lenne , mert lenne pénzük a zembereknek magukra ...És a zemberek polgárokká avanzsálnának...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák