Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mdk01

    addikt

    válasz hzsolee #54036 üzenetére

    ANRO-s bácsiról jut eszembe....
    Rendeltem tőlük pár motyót köztük RGB+W szalagot RGB+W távirányítót és addig-addig sikerült nézegetni a kütyüket, míg sima RGB csoportvezérlő került a kosárba.
    Alapjában a megrendelőm csak RGB-t szeretett volna, de mivel szinte semmi árkülönbözet nem volt a két féle kütyük között, hát gondoltam kap egy kicsit jobbat, mint amit szeretne.
    Megjött a motyó rádöbbentem, hogy elronottatam, mert a csoportvezérlő csak RGB. Próbáltam kicseréltetni velük, de nem lehet, mert cégként rendeltem és cégeknek nem cserélnek. Kérdeztem miért, merő kíváncsiságból. Közölték, hogy sok volt a visszaélés csereberéltették a kütyüket össze-vissza és már idővel nem lehetett követni, meg gondolom a mennyiség miatt nagy volt a járulékos idő.
    Mindegy beletörődtem, de azért megírtam nekik emailben, hogy már évek óta rendelek tőlük mindenféle cégnéven, meg magánszemélyként és javasolnám ne a céget nézzék, hanem a személyt aki mögötte van, illetve lehet egyes cégeket feketelistára tenni, nem kell mindet büntetni. Meg ugye az is növelné a vásárlói megelégedettséget, ha a látnak a kosárban RGB+W szalagot, RGB+táviránítót és egy sima RGB vezérlőt, hogy felhívják a megrendelő figyelmét, hogy biztos ilyet szeretne-e?
    Alapjában megvagyok velük elégedve és még fogok tőlük rendelni, csak ez a rész nem volt anniyra szimpi, illetve jelzem, hogy a céges vásárlók hátrányt élveznek náluk ilyen szempontból.

Új hozzászólás Aktív témák