Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • liszi70

    nagyúr

    válasz anonym1s #28362 üzenetére

    "Szerintem egyeni igenyektol fugg hogy kinek-mi a gaz....Viszont a wd-ben levo media konyvtar, hdmi vezerles meg beepitett wifi prima dolog,"

    Persze, ez nyilván így van, engem például teljesen hidegen hagy a médiakönyvtár, de még a wifi is, én kábel-párti vagyok.

    Sajnos aki használni fogja az ajánlásomra rendelt WD-t, annak nagyon kellene ez az alapfunkció, az alapértelmezett nyelv és felirat-kiválasztás, hogy ne kelljen filmenként nyomogatnia. Ráadásul úgy, hogy sokszor ki sem írja a dedikált gomb nyomására hogy milyen nyelvről van szó, tehát lehet próbálkozni, ha több is van. Az mondjuk javít a helyzeten, hogy az első beállítás után filmenként megjegyzi az utolsó állapotot, tehát hogy melyik nyelvre volt állítva utoljára. Azt nem tudom, hogy hány filmnek a leállítási pontját és beállított nyelvét jegyzi meg.

    A teljes kikapcsolást viszont el kell felejteni a WD TV Live Streaming-nél, csak a készenlétit szabad használni. Teljes kikapcsolás esetén mindent elfelejt, a film leállítási helyét és a nyelvet is, sőt, a hálózatot is újra kell kerestetni vele. Nyilván áramszünet esetén is ez a helyzet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák