Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    Köszi szépen srácok a setupokat végigpróbálgattam mind a hármat de valahogy a sajátot érzem a legközelebb a vezetési stílusomhoz.
    Ma a próbák után tettem egy kitérőt a lamboval is és azt kell hogy mondjam hogy besetupolva ez gyorsabb lesz a bmw-nél. Már pár apró változtatással is egyből 1.58.5-tel nyitottam ami pillanatok alatt 1.58.1-re ugrott és még ennél is többször volt 5-6 tizeddel is jobb idő amit végül nem sikerült megtartani sajna egyszer sem.
    Viszont megvan az első félhivatalos 1.57-es időm. Azért félhivatalos mert ugyan elvette az időm a játék de úgy gondolom abból a szituból ott semmilyen előnyöm nem származott :D Ettől függetlenül persze érvénytelen de a lelkemnek jól esett látni 1.57-el kezdődő időt. (még akkor is ha ez lényegében 1.58 :DDD )
    Tudom vegyem lejjebb a tc-t :))

    [ Szerkesztve ]

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák