Hirdetés

2019. február 23., szombat

Gyorskeresés

(#451) Joshi válasza -Solt- (#450) üzenetére

Joshi
(PH! félisten)

Azért jó a replay fájl, mert ha betöltöd a saját replay fáljaid közé, akkor visszajátszásnál az is látszik, hogy mikor és hol váltasz. Azért írtam hogy Race07-nél volt ilyen.

(#452) macy válasza Joshi (#451) üzenetére

macy
(őstag)

Itt nincs ilyen.

(#453) Patrick válasza -Solt- (#450) üzenetére

Patrick
(PH! kedvence)

1:55 alá safe setuppal? :D Akkor még bennem van 4 sec. :)

Fino alla fine!

(#454) Segal válasza Patrick (#453) üzenetére

Segal
(PH! addikt)

Nyugi meg bennem is van 3 masodperc:D
Hamarabb erkezik a Hungaroring mint hogy megtalaljam azt az idot:))

(#455) Patrick válasza Segal (#454) üzenetére

Patrick
(PH! kedvence)

Az a baj, hogy a Hungaroring nagyon sokat mentem... ismerem a pályát, stb, de hát ki nem?:D Arra számítok, hogy nem leszek kb. 6 másodperces lemaradásban az űridőktől, mint most... de félek, hogy még is... :D

Fino alla fine!

(#456) -Solt- válasza Patrick (#453) üzenetére

-Solt-
(PH! kedvence)

Igen! :) Nézd meg a videót amit linkeltem... eléggé a határon megy és biztos babrált a setuppal mert jóval nagyobb a végsebessége mint ami a Safe setuppal elérhető, de referenciának nagyon jó. Ha csak picivel hamarabb fékezel mint a videón a srác de eltalálod a kigyorsítási pontokat és követed azokat az íveket, váltásokat, garantálom az 1:57-s időt... onnan meg ráérzel. :)

www.smart-bus.hu

(#457) Segal válasza Patrick (#455) üzenetére

Segal
(PH! addikt)

Sajnos leszel de nyugi én is. :D

(#458) Barthezz2 válasza Patrick (#455) üzenetére

Barthezz2
(PH! nagyúr)

Én pl nem szeretem a ringet, ennélfogva nem is mentem rajta sokat, és nem is érzem nagyon.

Everybody lies.

(#459) Segal válasza Barthezz2 (#458) üzenetére

Segal
(PH! addikt)

Én sem szeretem a vonalvezetését. Nekem majd monza lesz az a hely amit roppant mód szeretek és rengeteget mentem rajta. Persze ott is el leszek picsázva de azt nagyon várom :DD (mármint a pályát és nem a tudatot hogy ott is kaptam 5 másodpercet :DDD )

(#460) Patrick válasza Barthezz2 (#458) üzenetére

Patrick
(PH! kedvence)

Amennyiben alapból jó vagy, így nem lesz gond Neked... :D

Fino alla fine!

(#461) Patrick válasza Segal (#459) üzenetére

Patrick
(PH! kedvence)

Monza, másik kedvenc... :D

Szerintem mi el leszünk majd, előzgetjük egymást ide oda... :D

Fino alla fine!

(#462) Patrick válasza -Solt- (#456) üzenetére

Patrick
(PH! kedvence)

Talán meg tudnám fogni az 1:57-et. 2 hét éjszaka, 1 hét délután, nem sok időm van gamelni... :D

Egyébként volt olyan, hogy véletlenül szarul vettem egy kanyart, gondoltam én és aztán az lett a jó vagy jobb, gyorsabb ív... :D

Nem néztem vonalvezetési videót, meg nem kapcsoltam be azt a segítséget sem (csak egyszer sok gyakorlás után, na még is jó íveket megyek e), mert egyébként tök jó felfedezni egy ismeretlen pályán az íveket, féktávokat, kigyorsítási pontokat... a határokat feszegetni... és körről körre jobb időt menni...

Fino alla fine!

(#463) Segal válasza Patrick (#461) üzenetére

Segal
(PH! addikt)

Rajtam ne múljon már "csak" hónapokat kell rá várni :N

(#464) -Solt- válasza Patrick (#462) üzenetére

-Solt-
(PH! kedvence)

Persze, az a lényeg, hogy az ember élvezze, nem az, hogy milyen időt fut...

www.smart-bus.hu

(#465) bulikavagyok

bulikavagyok
(PH! kedvence)

Bocs ha már volt.

BMW 420d Cabrio eladó! https://goo.gl/cxronZ ● Üdülés Miskolctapolcán! https://goo.gl/8ntJQc >>> Egyedi árért írj privátot!

(#466) Barthezz2 válasza Segal (#459) üzenetére

Barthezz2
(PH! nagyúr)

Na Monza nekem is örök kedvenc, sokat mentem ott minden játékban. Kíváncsi leszek ott milyen időt tudok ebben.

Patrick:
Annyira nem vagyok jó, de majd meglátjuk hamarosan. Az a baj, vagy 2 hete én sem nagyon ültem le tolni vele..

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#467) guftabi96 válasza bulikavagyok (#465) üzenetére

guftabi96
(PH! addikt)

Mondjuk ez az aszfaltból kilógó fű gyönyörű. :O

#KeepFightingMichael | #JB17

(#468) bulikavagyok válasza guftabi96 (#467) üzenetére

bulikavagyok
(PH! kedvence)

A kép még a pálya újraaszfaltozása előtt készült! ;]

BMW 420d Cabrio eladó! https://goo.gl/cxronZ ● Üdülés Miskolctapolcán! https://goo.gl/8ntJQc >>> Egyedi árért írj privátot!

(#469) Segal válasza bulikavagyok (#465) üzenetére

Segal
(PH! addikt)

Meg az az nvidia reklam...

(#470) Joshi válasza Segal (#469) üzenetére

Joshi
(PH! félisten)

De legalább AMD vga-val nincs fű az aszfaltban. :DDD

(#471) Segal válasza Joshi (#470) üzenetére

Segal
(PH! addikt)

Az biztos csak valami rt effekt:)

(#472) Barthezz2 válasza bulikavagyok (#468) üzenetére

Barthezz2
(PH! nagyúr)

Csak kinőtt a repedésbe :DDD

Everybody lies.

(#473) Segal válasza Barthezz2 (#466) üzenetére

Segal
(PH! addikt)

Szerintem a legjobbak 1.47-8 körül lesznek én meg majd valami 1.55 körüli idővel :DD

(#474) pRoject2HUN

pRoject2HUN
(tag)

Na sikerült egy elég jó időt futni :)

[ Szerkesztve ]

Sharkoon TG5 MSI B450 TOMAHAWK Ryzen 7 2700x CoolerMaster Lite 240 GIGABYTE GTX 1080 Ti 16 GB Kingston Hyperx Predator DDR4 3200 Kingston 240 GB SSD WD 1TB HDD Benq XL2411Z LG 29WK500-P 29 ASUS Orion PRO 7.1 ASUS Cerberus Mouse ASUS Cerberus Keyboard Fanatec ClubSport Wheel Base V2.5 Fanatec M

(#475) Segal válasza pRoject2HUN (#474) üzenetére

Segal
(PH! addikt)

:Y
Gratula

(#476) Joshi válasza pRoject2HUN (#474) üzenetére

Joshi
(PH! félisten)

1:52.6xx! :Y :C

(#477) Barthezz2 válasza pRoject2HUN (#474) üzenetére

Barthezz2
(PH! nagyúr)

Grat :R

Everybody lies.

(#478) pRoject2HUN

pRoject2HUN
(tag)

Köszi :)

Annyi ,hogy ezt nem hotlap módban futottam hanem saját szerveren ahol a körülményeket beállítottam verseny körülményekre.

Mert ugye a szerverek alapból practice módban mennek ahol ugye nincs felgumizva a pálya és poros, itt akár 2 másodpercel is lassabb vagy, a képen látszik az ideális ív melletti kis gumidarabok ami ugye felgumizott versenykörülménynek megfelelő pályaállapotra utal.

Szóval amikor hostolok szervert akkor azt úgy konfigolom be ( nem mindig ) ,hogy versenykörülménynek megfelelő tapadás legyen, ez azért jobb mert nincs az a borzasztó nagy alulkormányzottság, kigyorsításnál sem ideges az autó hátulja, simán letudod venni a TCS-t 1-re ezáltal nem veszítesz időt gyorsításnál plusz a jobban tapadó pálya miatt jobb féktávokat is tudsz venni.

Nyilván tudni kell rossz állapotú pályán is menni de én úgy vagyok vele ,hogy gyakorolni kell azt is amikor nem ideális íven mész mondjuk előzöl vagy védekezel.

Aki szeretne majd jönni a szerverünkre az vegyen fel Steam-en:

https://steamcommunity.com/profiles/76561198015524442/

A szerver neve minden esetben: Hungarian Virtual Motorsport League

Üdv

Sharkoon TG5 MSI B450 TOMAHAWK Ryzen 7 2700x CoolerMaster Lite 240 GIGABYTE GTX 1080 Ti 16 GB Kingston Hyperx Predator DDR4 3200 Kingston 240 GB SSD WD 1TB HDD Benq XL2411Z LG 29WK500-P 29 ASUS Orion PRO 7.1 ASUS Cerberus Mouse ASUS Cerberus Keyboard Fanatec ClubSport Wheel Base V2.5 Fanatec M

(#479) Segal válasza pRoject2HUN (#478) üzenetére

Segal
(PH! addikt)

En szivesen megyek csak nekem allits be a szerveren plusz 100 loerot hogy tartani tudjam veled a lepest:DDD
Mondjuk szerdatol ugyis jon a Ring:D
Max ott kapok ki:))

(#480) pRoject2HUN válasza Segal (#479) üzenetére

pRoject2HUN
(tag)

Inkább segítek setupot beállitani :D

(#481) pRoject2HUN

pRoject2HUN
(tag)

Update kint van, már tölthető, Ferrari nagyon állat :D

(#482) pRoject2HUN

pRoject2HUN
(tag)

Van szerver is, menni fog egész nap

név:

Hungarian Virtual Motorsport League

pálya: Hungaroring

5 perc paractice , 10 perc időmérő és 15 perc verseny

[ Szerkesztve ]

(#483) Patrick válasza pRoject2HUN (#482) üzenetére

Patrick
(PH! kedvence)

Hali, megpróbálok belépni. :D

Fino alla fine!

(#484) Patrick

Patrick
(PH! kedvence)

Sajnos nem látom a szervert, próbáltam bemenni 2 magyar szeróra de egyiknél fatal error, másiknál meg frííííz. :D

1:47.928 egyenlőre... hotlap event. Egész jó ez a Ferrari. :D

[ Szerkesztve ]

Fino alla fine!

(#485) Enton válasza Patrick (#484) üzenetére

Enton
(PH! addikt)

Multival csináltak vagy lett valamit, nálam is csak fagyott folyamat.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#486) Segal válasza Patrick (#484) üzenetére

Segal
(PH! addikt)

Nekem bezzeg ma melo van:(

(#487) guftabi96

guftabi96
(PH! addikt)

Furcsa azért, hogy a lézer szkennelésnek hála mennyivel másabb így a Hungaroring, ahhoz képest, amihez szokva vagyunk.
Szinte minden kanyarban van annyi minimális eltérés, hogy ugyan annyira tanulni kelljen, mint bármilyen más új pályát.

#KeepFightingMichael | #JB17

(#488) Segal válasza Patrick (#484) üzenetére

Segal
(PH! addikt)

Hogy a fenébe mentél olyan időt? Nekem egyelőre épp 1.51 alatti időm van...

(#489) Joshi válasza Segal (#488) üzenetére

Joshi
(PH! félisten)

Te úgy mentél annyit amennyit, hogy béna vagy plusz nem vagy csíter. :DDD ;]

(#490) Patrick válasza Joshi (#489) üzenetére

Patrick
(PH! kedvence)

Kösszépen. :DDD

Fino alla fine!

(#491) Patrick válasza Segal (#488) üzenetére

Patrick
(PH! kedvence)

Pont kijöttek az ívek, utána nem sikerült többször... :D

Az első körökben a célegyenes végén nem találtam a féktávot... aztán a 3-as, 4-es kanyart mire úgy vettem, hogy full gázon induljak az 5-ös kanyarig, az is eltartott egy pár körig... a 6-9-ig egész jó, aztán a 10-13-as kanyarig, ott még tuti sokat eldobok... a 14-16-ig az megyeget, úgy ahogy...

Megpróbálom ma is tolni és bemenni 47 alá.

De eventben toljad, ott fel van gumizva a pálya, 247. voltam még tegnap, ma már tuti hátrébb csúsztam. :D

Fino alla fine!

(#492) Segal válasza Patrick (#491) üzenetére

Segal
(PH! addikt)

Hotlapba is fel van gumizva:D
Egyszeruen nagyon nem erzem meg a palyat de paul richardon is tobb mint 4 masodpercet javultam a kezdoidomhoz kepest remelhetoleg itt is masodpercek maradtak meg a korombe.

Joshi::DDD

[ Szerkesztve ]

(#493) pRoject2HUN

pRoject2HUN
(tag)

Én 45 eleje / 44 végében vagyok, majd lövök képet :)

(#494) Segal válasza Patrick (#491) üzenetére

Segal
(PH! addikt)

Megvan nálam a fő gond. 1 szó: Ferrari
Amennyire vártam annyira nem jön be, nem tudtam vele összehaverkodni :( Gondoltam kipróbálom a lambo-t. A megjelenéskor még szidtam a kocsit hogy mennyire kezelhetetlen de most a legelső körömbe gyorsabb voltam a ferraris időmnél még safe setuppal. 2 kör után váltottam agresszivra és utána azt is finomhagoltam picit és rögtön jött egy tőlem elfogadható eredmény. Persze ez még mindig csak 1.48.1 de bőven maradt még idő a körbe szóval megnyugodtam hogy a szokásos időt kapom a legjobbaktól... :DDD

(#495) -Solt- válasza Segal (#494) üzenetére

-Solt-
(PH! kedvence)

Amilyen élvezetes a BMW olyan szar a Ferrari... remélem csak elcsesztek valamit és nincs ekkora különbség az élvezeti faktorban. A közelébe nem megyek, ha ez ilyen marad... :)

www.smart-bus.hu

(#496) Patrick válasza Segal (#494) üzenetére

Patrick
(PH! kedvence)

Hm, nekem meg a lambo nem jön be, mondjuk nem is az olaszokho tartozik mán, hanem a németekhez... :D Én a lamboval vagyok így...

Na majd megnézem BMW-vel is. Ami furi volt az a fordulatszám, nem pörög annyira, mint a bmw, vagy lehet csak régen toltam a gammel. :D

Fino alla fine!

(#497) Patrick válasza pRoject2HUN (#493) üzenetére

Patrick
(PH! kedvence)

Hiába az évek és a rutin. :D Grat. :C

Azt én max bmw és fain setuppal... és ha a fű is fel van gumizva... :DDD

Fino alla fine!

(#498) pRoject2HUN válasza Patrick (#497) üzenetére

pRoject2HUN
(tag)

Hotlap mód, de még van benne jócskán :)

(#499) pRoject2HUN válasza Segal (#494) üzenetére

pRoject2HUN
(tag)

De azt a szar zöld taknyot ugyan kapcsold már ki :D

(#500) Patrick válasza pRoject2HUN (#498) üzenetére

Patrick
(PH! kedvence)

Az szép, nem hiszem, hogy 3 sec-et tudnék javítani... max 1-et. :D

Fino alla fine!

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.