Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    válasz nemeth989 #7819 üzenetére

    Passz. Valaki azt mondja, hogy azért, mert attól, hogy upgrade, még gyengíthet is. Más játékban is van ilyen, pl NFSU2-ben volt talán, hogy a váltó a gyorsulást segítette, a max sebességet csökkentette vagy valami ilyesmi. Viszont én nem hiszem, hogy fel fogom rakni. Van egy ilyen hülyeségem, hogy a számomra jobban kinéző tankokkal szeretek játszani. :D És szerintem a stock Chally 2 sokkal szebb. PvE-ben úgy sem számít sokat a plusz páncél.

    Amúgy azt hallottam a Challenger 2-ről, hogy jelenleg a leggyengébb T9-es MBT. Egyáltalán megéri kihúzni? Mert ahogy néztem az összes T8-as MBT-nek jobb, sőt az Ariete-nek még HEAT-tel is majdnem ugyanakkora a penje. Oké, hogy brutális a páncélja, de ennyi erővel a frontja a többi társának is az. Azt mondjuk nem értem, miért nincsenek még benne a T9-es tankok a wikiben.
    Egy dolog ami csak rontani fog szerintem a játékon az az, hogy növelik a tűz esélyét minden tanknál. A Challenger 1 így is eleget ég, bár észrevételeim szerint mire már a vége felé jártam buffolták. Sokkal kevesebbszer gyulladt ki, mint az elején.

    (#7828) DeadMeat: Oh, köszi, nem olvastam végig a fórumot (nem szeretem, ha nem olyan formában van a szöveg egy fórumon, mint itt PH-n). Ezek szerint akkor a Challenger 2-t is lehet hamarosan javítják.

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Új hozzászólás Aktív témák