Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    Sziasztok!

    A sok ismerős nevet elnézve biztos engem is ismertek páran, WoT-ból jövök. :) Azért írok, mert rengeteg próbálkozás után megelégeltem a sok PvP-s vereséget, ezért szakasztársat keresek (csak PvP-ben). Jelenleg T6 MBT-vel, a Leo 2AV-val játszok, akinek lenne kedve jönni, Patrick76496 néven megtalál a játékban. Nem minden nap játszok, amennyire az egyetem engedi próbálok haladni.

    Igazából az piszkálja a csőröm, hogy baromira gyenge 45%-os a win rate-em PvP-ben, amikor WoT-ban ez 59% volt, 2,3k WN8-cal... Persze nagyrészt ez ott is csak a jó szakaszoknak volt köszönhető. Tudom, ez nem WoT, de sok mindenben így is megegyezik a két játék, szóval hátha valakivel szakaszban több sikerem lenne itt is. Szerencsére PvE-ben majdnem minden körben megvan a 10k sebzés hard és medium contract-oknál. :)

    Szóval aki épp T6-ozik és szakaszozna (lehetőleg ne AFV és/vagy arty legyen), bátran írjon. Előre is köszi a válasz(oka)t, üdv.

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz nemeth989 #6413 üzenetére

    Bocs a késői válaszért, kicsit el vagyok foglalva a vizsgaidőszakkal, ha pedig van egy ki szabadidőm, akkor inkább játszok. :)

    Már biztos láttad, de felvettelek. Ha kifullozom a Challenger 1-et, akkor mehetünk, egyelőre PvE-ben szenvedek vele.

    (#6415) zozyk: Én szívesen felmennék TS-re szakasz közben, csak mostanában olyankor játszok, amikor már az itthon lévők alszanak (bár olyankor már senki sincs online általában) és nem akarom őket zavarni. Esetleg a koleszban, ha elbírja a VPN, bár amíg nem PvP-ben tolom, addig egyedül szeretnék játszani.

    (#6424) myckey: Egy ideje már otthagytam, egyelőre nem nagyon vágyok vissza. :D

    (#6425) Zsolt_72: Gratula! :)
    - - - - - - - - - - - - - - -
    Hadd dicsekedjek el az eddigi legjobb AW-s körömmel, Challenger I 24 ezer sebzés + ugyanannyi blokkolt:
    Progression | Teams | Details

    Nagy volt utána az öröm. :)) Ennyi sebzést még nagyon mástól sem láttam ebben a játékban, talán a legtöbbet egy másik Challenger csinálta, ami 25k volt.

    Ettől függetlenül az utóbbi 1-2 napban rájöttem, hogy utálom ezt a tankot, és szenvedés lesz az a maradék ~400 ezer xp. Lehet, hogy baromi jó páncélja van, mégsem lassú és simán lehet vele tartani a 10k-s átlagot, de az valami vicc, hogy milyen sokat ég, hogy milyen gyakran ellövik a csövemet, és hogy állandóan tracken vagyok. Tegnap 2 kör alatt 5x gyulladtam ki, az egyikben 3x. És ugye ilyenkor egyből -20 ezer kredit, a löveg meg plusz 5. Ha meg még a lőszer is elfogy, akkor még 20k. Legalább a HP nem szokott elfogyni sosem, 40 körből 39-et túléltem, na de akkor is... :D

    A meleg artykról meg ne is beszéljünk. Hiába más a mechanika, ugyan olyan frusztráló érzés, mint a WoT-ban, csak itt sokkal gyakrabban találkozni velük sajnos. Már kezd elegem lenni, hogy mindig mondja a rádiós, hogy "incoming incoming incoming". Nem lehetne ezt az egy hangot valahogy kikapcsolni vagy lecserélni? A világból ki lehetne kergetni vele.

    Más: Lehet valamit rosszul csinálok, de csak én nem találom ezt a userbar dolgot?

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz zozyk #6533 üzenetére

    Igazad van, nem olvastam a cikket, csak hivatalos weboldalon lévő kiírás alapján próbáltam megcsinálni. Így már akkor tiszta, köszi.

    (#6528) myckey: Nem kapcsoltad ki véletlen a lapozófájlt? (Alapértelmezetten be van) Akkor szokott elvileg kevés memória miatt sírni.

    (#6534) SHiZUOKA: Utólag is lehet váltogatni a HD és SD kliensek között? Bár az átlag FPS-em 60-70 megvan, én is szívesen kipróbálnám, hátha jobban fel lehetne húzni néhány beállítást. Nem mondom, hogy vészesen csúnya a játék, de a WoT sokkal jobban néz ki, és lehet jobban is van optimalizálva (tudom, ez még Open Beta).

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz PR0JECTNR56 #6536 üzenetére

    Igen. :K De sajna nincs lehetőség, annyit meg nem ér, hogy újratelepítsem.

    (#6537) zozyk: Köszi a választ (mindkettőtöknek), akkor marad így.
    - - - - - - - - - - - -
    A mai patch óta van egy új bug PvE-ben, ti találkoztatok már vele? A PvE javító kit néha magától elhasználódik, még akkor is, ha rengeteg HP-m van és közel nem fogytam ki a lőszerből (nem hiszem, hogy ehhez van köze, csak egy random player mondta ezt, hogy ez lehet a hiba). Először azt hittem, hogy én voltam ügyetlen, és elnyomtam, de amikor másodjára láttam, hogy eltűnt, akkor már biztosra tudtam, hogy nem nyomtam meg a 9-es gombot.
    Márpedig ez így elég kellemetlen, nem csak azért, mert így elveszik egy javítási lehetőség, hanem mert ez a fogyócikk 20 ezer kreditbe kerül a Challengerembe... Remélem minél hamarabb kijavítják.

    2 dolog, amivel nem nagyon értek egyet:
    I. Rammolási mecahnizmus. Bízok benne, hogy javítanak még rajta, mert jelenleg szerintem eléggé broken. Épp, hogy összekoccanok egy csapattárssal (mindketten MBT-ben), már lemegy 100 hp. Bezzeg ha saját akaratomból szeretnék lerammolni valami papír kis AFV-t, akkor alig sebződik.

    II. Átütés nélküli tűz. Ez nem tudom, hogy csak egy bug, vagy akarattal van így megcsinálva, de ez sem egy kedves feature. Többször esett már meg velem, hogy csak azzal kigyújtottak/megsértették az üzemanyagtankot, hogy megkocogtattak (AP lőszerrel). Így hiába van shitloadnyi páncélja a tankomnak (meglepő módon Challenger), ha még külsőleg is fel tudnak égetni. Pedig nem is a hátsó "hordókat" lőtték meg, hanem szemből. Egyszer már nekem is sikerült kigyújtani így egy M1 Abrams-et, a motorháztetejét nem tudtam overmatchelni, mégis kigyulladt. :F

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz zozyk #6544 üzenetére

    Kár érte, pedig eleinte nagyon tetszett a gép. :( A Challenger 2-ről is rosszakat hallottam. De ezek AP-val is ugyan úgy kigyújtanak és "megsértik" az üzemanyagtankot átütés nélkül. Szerencsétlen, gondolom csuklottál utána. :D

    (#6545) gubabela: És ahogy nézem sajna ilyenkor nem is ad semmit, csak levonja a javítót. Plusz miután elment, aztán sem lehet aktiválni, tehát nem az ikon a bugos. Úgy tapasztaltam, hogy amint bekapok egy átütő lövést, egyből eltűnik.

    (#6549) bullseye: Ennyire durván azért nem, de ma nekem is alig volt 30-40 fps-em, amikor máskor 60 szokott lenni. A textúrákon kívül levettem mindent, így most 70 megvan.

    (#6557) tocsek18: Ezaz, végre ebben a játékban is meglesz az a tank! ;]
    - - - - - - - - - - -
    Kérdés: Ha vásárolni szeretnék 2500 goldot, akkor azt dollárban is meg tudom venni, vagy csak euróban? Az eurós csomag, drágább, 2700 goldot ad, viszont nekem nincs szükségem annyira. Remélem a dollárban való vásárolás nem csak az NA szerverre él. Előre is köszi a válasz(oka)t! :R

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz nemeth989 #6580 üzenetére

    Nem is a belőhetőséggel van a gond, abban tényleg jól szuperál, még 2 tierrel nagyobb tankok ellen is (eddig még nem vittem PvP-be). A gond az, hogy még egy kis Wiesel is képes kigyújtani úgy, hogy be sem üti a frontom. Csak pattog, egy olyan löveggel, aminek a kalibere gyakorlatilag 10x kisebb mint az én páncélom vastagsága. Azért ilyen miatt csak ne gyulladjak már ki, főleg ha egy ilyen kis hülye babakocsi szerű cucc soroz meg. Pathetic.

    (#6582) DeadMeat: Köszönöm! :R

    (#6656) lofagi: A lényeget lehagytad a képről. :D
    - - - - - - - - - - -
    Más: Beruháztam én is egy MBT-70-re, mivel nagyon rosszul álltam kreditügyileg. Eddig nagyon tetszik, bár szokni kell még. Vizsgaidőszak után most már tényleg rá is érnék szakaszozni egy kicsit valakivel, mert egyedül még mindig lehetetlen nyerni, hiába sebzek körönként 3-4 ezret vele. Viszont szerencsére még így is nagyon jól keres.

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz zozyk #6678 üzenetére

    Bár nem tudom mennyi férőhely van egy ilyen AW-s klánban, de rendben, ahogy érzed. Igazából én sokszor csak olyankor érek rá játszani, amikor már mindenki alszik. Plusz ha játszok is, akkor javarészt PvE-t egyedül, ahhoz meg nem kell TS. :) Köszi, hogy tag lehettem mindenesetre.

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz zozyk #6684 üzenetére

    Nem, nincs ilyenről szó. :) Viszont ha behozzák az Insane módot PvE-ben, azt szívesen kipróbálnám majd veletek. Azt hallottam róla, hogy annyira nehéz lesz, hogy csak 5-ös platoonoknak lesz lehetősége megcsinálni őket.

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    Na közben mindenkinek elérhetővé vált a userbars funkció, így én is csináltam 1-1-et. Ezek mennyire számítanak jó statoknak? :)

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Kisokka #6724 üzenetére

    Nem, PH-n csak szöveget lehet rakni az aláírásba. AW-s fórumon viszont működik.

    (#6725) HáGé: Igaz, bár sokszor vagyok benne PvE-ben a top 1-2-ben. PvP-ben sajna nem vagyok olyan sikeres, a win rate-em csak 48%, hiába sebzek sokszor legalább 2k-t (7-es a legnagyobb tankom). :|

    Mostanában sokat játszottam Challengerrel, meg a Leo 2AV és a Chieftain húzta fel 7k körülire, de közben elkezdtem kis ágakat húzni, mert kellenek a retrofitek. És hát ugye artyval nem nagyon lehet sebezni. Plusz az M551 Sharidon is a horribilis DPM-jével csak 5-6k-kat tud kitolni. Te hogy állsz ilyen szempontból? :)

    (#6727) Drenadar: How terrible...

    (#6728) zozyk: Aha. Tehát aki kicsit is próbál odafigyelni, hogy többet sebezzen, az már statbuzi. Elvégre nem arra kapjuk az XP-t, meg a kreditet, teljesen logikus. :U
    - - - - - - - - - - - -
    Más:
    PvE-ben valamit nagyon elrontottak az artyval. Eddig is baromira irritáló volt, de most már gyakorlatilag akárhányszor észrevesz egy AI arty, addig soroz, amíg ki nem köpöd a beled, és egy meccs alatt 6*10^23-szor hallgathatod, hogy "INCOMING!!!!!444NÉGY!!". Lehet, hogy kevesebbet sebez, de attól még ugyan úgy szedi a hp-t és 6x olyan idegesítő, mint WoT-ban.

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz nemeth989 #6771 üzenetére

    Na akkor grat. Nekem még el kéne kezdenem huzamosabb ideig platoonozni, hogy közelebb érjek a WoT-os értékeimhez, de így most vizsgaidőszakban örülök, ha éjfél után vagy 1-2 órám játszani. :( Az utolsó mondatban teljes mértékben magamra ismertem. :) Sose érdekeltek a WN-ek, csak az átlagsebzés.

    (#6772) Drenadar: Nyilván másra is kapsz XP-t, de egy MBT-vel vagy egy TD-vel nem fogsz nekiállni spotolni vagy killeket lopni (főleg ha nem is olyan a játékstílusod, amilyet az előbbi megkíván).

    Oh, ezt viszont nem tudtam, ez esetben bocs. 1,5-2 éve nem olvasom már azt a topicot. De nyugodt lehetsz afelől, hogy ezek után elvétve lesz szóba hozva (legalábbis részemről), csak ha már ilyen sokan kirakták ezt a userbart, én sem akartam kimaradni.

    (#6783) Vanka: Picivel lehet, de nem baj, mert így legalább kevésbé kell kapkodni a sebzésért. A medek ugyan olyan sebzéshiányosak, mint eddig, a hard nekem meg még jobban is megy Challengerrel. Vagy buffolták, vagy csak a legénység skill bugokat javították ki, de gyakorlatilag egy teljes másodperccel gyorsabb lett az újratöltésem. :Y
    Így máris jobb köröket lehet menni, csak sajnos az AI arty nagyon agresszív lett, szerintem túlságosan is. De legalább azon a Starry Night pályán jól lehet arty-zni, így fele akkora szívás kihúzni a retrofitet. A másik két újon még nem voltam. Remélem Ghost Town-t nem vették ki, a kedvenc pályáim egyike. Sosem értettem miért mondják annyira, hogy nehéz...

    Ja és a narancs repair kit automatikus elhasználódását, meg a ritka automatikus lőszertípus váltást még most sem javították ki.

    (#6788) Smish: Igen, mert megéri. WoT-hoz képest harmadannyiba kerül egy top tier prémtank, és még többet is hoznak (mondjuk itt minden drágább is). Plusz nem is annyira hűdeszarok, mint WoT-ban a nagy részük. Miért baj az, ha egy prém tank versenyképes a normál társaival szemben, amíg nem erősebb náluk?
    - - - - - - - - - - - -
    Más: ASUS ROG G551-en (pont adatai a profilomon kint van) szerintetek milyen grafikai beállítást lehetne felhúzni, ami nem lassítja az FPS-t (max nagyon kis mértékben)? Jelenleg úgy játszok, hogy a textúrák "nagyon magas"-on vannak, az object detail medium-on, más minden lowon, Full HD felbontás. Így 60-80 között mozog az FPS, 50 alá egyáltalán nem esik. Előre is köszönöm a válasz(oka)t! :R

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    A játék legnagyobb problémája jelenleg (szerintem). Viszont szerencsére jó eséllyel ki fogják javítani előbb-utóbb, mert az AW-s YouTube csatorna írt egy kommentet a videóhoz. :) Ilyen WoT-nál volt egyáltalán?

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Preda #7555 üzenetére

    Titkos hódoló... :D

    Amúgy én is nagyon szeretem ezt a gépet (bár nekem a sima van meg). Nem akarom elkiabálni, de ahogy észrevettem mindig csak top tierbe rakja PvP-ben. Bár azóta már lehet változott a matchmaking, mostanában nem nagyon volt időm játszani.

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz nemeth989 #7557 üzenetére

    Oh, akkor ennek kifejezetten örülök. :) Az MBT-70 pont tökéletes arra, hogy farmolj vele PvP-ben, a saját tierjében nagyon nagy bully. Nem sok kört mentem még vele, de 5-ösök ellen is berakja néha (max 3-4 6-os tankkal), azok ellen meg még erősebb. Hagyják így. A lassú célzás és reload elég szépen balanszolja a tankot.
    Amúgy grat a Chieftain Mk.6-hoz! :)
    - - - - - - - - - -
    Egyébként ti milyen retrofitekkel használjátok ezt az amcsi-német hibridet (MBT-70)?
    Nekem ezek vannak fent:
    - Intercom Systems Mk.3
    - Gyroscopic Stabilizers Mk.1
    - Advanced Thermal Sleeve Mk.1

    Így 10,67s a reload, az aiming time 2,73s, a pontosság pedig 0.15. Juan Carlos Miramón. A ti MBT-itek hogy szuperálnak ilyen téren?

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    (#7601) zozyk, (#7603) nemeth989:
    Wow, ez szép. :) Esetleg a commander és legénység skilljeiteket elkérhetném még? Mondjuk az én legénységem még csak 2-es szintű (egyedül a commander 5-ös), szóval remélhetően még nálam is javulni fog a pontosság legalább 0.12-re.

    Amúgy szerintetek megéri kihúzni az M109-et, ha csak a parancsnok, meg a retrofit kell(ene)? A legtöbb tankomon JCM-et használom, mert gyakorlatilag ugyan azokat adja, mint Freja, csak nála van egy skill ami javítja kis időre a mozgékonyságot. Csak most kicsit elgondolkodtam, mert Freja-nak van két nagyon hasonló skillje. Mit gondoltok, a rate of fire boost, vagy a reload time csökkentés segít többet?
    Mert egyébként az MBT-n arra fókuszáltam, hogy minél jobb legyen az újratöltési idő és a célzásidő. Az alpha ugye már így is elég magas, ezért gondoltam, hogy többet érek vele, ha a töltésidőt javítom. Ti ezzel hogy vagytok?

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    Köszi a választ Zozyk és Nemeth989! :R

    Igen, sajna észrevettem, hogy egyre kisebbek a weakspotok. A nagy váltás gyakorlatilag a T7-es MBT-knél van, ott már tényleg a pixelháború megy. Mondjuk ez PvE-ben nem olyan nagy gond, mert a botokat picivel könnyebb flankelni. PvP-ben meg vagy csak low tierben játszok, vagy MBT-vel, Ott meg még szerencsére nincs gond az átütéssel. Esetleg akkor lesz baj, ha mégis meggondolom magam. De ahogy néztem, a T9-es MBT-ken akkora weakspotok vannak, hogy tippre legalább 0.05-ös pontosság kell (de durva, hogy WoT-ban már a 0,29 csúcsszupernek számított :D ), viszont lehet az is csak közelre lenne jó.
    Egy jobb zoom mondjuk biztos sokat segítene, kár hogy nem lehet modolni a játékot. Szerencse, hogy így is nem kevés dolog benne van, ami WoT-ból hiányzik a "csupasz" játékból.

    Igazából a mostani újratöltési idővel elégedett vagyok, ennél lejjebb már nem akarom vinni. Viszont azt sem szeretném, ha 11,5 sec felé menne. Kaját (vagyis itt már energiaital) nem szeretnék használni, bár még meggondolom. Nem rémlik már, hogy mennyit hoz PvP-ben prém acc nélkül, de kb a bevétel negyedét/ötödét szerintem elvinné.

    Az update-es tippet is köszönöm, akkor nem kezdek bele az M109-be. Annyira nem volt szimpatikus az az arty ág.

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    Nem tudom emlékszetek-e 1-2 hónappal ezelőttről a bugra, amiről meséltem, hogy automatikusan elhasználja néha a PvE kitet, elhúzza az interfész elemeket, stb. Végül meguntam, és írtam a supportnak, elvileg már keresik az megoldást.
    Az okozója ugye az, hogy néha úgy veszi a játék, mintha be lenne nyomva a bal Ctrl gomb, pedig nincs. Most szólok, hogy nem a billentyűzetemmel van a gond, WoT-ban ilyen egyáltalán nem történt (pedig ott is ugyan úgy működik a LCtrl), és még direkt le s teszteltem az összes gombot.

    Akit érdekel a videó róla, amit mutattam nekik bizonyításképp, itt van. A leírásban benne van, hogy mit kell nézni. A kommentárokat is kapcsoljátok be, ha nézitek. A zenével meg ne foglalkozzatok, így szeretek játszani, ha szól a háttérben. :D

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz L4mie #7655 üzenetére

    Igen, eredetileg ott vannak fent, de a damage logot én szeretem lent tartani, mert WoT-ban is pl ott volt. Mindenesetre köszi a tippet, szerencsére az elhúzogatás már viszonylag ritka. Maga a fő bug viszont még megvan. A toolbar kicsinyítésével próbálom kiküszöbölni ideiglenesen a problémát, Full HD kijelzőn így sokat látok. :D
    - - - - - - - - - - - -
    Egyébként csak én húztam végig a Challenger 1-et a páncél upgrade nélkül? A frontpáncélon PvE-ben nem sokat javított, az oldalán viszont rengeteget gyengített, így nem szerettem.

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Sebestyen01 #7815 üzenetére

    A mostani patchet nézve igazad van, de ezek szerint változott a tank mostanában. Persze, eddig is megkapta a plusz ERA páncélt, viszont 1-2 patchel ezelőtt még elvett 150 mm páncélt a tank oldalából a applique upgrade. Ha nem hiszed el tessék, valaki anno még rá is kérdezett hivatalos fórumon, hogy ez direkt van így, vagy csak egy bug. És ez szerintem nem csak papíron volt így, érezhetően könnyebben beütötték az oldalát, ha nem SC-vel lőttek meg.

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz nemeth989 #7819 üzenetére

    Passz. Valaki azt mondja, hogy azért, mert attól, hogy upgrade, még gyengíthet is. Más játékban is van ilyen, pl NFSU2-ben volt talán, hogy a váltó a gyorsulást segítette, a max sebességet csökkentette vagy valami ilyesmi. Viszont én nem hiszem, hogy fel fogom rakni. Van egy ilyen hülyeségem, hogy a számomra jobban kinéző tankokkal szeretek játszani. :D És szerintem a stock Chally 2 sokkal szebb. PvE-ben úgy sem számít sokat a plusz páncél.

    Amúgy azt hallottam a Challenger 2-ről, hogy jelenleg a leggyengébb T9-es MBT. Egyáltalán megéri kihúzni? Mert ahogy néztem az összes T8-as MBT-nek jobb, sőt az Ariete-nek még HEAT-tel is majdnem ugyanakkora a penje. Oké, hogy brutális a páncélja, de ennyi erővel a frontja a többi társának is az. Azt mondjuk nem értem, miért nincsenek még benne a T9-es tankok a wikiben.
    Egy dolog ami csak rontani fog szerintem a játékon az az, hogy növelik a tűz esélyét minden tanknál. A Challenger 1 így is eleget ég, bár észrevételeim szerint mire már a vége felé jártam buffolták. Sokkal kevesebbszer gyulladt ki, mint az elején.

    (#7828) DeadMeat: Oh, köszi, nem olvastam végig a fórumot (nem szeretem, ha nem olyan formában van a szöveg egy fórumon, mint itt PH-n). Ezek szerint akkor a Challenger 2-t is lehet hamarosan javítják.

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz weres78 #7834 üzenetére

    Ez igaz, viszont a lőszer szinte minden esetben növeli az alfát is, én inkább azért szoktam velük kezdeni. Ilyen szempontból tényleg mindegy, hogy 370 vagy 420 átütésem van egy Challengerrel pl.

    A lőszer után én is általában a mobilitásra megyek, vagy ha van FCS, Stabilizer, akkor azt fejlesztem. Valóban fontos a látótáv is, de én általában hanyagolom, ha van más választás. Engem sokkal jobban frusztrál, ha a célkereszt lassan szűkül. De WoT-ban is fontosabbnak tartottam pl a jobb rate of fire-t, sebzéscentrikus játékos vagyok.
    Ez csak a saját preferenciám, WoT-ban is a legtöbb jobbféle játékos optikát pakolt a venti helyett, de én inkább a +0.01 pontosságra hajtottam. Itt meg AW-ban többen használják Freját/JCM-et, mint Sabrina Washingtont, pedig az a plusz 30-40 méter látóhatár néha nagyon jól jönne. De a reload time boostot nem biztos, hogy megéri feláldozni egy MBT-n.
    Az utolsó bekezdést is nekem írtad?

    (#7835) nemeth989: PvE-ben legtöbbször elég szokott lenni a pontosság, mert sokkal gyakrabban van lehetőség az enemy oldalát lőni. Remélem, hogy ennek is megnövelik, még ha így is kisebb lesz, mint a többi MBT-nek van.

    (#7836) DeadMeat: Meggyőztél, akkor lehet mégis megveszem. :) PvE-ben funolni végülis elég az az 500 pen is, elvégre a Challenger 1-em és a Leo 2-m penje is majdnem mindenre elég. Csak utóbbinak lehetne kicsit erősebb a frontja. Amúgy ez is ilyen gyulladós, mint a Ch1?
    - - - - - - - - - - - - - - - -
    - Jól gondolom, hogy kis szerver létszám esetén itt is van esély túl magas tierű meccsekbe bekerülni?
    - Ti találkoztatok már olyan esettel, amikor még el sem kezdődött a PvE meccs, de már fel voltatok spotolva? Meg múltkor bírtam, a meccs kezdete előtt az egyik bot csak úgy kinyírt egy másikat. :D

    Worasra emlékszik még valaki? Anno WoT-os videókat csinált, de már ő is AW-zik. Itt van egy videója, szerintem megér egy megtekintést. :D
    - - - - - - - - - - - - - - - -
    Unpoular opinion (saját vélemény):
    Láttam, hogy rengetegen írtátok, hogy szeretitek az ERC 90-F4-et. Tényleg nem rossz gép, de én nem érzem kiemelkedőnek. Igaz, hogy a gun depressionje szinte páratlan ebben a játékban, és a mozgékonysága is nagyon jó, viszont maga a lövege szerintem elég gyenge a saját tierjében. (Plusz igazából maga a TD osztály különleges képességét is fölöslegesnek tartom, mert jó eséllyel úgyis el fogok mozdulni 2 lövés között PvE-ben, amikor ez pedig sajna kikapcsol.)

    Gyakorlatilag semmit sem nő az átütés és az alfa a LAV-300-hoz képest, mégis sokkal páncélozottabb tankokkal kerül szembe. Medium küldiknél még oké (bár a HEAT már ott sem viszi pl a VFM-et), de hardon már néhány tanknak az oldalát sem viszi át AP-val, már T9-es MBT-kkel is szembekerül. Még az AMX 10-P90-nek is nagyobb a penje, pedig az egy szinttel kisebb és még prémium tank is. Mit szerettek benne annyira? :)

    Ezzel ellentétben a BegleitPanzer 57-ben nagyon kellemesen csalódtam, isteni egy gép. Baromi nagy fun vele játszani, a kedvenceim közé került.

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz weres78 #8035 üzenetére

    Ez mondjuk igaz. Most az Ariete-nél kicsit én is ráálltam a pontosságra, jelenleg 0,09. Ez még fejlődik, de érezhetően jobb. :) Bár néhány mozgó tank ellen még így sem jó, a nagyon pici weakspotokat nehéz eltalálni. Az MBT-70-re nagyon jól jönne az Ariete-s retrofit.
    Jaja, nagyrészt inkább PvE-zek. Csak MBT-70-vel PvP-zek, de platoon nélkül elég rossz sajna.

    Bocs a késői válaszért, egyetemista vagyok, nem mindig érek rá/van energiám, mire hazaérek és ráadásul a lassú válaszolás is a szokásom. :B
    - - - - - - - - - - - - - -
    Ti tudtok arról, hogy van a játékban valami power cap? Mármint ez alatt azt értem, hogy az MBT-70-nek csokival 10.67 az újratöltési ideje, és ha energiaitalt pakolok bele, akkor is. Pedig más tankoknál ez ilyenkor mindig javul. Sikerült már valakinek 10 alá vinnie az újratöltési időt? Nem arra hajtok, csak arra vagyok kíváncsi, hogy tényleg van-e cap. Pl WoT-ban sem tudtam 1.89 alá vinni a Churchill III újratöltési idejét, mondjuk az már úgy is durva volt. :DDD

    Nem tudom ti hogy vagytok vele, de manapság a botok szerintem túl nagyokat sebeznek HE-vel. Csak szerintem abnornális, hogy egy kb 20 mm átütésű lövedék a robbanásával 400-akat sebezzen a ~600mm vastagságú fronttal rendelkező tankomba (itt az Arietere gondolok, pontosan nem tudom mennyi van neki, de elég kemény)? A legjobban ezen akadtam ki. Leo 2A6 700 felett lő belém HE-vel. Oké, hogy kritikus, de ez még anélkül is legalább 500 lett volna... Hogy működik ez a HE mechanika?

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Új hozzászólás Aktív témák