Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • scream

    veterán

    válasz Tothgera30 #17408 üzenetére

    Nekem sem teljesen egyértelmű, hogy akkor a leendő gyerekszoba az étkező is? Vagy ott majd a baba/babával terveztek kajálni?

    Ha van lehetőség máshova rakni az étkezőt (ha csak ez a mostani van), akkor tuti nem oda raknám, éjjeli keléseknél csak plusz akadály, amin átesik az ember. :DDD

    Nekünk volt babaöböl - ezt kb 3 hónapos koráig tudtuk használni, elég hamar kinőtte - hosszra. Én amúgy újonnan újra tuti nem vennék öblöt, szerintem annyit nem ért... Azóta babaágy (ez is megvolt anno, csak kényelmesebb volt az öböl, nem kellett kikelni az ágyból, ha csak enni kelt fel a gyerek) vagy a kinyitható kanapé, ha épp nyűgösebb időszak van és akkor ott marad vele valaki.

    Én a kiságyra szavaznék, amit át lehet alakítani (nekünk az egyik oldali magasított rácsot lehet kivenni és bekerül a helyére egy alacsony deszka). Viszont bármennyire is praktikus is az alul (fekvőfelület alatt lévő) fiókos kiságy, én tuti nem vennék ilyet újra. Egyrészt többször belerúgtam már altatás alatt/végén, ahogy emeltem fel a lábam, amire felkelt a gyerek, másrészt nagyon hamar elkezdte kihúzni és kipakolni ezeket - így kb a játékok költöztek bele...

Új hozzászólás Aktív témák