Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TigerCat

    nagyúr

    válasz lugosi #30371 üzenetére

    Sikerült beadnom az összes képet, de mivel nem fért fel a felhőbe, kapásból vehettem 20 GB tárhelyet. Nem vészes az ára, illetve ha jól működik, akkor kimondottan kellemes a 15 Ft / GB. Bár nem olyan kötetlen mint a Dropbox, azért lesz anyag ami ide kerül...

    Viszont így, hogy tiszta fiókot indítottam és nem beimportált iPhoto anyag ment fel, nem terhelte a gépem. Nem mondom, melós volt átrakni, de sikerült. Az összes képet albumonként felcímkéztem az album nevével és sorszámmal, vagyis ez lett a kiexportált fájlok neve. Bejelöltem, hogy vigye a helyszínadatokat és megjegyzéseket is, illetve nagy felbontásban, albumnévvel megegyező mappába kerüljenek. A kész fotókat tartalmazó mappákat rádobáltam az új Photos app ablakára. Ez lassú menet volt, mivel csak egyesével lehet beadni neki és csak az utolsó importálás mappában láttam mit húzott be utoljára. Ezeket mind kijelöltem, CMD+N billentyűvel új albumhoz adtam őket, elneveztem az albumot a kiexportált képeket tartalmazó mappa nevére és kész is volt. Mázli, hogy nem volt több 60 albumnál...

    Szóval most töltöget felfelé szorgalmasan, de közben meg sem nyikkan. Viszont ha 10x ennyi képem lenne, akkor mit csinálnék? Fórumokon írnak csuda dolgokat, mázli hogy volt mentésem a teljes iPhoto könyvtáramról...

    ♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

Új hozzászólás Aktív témák