Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ielektros

    senior tag

    válasz negyedes #20082 üzenetére

    Na jo ezt ertem. Csak itt ki volt hegyezve a retina dologra. Sok geppel elofordul, hogy akad mert agyon van gyilkolva a rendszer. Az OSX-nek is vannak hibai boven. Neha nehez egy egy lag-ra rajonni kimondottan. En viszont nem hiszem el, hogy ennek a retina az oka. 4 eves MBP is szuperul megy sajat kijelzojevel es 2 masik display-el itthon. Van, hogy aktiv tartalom van mindegyiken. Ha a keppontokat nezzuk akkor az mar boven tobb mint a retina. Na jo mondjuk nem iris-el. De nem hiszem, hogy a 6750 vagy mi a fene ami ebben van az annyira befolyasolna.

    De nem flame am csak azert irtam mert tegnap tenyleg nyomkodtam kicsit mert szemezgetek egy retina geppel csak egyelore szivas szamomra. Nem tudom, hogy Apple ezt tenyleg komolyan gondolta e de en megorulnek 128/256GB terhellyel. De meg 512-vel is. 256SSD meg 1TB HDD van ebben a pillanatban a gepemben. Rengeteg adatot tarolok rajta amit eszem agaban nincs felhobe kuzdeni mert sokszor kell es gyorsan es akkor is amikor nincs net. 70% itthon kell de amikor meg utazom akkor is nalam kell, hogy legyenek. Kulso HDD szivas mert azt meg nem akarom magammal hurcolni es amugy is mar rosszul vagyok az ezer helyen tarolt adatoktol. Raadasul vonaton/repulon/villamoson/buszon etc. a kulso HDD megint szivas lenne. Menjenek a francba, hogy nem szabvanyos SSD-t hasznalnak. Az a rohadt sebesseg mit sem er ha 4 perc alatt lehet telemasolni a disk-et aztan nezhetunk ki a fejunkbol.

Új hozzászólás Aktív témák