Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz phoenix64 #7351 üzenetére

    Itt a listám: Klatty. (óvatosan, minden ova-t és specialt is külön számlál, elég nagy a kuszaság benne)

    Rendezd őket pontozás szerint, s bár egyáltalán nem az én fejemben lévő pontos sorrendet fogja mutatni, azért nagyjából kapsz egy képet.

    Egyébként a Naruto nálam fokozatosan leértékelődött, mert egyre több mindenhez tudtam viszonyítani. S látva a listát, hogy még mik várnak rám, érzem, hogy lassacskán a top 20-ból is simán ki fog szorulni (Shippuuden ide vagy oda). A Gosick közel volt hozzá, hogy kitúrja (de akkor makacs módon a Naruto volt az ász), és végül egy alapos mérlegelés után maga mögé is szorította. A sztori amúgy majd a második felétől be fog indulni, az eleje amolyan hosszabb bevezetés, de egyáltalán nem értelmetlen, szóval tessék figyelni. :P

    Szóval, akármennyire is jó a Naruto története, van jobb. (!!)

    (#7355): Bűn lenne abbahagyni. :(((

    Kaszabolós vámpíros: Hellsing Ultimate
    Démonos, varázslós, kicsit elvont: 11eyes (bár nem egy nagy durranás, jobbat ki lehetett volna hozni belőle), Madoka (jelenlegi no.2).

    Most így hirtelen ezek. De többiek biztos elárasztanak majd jó pár címmel. (Viszont a helyedben visszaolvasgatnék egy kicsit, nagyon sok ajánlat érkezett az elmúlt 1-2 napban...)

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Crystalheart #7358 üzenetére

    Fullmetal Alchemist: Brotherhood (2010). :U

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz bozont #7361 üzenetére

    Egyébként ez folytatása a régebbinek, vagy újrafeldolgozás?

    #Crystalheart: Archanon wins. :P

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz bozont #7364 üzenetére

    Tehát ha FMA, akkor a Brotherhood, és a régit hagyjam is békén? A konkrét sztori is ugyanaz? Vagy ugyanazok a szereplők, ugyanazzal az alaptörténettel, csak dögmást csinálnak, s más lesz a végkimenetel?

    #phoenix64: Ezt ugye te sem gondolod komolyan. :))

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Darth_Revan #7371 üzenetére

    Egyáltalán minek csinálnak olyan adaptációt, ahol nem az történik, ami a mangában? :F
    Értem. Akkor FMA: BH.

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz unclefucka #7375 üzenetére

    Ez WTF??! :Y Banyek...

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz unclefucka #7378 üzenetére

    (#7375) Első kép - erre értettem. O.o Ez valami pszichopata állat fankép, vagy valamiből van?

    A jútúbos videó meg beteg, bár engem épp hogy csak megmosolyogtatott. De azé' hülyék. :DDD

    (#7380): Na neeeeeeeeeeeeeeeeeee............... :W :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz unclefucka #7382 üzenetére

    Hohóó, így mindjárt jobb a képi világ. :K (A moderáltatás a fenti hsz-nek is jót tett.)
    Ma néztem K-ON!! 5. részét, behalás... moe moe áradat ezerrel, és betegre sírom magam a röhögéstől. :DDD Simán hozza az első évad színvonalát, nagyon jó.

    Mááás...

    Dance In The Vampire Bund:

    Hmmm. Végeztem vele. Hol a folytatás?! :((( Remélem tovább viszik a sztorit, mert így sok dolog nyitva maradt még. Egyszer majd elkezdem a mangát is, be is tettem az elolvasandók közé. Olvastam korábban, hogy sajnos itt is megvan ez a bizonyos "más az anime mint a manga" effektus. De a mangában legalább folytatódik a('z' eredeti, bár valamivel másabb) sztori, csak hát annak sincs még teljesen vége, így nem merek belekezdeni.

    A rajz... az elején azt hittem, lesz egy kis Gokusen beütése, mivel a TVshow-os emberkéken többnyire azért látszott, hogy japánok. Aztán amikor jöttek a main karakterek, a megszokott manga pofázmányokkal, szertefoszlott ez a kép. :DDD Egyébként nem volt csúnya, kifejezetten szépen volt megrajzolva minden (itt-ott talán kicsit elnagyolt), de ez a SHAFT-tól talán elvárható manapság. A bevillanó számítógéppel elrajzosított valós képek mondjuk érdekesen hatottak, nem igazán tetszettek, de persze ez mellékes. Pucérkodás volt rendesen, de perverzkedés hála a jó égnek szinte nem is volt.

    Külön jó pont, hogy a főszereplő gyerek nem egy nyögdécselő nyomorék (Hurrá!). A loli dolog meg nem zavart igazából, kb. úgy vagyok vele, mint Gosick-nál. Ja, és mellesleg Mina lett a kedvenc, s nem azért mert perverz lolicon lennék, egyszerűen magával ragadó a személyisége. :) A szinkronhangja (Yūki Aoi) jól játssza a szerepét (Victorique :P).

    Egyébként tetszik a történet (már ami az anime változatban van, a másik egyelőre ismeretlen, így ahhoz nem tudok viszonyítani), akció, romantika, vámpírok, vérfarkasok, yeah. :D Bár 1-2 dolgot azért sajnálok, hogy nem dolgoztak ki jobban, elvesztek, fölösleges eseményekké váltak, komolyabb jelentőségük végül nem lett. Aztán meg ha van romantikus szál, lehetett volna valamivel komolyabb is (bár ez talán még elmélyül később), persze itt nem nyálas izére gondolok.

    Ebből a "szakaszból" (mármint első évadbúúl) is egy jó 24 részes sorozat kellett volna, jobban megértetve a nézőkkel, hogy most mivan, biztos jobb lenne. Mindenesetre várom a folytatást... [7/10], de lehet még ebből jobb is, csak ne szúrják el a folytatást.

    Ja, és jó a zenéje is. :)) OP+ED, az OST-ben is voltak jó darabok.

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz unclefucka #7384 üzenetére

    Szegény Mio-chan, ha meglátna egy ilyen képet... :DDD

    Nekem meg puddi-puddi rémálmom lesz....

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Darth_Revan #7392 üzenetére

    Ezek az árak... O.o
    Mennyire tudsz japánul? :))

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Tüzi #7395 üzenetére

    Ahogy a videóban is, csak ennyire lenne abszurd, ha megjelenne a való életben előttem egy ilyen lufifej 3D-s akármi. ;] Így azért ijesztő.

    #Darth_Revan: Akármennyire is tudnék japánul, még ha lenne is sok pénzem, nem tudnám elképzelni, hogy Bleach DVD-re költsek ilyen sokezret. No persze ízlések és pofonok, ahogy mondani szokták. Bár ha belegondolok, ha tényleg egy vagyonos ember lennék, meglehet, hogy simán bevásárolnék a kedvenceimből (kisebb, elzárt, valóra soha nem váló fanatizmus), HA legalább angol felirat társulna hozzájuk. Máskülönben csak akkor, ha kiválóan beszélném a japánt, de az meg... :))

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Tüzi #7399 üzenetére

    Nem, valahogy a paróka sem vonz. :DDD

    #jahrn: Eh, akkor ezt is feltehetem a be nem fejezett, és végül abbamaradt animék listájára? Denpa Onna, Berserk, Trinity Blood, Guin Saga, Vampire Knight... mondjuk némelyikre talán még van esély, de nem találtam egyikről sem biztató információt. Aztán van még néhány, amihez jöhetne valami újabb évad: Nyan Koi!, Highschool of the Dead... Rosario to Vampire :P Simán el tudnék még képzelni pl. újabb To Love-Ru, Hyakko évadokat is. :U

    Fene, pedig kár lenne érte...

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Synthwave #7404 üzenetére

    Azt még nem láttam, így nem is vettem számításba. :P Elég hosszú még a (felírt) megnézendő animék listája, s valószínű azok között is előfordul még, hogy nincs vége, vagy csak simán jöhet még belőle évad, mert jó. Szóval még nem tudtam túl sokat megemlíteni. :)) 45. db van még abból, amiket itt ajánlottatok (szent ég, most így belegondolva, néhány hónap alatt túl vagyok a felén...), aztán Myanimelist-en is tettem már be jó sokat a "Plan to watch" részlegbe (úgy ~25-öt), és még ki tudja hány százig nem fogom megunni. ;]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Darth_Revan #7408 üzenetére

    Na, jó hallani. Ez esetben felkerült a még nem befejezett, ám biztos folytatásos listára. :DDD

    Ilyen nincs, hogy valamilyen formában tényleg beleálmodtam alvástekervényeimbe a puddi-puddit............ :W Mondjuk nem rémálom volt, csak valami zavaros izé, már magam sem tudom mi, de a puddi-puddi még mindig kísért. O.o Egész nap ez megy majd a fejemben... kell valami, ami elűzi. Problem?

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Crystalheart #7416 üzenetére

    Ezért is örülök, hogy a Kanon után nem néztem meg szinte rögtön a Clannad-ot, vagy Air-t... Kellenek más típusú darabok is, még ha dráma is, az se legyen már szinte ugyanolyan. Clannad-ig még mindig tervezek jó pár ökörséget, szóval az még odébb lesz.

    K-ON!!-t befejezem, Fruits Basket, Baka to Test to Shoukanjuu... ;] aztán következő komolyabb darabnak a Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora-t vagy a Higashi no Eden-t tervezem, kíváncsi vagyok rá. :U
    Az utóbbiból ezt érdemes-e megnézni a sorozat után? Vagy kb. tényleg ugyanaz ("A re-editing of the 11 television episodes of Higashi no Eden."), kevesebb jelenettel? Mert ha nem mutat semmi újat, kihagynám.

    #unclefucka: Nyan Cat ütött, még nem láttam. :DDD Az még jobban, hogy 10 órás... omg. Ennek a szaxofonos csávónak kéne a fejemből kivernie "Puddi-démont"? 2 percig hallgattam, hát, nem sikerült neki. :)) Reggel óta többször hosszú percekig puddi-puddi ment a fejemben, meg eszembe jutottak azok az állat japó fejek. 3 órás rajz közben nem győztem hallgatni a Canon-t, meg egyéb fülbemászó zenéket, hogy kiverjem a fejemből a puddi-puddit. Vajon hány napig fog még kísérteni...? :DDD A hackelt képpel együtt............ :W

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz F34R #7437 üzenetére

    No-no, azért a spoilerekhez tessék egy figyelmeztetést írni, nem biztos, hogy mindenki el szeretné olvasni véletlenül (van itt olyan is, aki még egészen az elején tart), hogy mi történik majd később, s esetleg kíváncsi még a történetre, mi lesz pölö ~250 résszel később, akár filler, akár nem (volt itt végkifejlet spoiler is). A "SPOILER" felirat sosem árt.

    #phoenix64: Nem tudom, hogy a Black Lagoon az akción kívül milyen kategória, mi lesz a vége, még nem láttam. Az Elfen Lied-ben viszont van sok vér, kevés akció (de azért van rendesen, csak nem akció-orientált), de inkább ilyen lelki terror (dráma, nem is kicsit.) Érdemes lelkileg felkészülni rá. :) Egy 100-as zsepikészletet esetleg készíthetsz. :DDD Egyébként mindenképpen jó választás. Ja, és érdemes egyszerre ledarálni mint a 13+1 részt - aztán később elolvasni a mangát.)

    Arra figyelj, hogy ha vígjátékokat nem is akarsz nagyon beiktatni a napirendedbe - ami szerintem nagy hülyeség :((( -, a drámákat ne egymás után pakold be, mert... egy az, hogy sok lenne, érdemes rajtuk elgondolkodni, másik meg, hogy ha olyan az ember lelkivilága, nem biztos hogy be tudna fogadni ennyi töménytelen torokgombócot. :)) Pl. Elfen Lied után Angel Beats!-et semmiképp. Talán eleve az Angel Beats!-el kéne kezdeni, az valamivel könnyedebb, bár elég... na csöndben maradok. :)) Nézd meg őket, de valamit iktass közéjük. (Péel: Howl's Moving Castle most így elsőre. --> (I)A vándorló palota(/I) - merem ajánlani magyar szinkronnal, sok szereplőnek messze jobb a hangja, mint japánul és a szinkronrendezés is szerintem nagyon jó lett, akár egy (I)Walt Disney(/I) produkciónál.))

    #Crystalheart / hoffman_ : Win7-en MPCHC-hez nem feltétlen kell plugin, szabadon lehet feliratot késleltetni, sok százezer ms-ig, akár mínuszba is. Bleach-hez meg indavideo, vagy azaz, angol felirattal. Vagy pedig Google a barátod, van is itt egy működő torrent az egybe 52-23. részhez (bár gondolom már túlestél rajta).

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz phoenix64 #7442 üzenetére

    Közben ment egy kis szerkesztés az előző hsz-be. Aztán érdekes egy dőlt betűs rész lett, ezt nem tudom hogyan produkáltam. De lejárt a szerkesztési idő.....

    Ha az Elfen Lied nem hat meg (nem feltétlen szükséges ténylegesen elbőgni magad, elég a finom torokgombóc is), akkor majd a Kanon meg fog. És biztos vagyok benne, hogy vannak még durvábbak is, vagy legalább hasonlóak (csak én még nem láttam mindet, de már volt említve jó pár).

    Esetleg Berserk (igaz, más kategória; ebbe van akció, idétlenül piros vér is, bazi nagy kaszabolóeszköz, sok harc, várostromok, politika, némi szerelem, ami nincs "túlzásba víve", szóval neked talán pont megfelelő lenne, szóval jóféle...), annak a végétől te magad is berserk leszel (by Psych0). ;] Egyébként nagyon jó, csak az után is valóban érdemes elkezdeni olvasni a mangát, a sztori is folytatódik (ezáltal "némileg" lenyugszik az ember :DDD ), meg egészen más. Később majd jöhet egy Neon Genesis Evangelion + EoE, Chrno Crusade. Stb stb, már mind volt mondva.

    Ezek közé tölteléknek itt van néhány könnyedebb, vagy komolyabb hangvételű, esetleg (!!! mert nekem nem tetszett) nem annyira jól sikerült (de nem feltétlen annyira rossz) alkotás:

    Cowboy Bebop - van akinek tetszik, sokan alapműnek tartják :U , nekem annyira nem jött be.
    Guin Saga - bár lenne folytatás, egyébként nagyon jó fantasy történet (talán kicsit unalmassá válhat, szerintem érdemes kicsit lassabban haladni vele).
    Chaos;head - ahogy a címéből is kikövetkeztethető, kissé ilyen pszichológiai, zavaros dolog, de jó volt, szerintem érdemes egyszer megnézni, még ha kedvenc nem is lesz.
    Speed Grapher - akció, romantika, dráma, pszicho... nekem tetszett. :)
    11eyes - Hát, hogy miket ki lehet hozni egy eroge játékból, azért nem semmi. :DDD Érdekes volt, talán egyszer, tölteléknek jó lehet.
    Highschool of the Dead - iskolás, zombihent, vér, akció bazisok (viszont gyakran sajnos idétlen és túlzott ecchi, fanservice van benne, ami alaposan elrontotta számomra az összképet). Egyébként a jobbak közül való (kb. bármilyen húdehíres zombifilmet lealáz). Komoly sztorit azért ne várj, igazából még be sincs fejezve), de ha minden igaz, lesz második évad. (Erre volt utalás is az amúgy nagyon semmilyennek és fölöslegesnek mondható OVA epizód végén.)
    Blue Gender - apokalipszis, mecha, romantika, vér, durvulás, unalom, érdekes sztori. Megnézésre csak azért ajánlanám, mert szerintem csak én vagyok ennyire finnyás. :) Bár szerintem a nagyságrendekkel jobb animék után nyilván senkinek sem tűnhet egy ilyen se valami kiemelkedőnek.

    A vígjátékokat viszont kár lenne mellőzni. Nem egy kihagyhatatlan, szinte kötelező darab van. És még én is csak keveset láttam. De ezek közé eleve kellenek is a levezető hülyeségek... nem hiszem el, hogy nem szeretsz röhögni. :U Felül írtunk már párat, csemegézz...

    #Ijk: :DDD
    Most hogy mondod... Kell ezekhez "némi" szellemi fejlettség, egyébként nem igazán lehet értékelni őket. "Megnéztem, hááá' jó volt, ja, izé, következőt, holnapra el is felejtem..." azt csókolom, hát az milyen már... 18-20 év körül a minimum (és lehetőleg értelem), ez alatt max. háborúban edződött fiataloknak. :))

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Darth_Revan #7449 üzenetére

    :C

    #[oWn]f4te: Darth_Revan jól mondja: nem baj ha van (bár a dinnye méretű és zászló módra lobogó gázgömbök, amik Neo (Matrix) módjára kerülik ki a lövedékeket engem kiborítottak, elég idiótának, sőt mi több, szánalmasnak hatottak), de bizony, >>"tudják már a helyét"<<.

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Enszuke #7452 üzenetére

    Nem hiszem, hogy ha leírom, hogy egy dráma szívszorító, az spoiler lenne. Dráma. Függetlenül attól, hogy végül hepiend, vagy tragikum lesz a végkifejlet, még lehet lélektipró, s egy jó dráma többnyire az is. Ennyiből már egy vígjátékról se lehetne elmondani, hogy besírsz a röhögéstől, mer' olyan poénok vannak benne, mert akkor "elveszik a varázs", tudod mire számíts. Egy drámának eleve nem az a lényege, hogy minél zsebkendősebb, tragikusabb legyen? Ha valaki elkezd egyet nézni, szerintem ezzel tisztában kell hogy legyen. :U

    #[oWn]f4te: Ja bocs. Mini Tepsi jobban bejön, mi? ;]

    Mina Tepes

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Ijk #7460 üzenetére

    Hát ő miből? Lehetne akár a Kanon-ból is, de nem ismerős.

    #Darth_Revan: Be is jelentették valahol, hogy nem fognak csinálni? Én azért még reménykednék... :U (Mini Tepsi fájdalmas egy agyszüleményként született meg, először magam is kiakadtam, hogy "jééé és tényleg, LOL". :DDD)

    #F34R: Nem fogod megbánni. :)) 21-24. részekből a Director's Cut verziót nézd meg. Ugyanaz, mint az eredeti, csak sok kimaradt jelenettel. Ezekhez van magyar felirat is... vagy ha angol felirattal nézed, akkor úgy ahogy van, szedd a 2003-as remastered editiont - elvileg abban is van néhány kimaradt jelenet - majd Director's Cut befejezésnek.

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz bozont #7467 üzenetére

    Képtelen vagyok megjegyezni ezeket a fejeket... egyik se igazán egyedi.

    #Crystalheart: Ugyanolyan, mint az összes többi, tepsiszemű gnóm. Makoto...? Eh tényleg... a sztori akármennyire is tetszett, a fejek 90%-a nem maradt meg bennem. De ezek szerint mégiscsak jól tippeltem, hogy Kanon. :DDD (na meg ha előbb tudom a "kitsune" jelentését, se perc alatt rájövök... De ezek a fejek.... O.o )

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Ijk #7472 üzenetére

    Most hogy mondod.... jééé, ott egy csengő! :DDD Ha nem szólsz, nem veszem észre. Úgy néz ki nem néztem meg eléggé azt a képet....

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Darth_Revan #7475 üzenetére

    Egyre megy az összes tányérszemű. :P Nekem elsőre egyáltalán nem ugrott be. :B Ez kb. ugyanolyan, mintha most elém raknának 10 anime hapsi főszereplőjének a képét, nyaktól fölfelé, valószínűleg ugyanúgy nehéz dolgom lenne, mert többnyire azok is szinte egyformák.

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz phoenix64 #7492 üzenetére

    A lényeg, hogy tetszett. :) Akkor már megérte megnézni.
    Most, hogy vérből már egész edzett vagy, jöhet egy kis Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan. (+2. "évad") levezetésnek ;] Össz. 12 rövid epizód, hamar át lehet rajta esni.

    (#7487) hoffman_ : +1 Yoruichi-sama-nak a lolik ellen. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz phoenix64 #7496 üzenetére

    Naruto-t az Elfen Lied elé sorolni... majd felnősz te is. :DDD (Mennyi idős is vagy?)

    Jó is a Hellsing U., csak még várunk a 2 befejező epizódra. Ha minden igaz, annyi lesz.
    Mondjuk én meg az angol szinkronos 5-7-re, mert úgy kezdtem el nézni, majd a későbbi maradék 3at is angolul szeretném megnézni, mert szerintem (!!!) veszettül jó Alucard hangja... igazi pszichopata - mint a sima Hellsing-ben a magyar hangja - s nem utolsó sorban a többi szinkronhang se olyan rossz, mint az átlag angol...

    #Darth_Revan: De könyörgöm, mi ez? Perverz fankép csupa vénségről (Orihime persze kakukktojás) ;] . Nálam eleve az antiloli nem a kosárméreteknél kezdődik, hanem az életkornál - nem, a full deszkák és Mini Tepsi féle vámpírok sem érdekelnek igazán. :DDD

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz phoenix64 #7500 üzenetére

    Talán várnod kéne még kicsit ezekkel (Kanon, Madoka, Neon Genesis Evangelion, és a többiek) és több seinen darabot beiktatni a napirendedbe edzésnek, nem a legjobbakkal kezdve.

    A drámát nem azért kell nézni, hogy emózhass egy jót. -.-'

    #bozont: A felére nem mondanám meg, hogy 18+, olyan gyermetegnek vannak megrajzolva. De azért +1 az érettek javára. :DDD

    #hoffman_ : Az első kettő miféle hibrid monster...??! :F
    Nesztek, eredeti rajz, felfújás nélkül:

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Darth_Revan #7507 üzenetére

    Nem akkor öregszenek/nőnek, ha alszanak? Ezzel több poén is volt már, de nem tudom, hogy van e valóságalapja a lelkek világában. :)) (Hitsugaya-val meg mi a helyzet? Gyerkőc.) Az is lehet, hogy ahogy halálistenek lesznek, már nem nőnek tovább... nem láttam még egy shinigamit sem egyenruhában felnőni. :U (vagy csak nem emlékszem rá...)

    #bozont: Neked képgyűjteményed van? :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Darth_Revan #7511 üzenetére

    Ukitake-ék öregedtek? Azt hittem, csak a hajuk nőtt meg... :P Tényleg érdekes ez az idősödés dolog. Mangát nem olvassa valaki, nincs erre valami utalás benne?

    Yachiru-chan shikai-a pedig az, hogy nézi Kenpachi-t harc közben, és van bankai-a is. Szurkol Ken-chan-nak. :))

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Darth_Revan #7513 üzenetére

    Az csak nagy lélekenergia. :DDD
    Egyszer eljön az a nap is, mikor harcol egy jót, úgyis lesz még legalább 2-300 rész, főleg ha még lesz egy rakás filler chapter is. Én is régóta kíváncsi vagyok rá amúgy, mert eddig.... :))

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Darth_Revan #7515 üzenetére

    Kyōraku. :C
    Komolyan nem vágom hogy is van ez. De szerintem ne is menjünk bele mélyebben, mert a végén akaratlanul is ellövünk valami spoilert.

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz bandiras2 #7527 üzenetére

    Ezmiez, Paprika? Olvastam róla egyszer egy rövid bemutatót, állítólag jóféle beteges, boncolgatni való sztorija van (rémálom ez a trailer is :DDD ), fel is van rakva a listámra, csak még azért várok vele. :)

    ________________

    Baka to Test to Shoukanjuu:
    Ó, te szent ég! 13 résznyi tömény agymenés. :C
    Sztorija nem igazán volt az egésznek, bőven átlagosnak mondható, a karakterek szintúgy, viszont a rakás egymás utáni fájdalmas poén bőven kárpótolt érte. Ezek jellege persze néha ismétlődött, de szerencsére mindig úgy lőtték el őket, hogy nem váltak unalmassá. (Onii-chan no Koto-val ellentétben...) A rajzok jók voltak, sőt, igazán egyedi megoldásra találtak ami a háttér "kidolgozását" illeti általában. :U Remekül élveztem az egészet, szóval... jó volt! :K
    [7/10]

    Van még egy néhány perces ONA (Christmas Special), meg egy Baka to Test to Shoukanjuu Ni! (2. évad). A specialt még ma szerintem megnézem, a második évaddal viszont várok egy kicsit (nincs is minden részhez kész a magyar felirat), jó lesz későbbi tölteléknek, amúgy is csak agymenés (a jóféléből persze). Aztán létezik még egy 2 részes Matsuri OVA is. Ezt kronológiailag hová lehetne tenni? Első/második évad elé, közé, utána...?

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Máté94 #7529 üzenetére

    Egyáltalán nem félek tőle, csupán van egy felállított (bár néha változó) prioritási sorrendem. :)

    "...nincs is minden részhez kész a magyar felirat, mert még nincs vége az évadnak" Ez lemaradt. :DDD Szeptember végéig még van időm másra is legalább.

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora (Looking up at the Half-Moon):
    Na az ilyet szeretem. :') Nagyon megindító, bájos történet, és a vége... khmm, csitt.
    Azt sajnálom nagyon, hogy a végéhez érve rövidnek éreztem. Igazán megtoldhatták volna még néhány résszel, mert maradt egy két kérdés néhány mellékszereplővel kapcsolatban (bár sztori szempontjából nem sokat számít), meg úgy egyáltalán. Bár így is torokgombóc volt 6 részen keresztül.

    Egy karakteren kívül (akit nagyon utáltam, Akiko barátnője) mindenki szerethető volt, a főszereplők személyisége meg kifejezetten tetszett. A rajz szép volt, igazán "realisztikus" ábrázolásmód (arányok), és ezt szeretem. A zenék nagyon jól illettek a jelenetek alá, szépek voltak, bár mély nyomot nem igazán hagytak bennem (talán mert rövid volt, kevésszer hallottam). Viszont az OP és ED......... aaah. :R Ezeket viszont szigorúan csak a sorozat után érdemes megnézni, mert amúgy teli vannak "spoilerrel" (ezt állandóan eljátsszák, már le is szoktam arról, hogy megnézem őket, mindig a befejezés utánra hagyom).

    Élveztem (engem meg is ríkatott kicsit --> hisztériás nyomorék vagyok, ez van :DDD ), szóval mindenkinek ajánlani tudom, aki egy nagyon szép drámára vágyik. [9/10]

    SPOILER:
    Ennél szebb véget nem is írhattak volna hozzá. A sorozat befejezése végül happy end, viszont Yuuichi-ék későbbi élete már nem feltétlen lesz olyan felhőtlen... sőt. Szomorú tudni, hogy mi fog történni, ugyanakkor a készítők meghagyják az emberben a 'reménykedés' lehetőségét, s elképzelhetünk akár egy csodát, egy boldog véget is. De... ehm... velem ilyen történne, kikészülnék.
    SPOILER END

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Psych0 #7535 üzenetére

    Nincs lefordítva angolra?
    Egyébként tényleg nagyon jó, jelenlegi top 10-be került ezzel a pontszámmal. Azért durva, A vándorló palotán kívül az összes dráma. :DDD

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Synthwave #7538 üzenetére

    Szent ég... :DDD
    Ha már loli, akkor Wendy minden mennyiségben, egyéb perverzióktól mentesen. ;]
    02, 03, 04, 05, 06, 07, 08, 09, 10. :P

    Fairy Tail

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz hoffman_ #7553 üzenetére

    De ez már megint perverz fanart, az eredeti rajz nem ilyen. :W Ki tudok készülni ezektől... szegény Yoruichi is.

    :DDD

    Amúgy tényleg, kevés az olyan anime, amiben a nők nőnek néznek ki, és nem 15 éves lányoknak (az amúgy 15 évesek meg túlfejlett 13-nak) és ha mégis, akkor nem épp az idióta tanár a szerepük. A Bleach ilyen szempontból jó, bár "néha" túlzásokba is esnek (Pölö Matsumoto...).

    Komolyabb darabot tudnátok mondani, ahol az arányok felnőttesebbek a main karaktereknél? => Díjazom, ha nem középiskolásokról, illetve lufifejű egyetemre felvételizőkről szól. Megnéznék több ilyet. (Eddig nem sok volt a listából... 80% iskolai élet, s kezdek "ráunni", kellene valami változatosság.)

    Misato

    #bozont: Edo-Wendyvel óvatosan, az már SPOILER. :)) Amúgy sorozatban ütött rendesen. :DDD
    Erza-t én is akartam hoffman_ kollégának válaszként, de megelőztél. :)

    Jah és ha már Edolas (avagy nem), SPOILER: Katt. :K

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz #59620352 #7556 üzenetére

    Én úgy általánosságban írtam, hogy legyenek kulturáltan megrajzolva, nem mintha rajzokra izgulnék. :DDD Amúgy ja, az ilyen átlag hárem anime elég irreálisnak tűnik az itteni élet után, valsz. az is. :U

    #Darth_Revan: Én úgy vagyok vele, hogy egy jobb 2 órás dráma filmben. Csókolom. Egyébként igen, nagyon sok mindent ki lehetett volna még hozni belőle, a végétől folytatva a történetet. Bőven lehetne itt még dráma... De azért nekem nagyon tetszett így is. :)

    No de azért kevesebb "spoilert", mert a végén elmegy a többieknek a kedve a megnézésétől. :DDD Meg a "mint tudjuk ki" már nekem is spoiler, remélem nem a Clannad-ból, mer' így már nem lesz "poén". (Bocsi, szőrszálhasogató kedvemben vagyok.)

    #Crystalheart: Gambatte kudasai! :))

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Crystalheart #7562 üzenetére

    Ugyanez velem, csak gőzöm sincs melyik animével kell most jó pár napot (hetet, hónapot, amíg elfelejtem) várnom.

    #jahrn Ez a girls w guns ez valamiféle összefoglalónév? Ez egy világ neve, amiben több sorozat is játszódik, vagy egyszerűen csak egy műfaj? Ebből nekem ez utóbbi jött le. Mindenesetre ezt a trilógiát felírtam, kíváncsi vagyok rá. Az se baj, ha a szereplők "laposak", legalább nem a bluggyanásokról szól. A misztikumot meg amúgy csípem. Viszont... ha a középső elvileg kihagyható, akkor nem összefüggő a történetük? :F

    #Darth_Revan: Rákattintottam a linkre, megláttam a címét, be is zártam. :DDD Majd ha megnéztem a sorozatot.

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Darth_Revan #7565 üzenetére

    Szóval poénspoiler, én azért a sorozatra hagyom. :)

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz hoffman_ #7568 üzenetére

    Talán 3-nál, vagy 4-nél nem látok "tuningot", a többinél erősen észrevehető. O.o Szegények.

    #bozont: No, feltettem őket a listára, s valamelyiket rögvest be is iktatom a következők közé. Ez a Juuousei most így elsőre szimpatikus is.

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz hoffman_ #7571 üzenetére

    Helyesbítek, nem látok >>akkora<< tuningot. Eh, ez a kép úgy ahogy van, számomra kuka. :DDD

    _______________

    Fruits Basket:
    Végeztem ezzel is. Háááát... bishounen hadsereg sokszor női hanggal megáldva, extra shoujo sztoriba beágyazva. Mindennek ellenére tetszett, jó volt. A végére be is komolyodott kicsit, de ez a hatás ahogy jött, úgy el is ment. Inkább vígjáték ez, kevés romantikával megfűszerezve (vagy mégse?). Nagyon sokat röhögtem rajta, ugyan nem egy To Love-ru ez sem, de nem is az volt a lényeg. Részben le is lett zárva, de többet vártam (kapcsolatok terén pl). Én még bőven folytatnám a történetet, mert így egy csomó dolog értelmét vesztette... Aztán felvezettek egy rakás jó karaktert, jó háttérsztorival, szerepeltek 1, jó esetben 2 részig, aztán velük kapcsolatban többé semmi. :F Mit lehet tudni így ~10 év után, lesz folytatás?
    [7/10], mindenképp érdemes megnézni, azért jó volt.
    "GOOOMEENNNASAAAAAIIIIII!!! :Y" <<- Legjobb. :C A másik meg Ayame.

    #F34R: Se nem lapos, se nem aránytalan tejcsárda, erős középméret, oszt helyben vagyunk. :DDD De azért inkább lapos legyen (ne loli), mint léggömbduó.

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Darth_Revan #7582 üzenetére

    Szerelmi szál kb. ugyanott van, mint Naruto-ban. Kb. sehol. Shounen, ráadást hosszú, majd a legvégére benyomnak valami otrombaságot, aztán ki-ki örüljön. Addig meg vélhetőleg kihagyják amennyire csak lehet (sajnos), vagy 100 részenként történik valami fejlődés.

    #Crystalheart: A költő művész hozzászól. ;]
    Most meg a nem az (én) hozzászól.
    Nekem nem sok bajom volt a main hapsi karakterrel, dacára annak, hogy tényleg nem csinált sok mindent. Mondjuk el bírtam volna viselni egy határozottabb fazont is (Kanon), akinek több beleszólása van a dolgokba. Kouta-nak is volt némi, de valóban nem túl sok. Elindított valamit, aztán "sodródott". Viszont a befejező részekkel tényleg megmagyarázódik minden, szóval én "megbocsátottam neki". :DDD Nekem szimpatikus volt, nem idegesített, egy kedves emberke, aki nem egy földbe döngölendő Itou-kun (School Days) vagy Shinji-kun (NGE). Innentől kezdve több nem dolog nem igazán érdekel.
    A vége viszont kicsit engem is zavar (azért jó volt, bár amolyan Inception credits utáni feeling), de olvasom a mangát (szép lassan), az elvileg továbbviszi a sztorit valamennyire (!). Kíváncsi vagyok mi hogy lesz.

    (Eddig jó, kb. ugyanaz mint az anime, csak a rajz nem jön be... olyan, mintha az összes szereplő vérszegénységben szenvedne, és majdnem összeesnének tőle --> halál szerencsétlenül néz ki mindenki. Érdekes. Viszont az marhajó, hogy Kouta-nak olyan hangot képzelhetek el, ami nem zavaró és nem "uh-uuooaahh". :)) )

    _____________

    Appleseed (1988):
    :Y
    Érdekes volt. Eszméletlen oldschool grafika (majdnem, mint Vampire Hunter D-nél), nagyon idióta karakterábrázolásokkal. Nagyhasék és nagymellkasék, valamint hiperszélesvállék (vállszélesítő lenne? nem.), picifejék gyülekezete. Mindenki deformált úszóbajnok, még a nők is. Ez még hagyján, de némelyik karakternek szörnyen ijesztő feje volt. Eh, eddig azért sírtam, mert a karakterek lufifejek többnyire, de ez meg már túlzás. :DDD Az art maga is egész egyszerű volt, nem volt különösebb baj vele. Szóval... érdekes, de hát régi, ez van. Nekem nem jött be a rajz.

    Meghallgattam az angol szinkronját is, ami szerintem egész tűrhető volt (kimondottan a jobbféle), de a felirathoz képest olyan szinten mást mondtak, hogy zavart az egész, inkább néztem japánul. A zene jó volt.. 80-as évek feeling végig, ez tetszett. A sztori meg inkább rossz volt, mint jó, amolyan... átlagos rendőrsztori, kicsit unalmasan, régi elképzelésekkel megvalósított sci-fi. Az a technológia. :DDD Összességében tehát, nem tetszett annyira, remélem a későbbi CGI-k azért valamivel többet nyújtanak majd, végtére is az alapötlet tetszik. [4/10]

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Darth_Revan #7593 üzenetére

    :Y
    Ez valóban jó hír. [lehetséges SPOILER!!]
    Legalább magyarázatot kapok az utolsó képkockára (ami bár nem volt annyira érthetetlen, de azért "wtf, mos akkor lesz folytatás?" kategória). De hogy lesz annak továbbra is az a címe, ami? Ehm, néhány év múlva csak kiderül. :U

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Máté94 #7596 üzenetére

    Érteni értem, csak úgy lett befejezve, hogy [SPOILER] AKÁR még lehet folytatás is. Kíváncsi vagyok, hogy ha valóban lesz, mit hoznak ki belőle. :U Ha meg esetleg rossz lesz, akkor le kell tojni, mintha nem is létezne.

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz phoenix64 #7617 üzenetére

    Úgy van, drámának Kanon, Clannad (bár ez utóbbit én még nem láttam), valamint:

    Chrno Crusade (ennek a magyar szinkronja se rossz)
    Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora
    Mahou Shoujo Madoka Magica

    etc.

    Viszont bolondság lenne ezeket egymás után végignézni. Helyedben én most néznék valami nagyon ütős vígjátékot (pl. Sunabouzu, To Love-Ru, Lovely Complex, Rosario to vampire, Kore wa Zombie Desu ka, Love Hina, Hyakko, K-ON!, etc...), vagy valami egyszerűbbet, mégis komolyabbat (Fractale, Chobits - bár ez utóbbi vígjáték is, de nem az agyatlan kategória). Aztán olvass vissza néhány száz hsz-t, kb mikor betévedtél a topicba, az előtt egy hatalmas ajánlási hullám söpört végig a fórumon, ha még nem tetted meg, érdemes kezdetnek onnan válogatni.

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz phoenix64 #7621 üzenetére

    Tényleg nézz meg 1-2 vígjátékot, mert nem tudod mit hagysz ki. Azért nem nézni meg egy vígjátékot, mert nem élőszereplős, szvsz, elég nagy blődség. Ugyanúgy megnézel egy drámát rajzfilmben, akkor mi a különbség? Vígjátékokban meg valóban, sokszor sokkal többet kapsz, mint egy átlag filmben. (Persze filmben is vannak nagyon ütős darabok, ez nem vitás.)

    #Darth_Revan: Seto no Hanayome-t azt még nem láttam. A listán van, de elvileg még meg kéne néznem a Terminátor 2. részét is hozzá, hogy igazán üssenek a poénok (meg talán még sok mást is, de ez az egy biztos), csak még arra se vettem rá magam. Nem is baj, ha az ilyen hiperállatságot későbbre hagyom, mondjuk majd egy Clannad után levezetésnek tökéletes lesz. :))

    (#7624): Louis de Funès, Bud Spencer & Terence Hill filmjei? Igazi klasszikusok. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Darth_Revan #7627 üzenetére

    Hát, van olyan, én vagyok rá az élő példa. :K Az elsőt is csak néhány hete néztem meg (jóféle volt, főleg a stop motion-os Terminátor ;] ). Megvan egyébként a 3 és a 4 is, mindenképp megnézésre kerülnek majd egyszer.

    #phoenix64: A legtöbb animéhez azért van magyar felirat [UShop; AA; AG; forrásnak], a többségük szerintem egész korrekt is (érthetőség szempontjából... hogy mennyire pontos a fordítás, arról sajnos nem tudok nyilatkozni, japán tudásom jó ha van 1-2%. :)) ). Mindenesetre ha tudsz angolul, elvileg érdemesebb úgy nézni őket.

    Ncore mellé még: BakaBT, NyaaTorrents, vagy végső soron Google, de többet le lehet tölteni az AA oldaláról is.

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Máté94 #7630 üzenetére

    Amióta tudom időzíteni a feliratot, már nem érdekel milyen verziót szedek le, a lényeg csak a képminőség. :)

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz phoenix64 #7638 üzenetére

    Én is, de ez még rajtam is túltesz. :U

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz phoenix64 #7661 üzenetére

    Angel Beats! OVA-t megnézted? Garantált szakadás... :))

    #jahrn: K-ON!! második évad nekem bejön, igaz, még csak 6. résznél járok (s lassan is haladok, mert kell tartogatni a moe moe kyuuun áradatot későbbre is). A mangát azt nem olvasom, ahhoz nem tudok viszonyítani, de nálam vígjátékok közül az legjobbak között van az első évaddal egyetemben. :DDD

    #Darth_Revan: Ezt a Family Guy-t lassan tényleg el kéne kezdenem nézni... nyáron láttam belőle 3-4 részt zsinórban, nagyon beteg. Amerikai fater után az ilyenek mindig jól jönnek. ;]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák