Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz Móci #8179 üzenetére

    US oldalán az OVA-k közül csak 2-höz van még felirat, így el se kezdtem. Meg láttam, hogy valami rövidebb alter verzió. Gondolom a "rendes" sorozatot akkor már nem is fogják folytatni...?

    A Lotte OVA-t én megnéztem a "troll csapat" jóvoltából, és különösebb kivetnivaló nincs szerintem a munkájukban. De azért fordítsd le te is, hogy teljes legyen a munkád! :DDD

    #Máté94: Az a rész pl. tényleg érdekesre sikerült, kár, hogy végül nem sok értelme lett a történet szempontjából annak se. Csak a spec. epizódban volt rá utalás.

    #[oWn]f4te: Ez az Aishiteruze Baby a leírásod alapján tetszetős. Néha érdemes is betennem néhány shoujo-t a sok perverz állatság, vagy épp dráma közé. :U Betettem a megnézendőkbe. Seitokai Yakuindomo... asszem még egy kicsit hanyagolom. :DDD De azért a listán van, szeretek röhögni.

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák