Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • unclefucka

    senior tag

    Ha nekem kellene sorrendet mondanom az első félévi animékre, akkor:

    1. Gosick
    2. Kore wa Zombie Desuka
    3. Onii-chan no Koto

    - A Kami nomi zo Shiru Sekai második évadja csalódás volt az első évadhoz képest, ezzel együtt jó volt. :)
    - A Hoshizora e Kakaru Hashi nekem tetszett, mivel nagyra értékelem ezt a műfajt :B
    - A Freezing ütős volt, mindenképpen ajánlott, aki nem látta (szigorúan cenzúra-mentesen!) :D :B
    - Az Astarotte no Omocha esetében meg nekem voltak (túl) nagy elvárásaim a sztorival szemben és ezért egy kicsit csalódtam benne. (mondjuk az is igaz, hogy most szigorítottak a média szabályozáson Japánban), lehetett volna benne több lolicon :O
    - A Dog Days-ben annyira túltengett a MOE, hogy nem bírtam leállni róla, gyógyír volt a NGE által szétszabdalt lelkemnek. :DDD
    - A Level E meg egyszerűen kellemes kikapcsolódás, rekeszizom-rengető humorral. :C
    - Az Oretachi ni Tsubasa wa Nai-t még mindig nem értem, de nem baj, így is jó ;)
    - A Wolverine, Infinite Stratos, Rio: Rainbow Gate, Yumekui Merry nem igazán hagytak mély nyomot, időtöltésnek kiválóan megfelelnek. :K

    Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

Új hozzászólás Aktív témák