Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oriic

    HÁZIGAZDA

    Na indult ugye szezon, így összeszedtem, hogy én mit kezdtem el nézni. (Plusz pár mondat róluk)

    Seiken Gakuin no Makentsukai

    Kisfiú testébe szület újjá a démonúr. Eredeti terve szerint igába hajtja az emberiséget, csak a Void nevű lényeg időközben a kihalás szélére lökték az emberiséget, egy nagy úszó város maradt csak talpon. Itt van egy suli, nyilván a kölök ide fog járni, meg vannak már most csajok körülötte, szóval ez ilyen tipik hárem anime lesz tippre. Kap pár rész esélyt tőlem.

    Kage no Jitsuryokusha ni Naritakute! 2nd Season

    No comment, Eminence anime folytatás, idióta OP Cid is back, szóval ezt nézzük. :DDD The Moon is Red...

    Mahoutsukai no Yome S2

    Folytatás, Chise és a suli, meg haverok, meg támadók meg stb. Nem igazán tudom így két rész után hova fut ki a szezon azt biztos, hogy lassú még mindig, mint előző évad, de valahogy nézeti magát...

    Frieren: Beyond Journey's End

    A szezon csodája számomra, fantasztikus zenékkel, mélabús depresszív hangulattal sokszor. Ritkán találkozok ilyennel. Az egész sztori ott kezdődik, amikor más anime sztorija véget ér. Vagyis legyőzték a nagy démonlord csávót, a hősök meg elkezdenek kihalni, de az elf csaj lényénél fogva még mindig sokáig fog élni...

    Tate no Yuusha no Nariagari Season 3

    S2-t nemrég újráztam, ez ugye a pajzsos hősös sorozat. Alapból nem vártam, de végül is a második szezon nem volt annyira rossz (teljesen), szóval kap esélyt ez is. Egyelőre még csak bemelegítés van ezzel a rabszolga vásárlós szállal, de hátha kapunk rendesz sztorit is. (a három hülye meg nem hiányzik senkinek)

    Boushoku no Berserk

    Van egy világ, ahol mindenkinek vannak skilljei, de főhősünk egy elég béna képességet kapott. Mindig éhes, bármennyit eszik. Aztán kiderül persze, hogy ez egy OP cucc, mert a gyilkosságokkal ezt csillapítja, közben meg megszerzi az ellenfél erejét is. Ha nem viszik túlzásba a poénkodást, jó kis dark sorozat lehet belőle, lévén a folyamatos gyilkosságokat tolni kell ha jót akar magának a kölök.

    Shangri-La Frontier

    VR játékos anime, amiben a főhős eddig direkt béna játékokat tolt, de most végre god-tier game jut elé (ez a Shangri-La Frontier), amit az eddigi tudását felhasználva azonnal kiaknáz minden pillanatban. Ez egyelőre meh, a madár fejes ad egy poén faktort, ebből bármi lehet, főleg ha a csajból is kapunk, aki kiszemelte magának a srácot. :D

    Saihate no Paladin: Tetsusabi no Yama no Ou

    A 2016-os Paladin folytatása, erről totál elfeledkeztem. Első rész az alapokat hozza csak, bármi lehet belőle, de emlékszem első szezont szerettem viszonylag, szóval ez kiemelt figyelmet kap tőlem.

    Dead Mount Death Play Part 2

    A fordított isekai (ami valójában mégsem az) folytatása. Anno nagyon bírtam a kezdést, aztán nemrég újráztam és rájöttem, hogy kezd leüllepedni nagyon és a folytatás sem túl nagy extra. Főleg így hogy elvileg Polka OP mint a ház, de közben meg ki sem használja ezt (Misaki megölése és visszahozatala volt a legnagyobb tette, meg néhány csontváz és a kezek...), ami roppant idegesítő tudván, hogy az egész várost eltüntethetné a fenébe. :DDD

    Hametsu no Oukoku The Kingdoms of Ruin

    Tipikus fantasy világ, ahol a boszorkányok voltak az emberiség ajándékai. Aztán valami megváltozott, a tudomány átvette a hatalmat, vannak tévék, mobilok stb, a boszikat meg írtják. Ahogy korábban írtam, ha nem viszik el a poénkodós hárem irányba, akkor nagyon jó bosszú sorozat lehet. Kicsit talán tényleg hatásvadász, de szerintem ez itt most direkt ilyen. Aztán meglátjuk, hogy milyen lesz a folytatás.

    [ Szerkesztve ]

    Live-Die-Respawn

Új hozzászólás Aktív témák