Hirdetés

Hirdetés

  • Shadows of Doubt teszt

    gp Vajon mennyire – és meddig – lehet szórakoztató egy véletlenszerűen generált detektíves játék? Végtelen mélységű összeesküvések várnak vagy csak felületes ügyek? Kinyomoztuk, mit is kínál ez az ambiciózus indie projekt!

  • A gépház modding sötét oldala. (rewrited)

    lo RGB? Világítós ventik? LCD kijelző a gépházban?Biztos láttál már ilyet és lehet, hogy használod is de utána néztél,...

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tirexi

    addikt

    válasz Totheground #22336 üzenetére

    Én általában úgy szoktam elemezni egy egy ilyen művet ahogy én azt gondolom tehát hiába írja mondjuk 10 ember, hogy jó ha nekem nem tetszik akkor nem nézem tovább vagy el sem kezdem.
    Sok olyan elemzést láttam már itt ami az enyémmel teljesen ellentétes. De hát mind mások vagyunk és ez jó is így.
    Na meg láttam már olyan elemzést is amit egyszerűen nem is értettem meg. :DDD
    Ilyen virág nyelven írta vagy nem is tudom. (vagy túl elfogultan)

    Egy animénél viszont számít nálam valamilyen szinten a karakter grafika tehát általában azt nem nagyon nézem meg ahol az arc és szem aránytalan. Most nem találok olyan képet de többet is láttam már. A régebbi animékre illik ez a leírás talán.

    Nekem pl annyira a túl LOLI kategória sem jön be. Oké az ha van egy-egy ilyen karakter elszórva azért, hogy fokozza a hangulatot, de amikor csak ilyen gyerek zsivajból áll az egész az így eltántorít. :D

Új hozzászólás Aktív témák