Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fabokf

    tag

    Jómagam már minimalizáltam az egyszerre mobil eszközökön levő játékaimat, így átlagban napi max 2 óra elég nekik, hogy mindben elintézzem a kötelező minimumot...viszont event idején ez simán felugrik 4-5 órára is :D nálam a Fate Grand Order az, ami a legtöbbet rabolja, 3 fiókkal tolom (a kezdő japán és az angol tableten van, egy nyert japán meg a telefonon :D )....ez a széria az nálam, ami eszközről eszközre vándorol már kb. 4+ éve :D tabon emellett fenn van az Arknights (egy érdekes kis tower defense cucc), meg a Baldur's Gate EE, telefonon meg az AFK Arena és a DB Legends, ami még állandó (előbbit kicsit több, mint fél éve nyúzom, utóbbit szintén indulás óta :) )
    Az érdekesebb újoncokat telefonra szoktam felpattintani, aztán vagy megmaradnak huzamosabb ideig, vagy 48 óra múlva törlés (most a Seven Deadly Sins járt így...jopofa, meg minden de egyre kevesebb idő jutott rá...plusz az új event mocsok húzása-nem lehet kimaxolni, mert ahhoz ki kéne pörgetni mind3 új hőst...na ez a megspórolt 210 gyémántomból egyszer se jött össze- pöttyet felbosszantott), ennek fényében van fenn az AnimA, illetve sokadjára a Honkai Impact 3, ami talán most kezdi megmutatni magát úgy igazából...már 3x nekifutottam korábban de mindig félredobtam rövid időn belül, úgyh az, h már 3 hete a telefonon terpeszkedik, kész csoda :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák