Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hali mindenkinek.

    Nem vagyok benne biztos, hogy ez a legjobb topik-e a kérdésemre, de ha nem akkor kérlek csak irányítsatok át máshova!

    Google sync azt mondja, hogy ki van kapcsolva, de sehol nem találom, hogy lehetne bekapcsolni.
    Ami történt, hogy x telefon elment búvárkodni, y telefonbe be a sim és a kontaktok nagy része teljesen hiányzik, a google account pedig nem szinkronizál semmivel bármit is csinálok. Samsung telefon, ez egy előző merült telefon ami meg lett tartva mint tartalék, csak néha nagyon nem akar tölteni akár napokig is. Az akku sem a legjobb állapotú, de amíg a másik szárad addig csak ez van. Rizsben száradás meg eltarthat pár hétig.
    Hogy lehetne bekapcsolni a sync-et? Sehol nem találtam.

    Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

  • válasz svgyula #46089 üzenetére

    Látom itt is a 0 és 1 van porondon. Be szíp is az élet.
    Szerencsére az elmélet gyakorlatilag nem egyenlő a gyakorlattal. Azt sem tudod mennyi időt töltött el a készülék a vízben és azt sem, hogy milyen készülékről van szó, csepp álló, víz álló, akármi álló.
    A példád kiválló, itt egy eset amin sikerült is kivitelezni.
    Egy hete szárad az a szar és még mindig semmi baja nincs az akksinak. Alig merül, tölt is rendesen, a képernyő érzékelője szart be, bármit nyomsz, nem történik semmi. Így kikapcsolni sem lehet perpill.
    A mostani tartalék telefon, ami működik, pont egy egy ilyenen ment keresztül. Pont ugyanígy indult, széthullott kijelző, érzékelő nem érzékelt semmit. A baj, hogy két évre rá eljutott oda, hogy a töltés néha gondot okoz neki.

    re: lomposfarkas
    Nem tudom, ezt olvastam, előzőnél bevált, nedves lett a rizs.
    Amit vizet lehetett az kiütögettem meg kiszívtam belőle, de ennyi tellett tőlem. Ha lenne itthon egy zsák szilika akkor abba tenném bele, de valószínűleg pont ugyan ezt mondanád rá, hogy nincs értelme. Amúgy van pár ismerős akinél megesett ez, és képzeld működtek a készülékek, azonnal kikapcs, kiütöget, kiszív, szárít, majd működik. Ha nem tölt egy sok időt akkor van rá esély, persze onnan már mindenképpen vízkáros a készülék és valami baja lesz, vagy előjön rövid időn belül.
    Ellenben szívesen veszem az ötleteidet, miként lehetne megjavítani. Sajnos ahol élek, nincs megbízható telefonos, illetve én nem állnék neki szétszedni a ragasztott készüléket.

    ---

    A kérdés továbbra sem az ázással kapcsolatos hanem, hogy miként lehet a készüléket rávenni, hogy igenis szinkronizáljon a google account-al?

    Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

Új hozzászólás Aktív témák