Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WhiteWalker

    nagyúr

    válasz ledgeri #39338 üzenetére

    Pedig elég ár függő is a dolog... Nah mindegy , ha már legalább tudod mik a fő szempontok az elég jó kiindulási alap. Így szűkíti a kört.
    Én személy szerint épp Huawei készüléket mondanék Mate 20 pro / P30 (pro) .
    Atomstabil rendszer , remek képek , stb , a Huawei szerviz és ajándék garanciáról nem beszélve.

    ( Én nem használok Google appokat , szóval nem érint a Google tiltása Huawei készüléken , sőt kimondottan örülök hogy nincsenek rajta ezek az appok az új Mate 30pro telefonon. Az is szóba jöhetne ha aktuális lenne a vétel dolog. Ha így vagy vele akkor az is ott van. De aszem mintha már lejárt volna a Mo. vásárlás lehetősége :U )

    [ Szerkesztve ]

  • crok

    Topikgazda

    válasz ledgeri #39338 üzenetére

    De erre van topik, mégpedig itt, összefoglaló alapján kitöltöd a kérdésed és biztosra veheted hogy kapsz tanácsot a vásárláshoz (: Bár ennyiért lehet nem.. de majd megmondják.

  • Somatom

    veterán

    válasz ledgeri #39338 üzenetére

    Kezdetektől így csinálom. Csak a külön fiókok vannak, egyéb védelmet nem használok. Illetve, Somatom FB fiókját egy ideiglenes (mpp) e-mail címmel hoztam létre, így a FB felől semmi sem jöhet. Sztem a védelem mértéke legyen arányban a védett értékkel és nem én tárolom a hidegfúzió technológiai dokumentációját. :)
    Spamek nyilván a reges fiókra érkeznek, de sztem ez jól kezelhető a Gmail -ben. A fiókok között nem nagyon van átjárás, csak amit engedek. Ez is elég jól beállítható az Androidos fiókfelvételnél. Itt el kell gondolkodni, hogy melyik fiókhoz, mely adatokat kapcsolod, szinkronizálod (alkalmazások, névjegyzék, naptár, könyvek, fitnesz adatok, stb.). Ez jelenti a különbséget a fiókok között. Egy megjegyzés: stock Androidon nincs készülék névjegyzék, csak Google fiók. Legtöbben ezt használják, de ha nem szeretnéd a guglira bízni a névjegyeidet, akkor némi trükkel ez is megoldható.
    Szóval, az alkalmazásos fiók attól alkalmazásos, hogy csak az alkalmazásadatok és a gmail -je van leszinkronizálva. Az utóbbi azért kell, mert a vásárolt appokról a nyugták arra érkeznek. Ennek a beállításával az a bibi, hogy az alapértelmezett (elsőnek megadott) fiók szinkronbeállításai csak aktív szinkronnál láthatók. Vagyis, mire kikapcsolnád, már késő. Ezért én először kikapcsolom a teljes szinkront és úgy adom meg a fiókot. Amikor a droid megkapta a fiókját, akkor repülő módba kapcsolok és így kapcsolom be a szinkront. Így már megjelennek az egyes tevékenységek. Kikapcsolom azokat, amiket nem szeretnék szinkronizáltatni, majd visszaadom a droidnak a netet.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Új hozzászólás Aktív témák