Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b0bcat

    addikt

    Így bő egy hét használat után én is alapvetően jókat tudok mondani a Haier W910-ről, de azért ez a készülék sem hibátlan. :N Én az alábbi negatívumokat tapasztaltam eddig:

    - néha akad ("laggol") a rendszer, akár a főoldal görgetése közben is, máskülönben (a használat 95%-ában) tökéletesen gyors
    - egyáltalán nem terhelem le a RAM-ot, mégis volt már olyan (egyszer), hogy becsukta magát a (gyári) böngésző, mint korábban az Y200-nál, amikor elfogyott a memória :(
    - halk a kihangosítás rajta (ez nálam kicsit fájó pont)
    - nem egy fotóbajnok, bár az eddigi készülékeimnél szebb fotókat készít, és a vakuja meglepően jó (a kínai mezőnyben)

    Cserébe rengeteg pozitívuma van:

    - gyönyörű, hibátlan képű kijelző ("túl jó" nekem - qHD is sok lenne ekkora - 4,5"-os - képernyőhöz)
    - kifogástalanul lehet gépelni a képernyőn (nálam ez kritikus jelentőségű), mert elég nagy és tökéletes az érintőpanel érzékenysége
    - nálam bő 2 napot bír egy töltéssel a számomra normálisnak minősülő használat mellett (wifi on, mobilnet off, némi telefonálás, visszafogott netezgetés)
    - kínai viszonylatban jó a hangminősége
    - az egész készülék összességében minőségi benyomást kelt
    - van értesítő LED (én nem szoktam ragaszkodni ehhez, de kétségtelenül hasznos :K)

    Szerk.: Bocsánat, ez OFF, mert nem két SIM-es... :B

    [ Szerkesztve ]

    Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

Új hozzászólás Aktív témák