Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kispal87

    aktív tag

    válasz beers #8039 üzenetére

    Szia!
    Én már akkor szálltam be az AM5-be, amikor kijavították az égető problémákat (pl. memóriakezelés).
    Szóval nagy hibával nem találkoztam, persze az általános gondok itt is megvannak mint a többi gyártónál, pl. az MCR és PD csak egyszerre lehet ki és bekapcsolni mert különben kifagy bootnál. Ha "beáldozod" azt az 1ns késleltetést ami ezek bekapcsolásával jár akkor gombnyomástól kb. 25 mp és windowsban vagy.
    32GB ram ami még csak nem is EXPO-s, hibátlanul megy, de gyorsabbat vettem (Hynix A die/6400) és azt járatom 6000/cl30-on (Buildzoid időzítés).
    Egyébként meg szuper kis lap, ha elegendő a felszereltsége nagyon nem lősz mellé ezzel sem ha árban is megfelel (~80-85k jelenleg)
    Bios is frissül egész gyorsan, jelenleg 1.1.0.1-esnél tart, bár béta verzió.
    A VRM sincs alulméretezve (mint annó AM3-nál), tehát belerakhatsz bármit a termékpalettáról.
    3 db M.2-es csati van, PCI-E 4.0 x4 mind. Nálam mind3-ban van SSD bár "csak" PCI-E 3.0 x4-es sebességűek (3000/2000MB/s). A 3-ból 1 van chipsetre kötve, annál az egynél csak ~2500/1800MB/s a sebességet tud kifacsarni magából. A másik kettőnél hozza az elvárhatót.
    Nem felezi a vga sebességét ha telepakolod mindet! Bár ez csak a PCI-E 5.0-ás M.2-es lapoknál van talán...
    Van Wifi is, de nem használom.
    Ha bármi egyébre vagy kíváncsi, kérdezz nyugodtan.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák