Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • penene

    őstag

    válasz arnoldito #19135 üzenetére

    Én is azért vettem, mert csoda márka.

    Nem tudom, miért csinálta, de egyértelműen valamit félrevezérelt (vége volt a primenak, újraindítottam a gépet, minden, nem volt oka. Persze amikor kikapcsoltam és vissza, akkor már újra normális volt).
    Igazából fura most a gép, mert ha váltok Normal és hybrid mód között, elsőre sosincs kép windowsban... Kilövöm, belépek biosba, kilépek, újra rendesen bebootol. :)
    így volt ez az első indításkor is, amikor beraktam a tápot.. Na mindegy, majd nem nyomkodom sűrűn. :D

    Igazából normal módban is teljesen csendben volt 3 prime alatt, és ez teljesen normális, mert azért nem sok a fogyasztás, túl van lőve a 650W, csak gondoltam ha már veszek "időtállót", akkor bírja majd a 1.5 méteres videókarit is, stb. :D :D

    Most újra hybrid módban vagyok, és megnéztem, áll a venti... amióta írom ezt, megy a prime, és semmi.
    Gondoltam azért rakom hybrid módra, hogy ne forogjon feleslegesen a venti (még a végén csapágyas lesz :D) , habár akkor fújna rá a videókarira... csak ugye a videókari meg szembe néz a táppal.. ha mind a kettő pörög akkor egymás felé fújják a levegőt... Mondjuk a videókari is 0 fordulatos kis terhelésen. :D Mindenki vár majd egymásra.

    Lehet ilyenkor az a helyes bekötés, hogy a ház aljára nézzen a táp venti és oda tolja.. áhh.. inkább nem, nem kell padlófűtés. :D

    Most már talán 4-5 perc is eltelt, és teljes csend hybriden, áll a venti... Akkor szerintem hagyom így.. néha persze ki kell fújni belőle a port, amit odavisz a videókari ventije :D
    Teljesen csend van max terhelésen (4 Ghz), 63 fok, 1100as venti RPM (1500 max), teljes haláli nyugalom... :P

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák